GAZ 24 universaal
#41

andres22 Kirjutas:Üks korralik 24-02 müügiks:
http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/kuul...l_pagesb=5
paistab et sellel tagaiste tavalise sedaqani oma paigaldatud. vanamehel oli mul 24-02, ning mul endal 24-12- mõlemil tagaiste aga kokkuklapitav.
Vasta
#42

Üks GAZ 24 universaal seisab Väike-Maarjas, kuid nägin ainult tagaotsa ja ei tea , kas tegu oli 24-02 või 24-12ga.
Vasta
#43

Põltsamaa -Jõgewa tee äären ka üks 24 wagon kere.Ühte ,tundus olewat komplektne, nägin täna ka Rahumäe kandis.
Vasta
#44

Mul pakkuda müügiks universaali kere,passis 2,1D.
Hinda tahaks 3000kr või vahetaks Uaz 469 dokide vastu millel diisel passis.
Vasta
#45

mesinik Kirjutas:Mul pakkuda müügiks universaali kere,passis 2,1D.
Hinda tahaks 3000kr või vahetaks Uaz 469 dokide vastu millel diisel passis.
Mis aasta ja kas ka pildid saadaval
Vasta
#46

Aastast 82.Pilte katsun teha.
Vasta
#47

et selle volga seisukord suht nutune, käisin asja kaemas.
Soovi korral võin ka pilte üles panna. loomulikult kasutaja Mesinik loal.

Parimat, Sander
Vasta
#48

Võib panna küll
Vasta
#49

Täna hommikul tuli AREs Tallinna poolt wastu 4 tulega(kandle sees) wagonkerega GAZ 24.Oli vist tumesinine ja Pärnu (FA?)numbriga.
Vasta
#50

Kiisa wahel üks sõitis täna valget värvi wagon Volga.
Vasta
#51

Raplamaal Tamme kandis selline rohekast tooni Volga.
Vasta
#52

Mul 24 universaal passis on 2477 ja mootoriks 1900 cm3 diisel 66kw,,belgias peale pandud,,aga mure selles et mootori andis eelmine omanik ära,,ja mootorit pole saada ka ,,,,äkki kellelgi vedeleb kuskil,,,,,,paneks bensuka,,aga ei anta luba eraisikule,,,,,jääb 2 varianti kas ära müüa,,või metalliks,,,,aga mina isiklikult ei suuda volgat tükkideks teha. nii et mootorit on vaja
Vasta
#53

Pakun doonoriks 6000kr eest Ford Sierrat 2,3D mootoriga (mootor peugeot).Tõstad Sierra mootori koos 5k.kastiga aiste vahele ja kogu moos.Aga kui tahad ikkagi 1,9 peugeoti mootorit,siis jätan Sierra 2,3D mootori omale ja annan sulle 3 remontivajavat peugeoti mootorit millest 2tk on 1,9 ja 1tk 2,1 mootor.Klapid ühe 1,9-se mootori kokku ja paned koos Sierra 5k.kastiga Volgale ja kogu moos.Kas Volgal sidurikoda on veel alles?
Vasta
#54

Sidurikoda koos volga kastiga on olemas. Palju selle sierra kastiga jama on,,kas mingit vaheplaati on ka vaja?Palju nende 3 mootori hind oleks?
Vasta
#55

3 mootrit kokku ca 5000kr
Vasta
#56

klaabu Kirjutas:minagi uurisin seda ükspäev (küllap see ikka sama oli) ja passisin umbes pool tundi seal. lootuses muidugi, et mõni kõrvaloleva auto omanik volga omanikku teab. aga ei õnnestunud...
isegi läheduses mängivad lapsed ei teadnud midagi (muide, sageli näitavad just nemad autoomaniku trepikoja või lausa akna kätte).

aga mu mõttekäik klappis siis pea üks-ühele herr Piiburi omaga.

Piibur Kirjutas:Tallinna Autobussijaama lähistel adusin ükspäev musta Volgat GAZ 2402 kurvalt seismas keset tänavat. Tegin huvipärast tiirugi ümber 7 kohalise limusiini. Ja tõdesin, et selle auto omanikku võiks aidata!!! Iseasi kas ja millist abi ta vajaks?

Tegu on GAZ 24-12ga, mis mulgi pildis.
Vasta
#57

http://perso.wanadoo.fr/mike.werner/Blog...ma-Car.jpg

Ehk siis võimalusi Gaz-24 kasutamiseks. Petteks ka kiri Toyota küljel.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#58

Tagadi laada parklast väljasõidul nähtud musta GAZ 2412 diiselmootoriga.
Väga hea nägi välja, lisaks veel 3102 kroomitud plekist ilukilbid.
Väga uhke nägi välja.
Vasta
#59

PETSS Kirjutas:Põltsamaa -Jõgewa tee äären ka üks 24 wagon kere.Ühte ,tundus olewat komplektne, nägin täna ka Rahumäe kandis.

Seda Põltsamaa- Jõgeva tee ääres asuvat halli 24-02-te ma käisin sellel nädalavahetusel vaatamas. Et võibolla saan enda valduses olevale mustale universaalile kas siis doonoriks või järgmiseks ehitusprojektiks kõrvale võtta.
Ütleks et tolle autoga pole midagi teha. Täiesti läbimädanenud.
Kui pukkidelt oleks maha tõstetud, siis vist oleks lausa pooleks vajunud.

Omaniku naine, kes mind auto koha pealt valgustas, andis mulle kolme põhjusega mõista, miks ta seda masinat ei loovuta:
1) Kuna tema ei usu et sellest autost kunagi asja võiks saada.
2) Igasuguseid tegelinskeid on tal juba küll ja küll hoovi peal käinud, jutuga et müügu vanarauana neile maha ja seepärast suhtub ta igasse "Volgat" uurima tulnud tegelasse suure umbusklikkusega.
3) Lastelastel on hea sellega autosõitmist mängida.

Ja enamasti selle viimase punkti pärast see auto seal ongi.

Vasta
#60

Tallinnas nähtud ühel päeval korraga kaks valget 24-02te reg. nr. tega 570ALX ja 839AOJ.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne