Kas tehakse Eestis repro osi?
#1

Hakkasin ühel pimedal õhtul mõtlema, et kas tehakse Eestis reprovaruosi? Ei pea siis silmas üksikud jupid mida harrastaja teeb oma enda tarbeks. Ma pole kül näinud - kuulnud. Lätlastel teevad ühtteist vene tsiklidele ja Poolas on see suur bisniss, aga Eestis minu teada mitte midagi. Ma ajan ise M-tüüpide varuosaäri, www.henriksson.ee ja emmide jupid jäävad järjest vähemaks. Uralidele tehasest ei saa midagi ja Dnepri tehas Kiievis on praktiliselt surnud. Kui keegi kellel õige seadmed ja huvi tahaks tegutsema oleks ma kindel ostja. Konkreetselt hetkel vaja Dnepri esiharkide sisetorusid, aga tegelikult on suht palju mida saaks lasta tootmisele juhul et edaspidi ei saa midagi Kiievist.



Citroen DS 21 1970, Matchless 500 twin 1955, K750 1960, K750M 1970
Vasta
#2

Eks kohalikud treialid ka aitavad. Valatud detailidega on asi keerulisem. Hiljem vaja mõõtu freesida. See aga käiks tänapäeval cnc pingis millel on ees joonis ja selle järgi programmijupp.

/Probleemiga tuleb tegeleda kohe!/
Vasta
#3

Miks siis hiina varuosad ei sobi, ometi peaks ju M72 jaoks seal asjad olema?

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#4

Esialgul uurin kas tehakse juba midagi millest ei tea. Treialidega jm tuleb orgunnida, ja ehk see teema väike üleskutse treialitele kellel on asja vastu huvi. Andke julgelt teada, kasvõi privasse.

Hiina ChangJiangjupid on suureks abiks, aga ei lahenda kõike. Ühtteist on teistmoodi juba M72ga võrreldes, ja Dnepriga on suht suured erinevused, mootorid, kastid, esihargid jne.



Citroen DS 21 1970, Matchless 500 twin 1955, K750 1960, K750M 1970
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne