Kolmerattaline
#21

Aga rihmaga sellepärast, et asi hakkab olema 1 käiguga ainult... et kui käik sisse panna, siis lükatakse mingi rullik rihma vastu ja see läheb pingule, kui ära võtta, siis on lõdva e. vabakas.
Vasta
#22

Keerata...see on vist jah raske.Selle peale ma ei mõelnud,et 1 käik ja ilma sidurita:eurekaSiis peab vist ikka rihmaga tegema...
Vasta
#23

minuarust on ikka tsikli esiosast ja muravei tagusillast kõige lihtsam teha..mul endalgi on selline olnud...

http://www.fotoonline.ee/?page=photo&id=130930

alumised muravei \"talad\", need kax, mis jooxid ette välja, need olid lühemax lõigatud ja lömmi taotud ning padud poltidega jalahoidjate (esimeste, sinna kuhu ka hark kinnitub) kohale kinni, siis jooxid veel ühed pulgad (tavalised metall latid) amortide kinnitustese ja ka esimese istme all olevatese küljekarpide kinnitus kohtadesse....oli olemas ka tagurpidi käik....rattad on lihtsalt keevitatud muravei velgede külge..võttis ratta ringi ja kui hästi kargasid, siis võttis isegi noka püsti...
Vasta
#24

sul rohkem ja paremaid pilte sellest pole ve?
Vasta
#25

Minu projekt jääb praegu pooleli... ei ole ikka piisavalt võimalusi raami tegemiseks. Kui saaks kardi raami kuskilt...
Vasta
#26

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: lõhkuja
sul rohkem ja paremaid pilte sellest pole ve?

endal kahjux ei ole rohkem pilte..kuid..kui ma õieti mäletan, siis vist üx sell tegi kunagi sellest pildi tagant poolt...aga võin ka exida...ex ma küsin temalt, kast tal on seda pilti
Vasta
#27

tegime druzba mootoriga nihukse redel põhjaks javõrri rattad all ja ka 1e ratta veolisena 70 lippas välja 3ekesi olime pial ja mija kurvis külg õhus aint 1ksi oli nuss käima panna
Vasta
#28

(01-01-2004, 23:39 PM)valts Kirjutas:  Mul sugulasel vedeleb selline riistapuu: Esiosa ja mootor 56-lt, taga lühendatud Taunuse tagasild+Hiace veljed. Mootorilt tulev kettvedu läheb läbi mingisuguse põllumajandusreduktori ja tänavapuhastusauto kardaani tagasilda ja ongi kõik. Raami tagaosa keevitatud 20x40 karbist ja jäik. Taga tavaline autopiduri süsteem.
Väga lihtne ja loogiline ju. Kuigi jah, Muraveist vast kõige lihtsam teha.

Millist reduktorit oskate tänapäeval soovitada ja kuskohast sellise leida võiks???
Vasta
#29

Mul üks Muravei reduktor on üle.
raudpats1@hot.ee
556 70 500
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne