1975 a. Peugeot J7 PZ 40 2,1 d
#61

Vahele tiba jutupoolist ka. Pedekuningriigist hangitud jõuallikaga on plaanis teha nii, et selle tehtava jõu najal sõidaks mägramaja muretult vähemalt maailmalõppu und tagasi. Sestap kuulub asi osastamisele ja kõik loogilised asjad vahetamisele. Hetkeseisuga tellitud või sootuks kohal:

*täielik tihendisats pluss plokikaanetihend
*nukaajami kett pluss leevendi või pinguti võikesiganes
*veepump
*eelsüüteküünlad
*termostaat pluss selle koda
*mingit huinjaad ilmselt veel, mis arusaadavalt gerondile hetkel ei meenu

Kui lahtikiskumise käigus peaks sellejärgi miskitlaadi tarvidus ilmnema, siis saavad sisselihvitud klapid ja vahetatud ka kepsu- ning raamsaaled. pluss loomalikult kosmeetiline osa.

A tänastest tegemistest siis kah. Hommikupoolikul sai võetud suund lääneosariikidesse ning asutud tekitama tulevast katuseplatvormi / lõõgastusterrassi. Eheda siilina ma muidugi aitasin peamiselt ähkida ning põhitöö jäi auväärt klubilase 90Deville õlule. Igatahes - 3,5 tundi nihelemist ning asi võttiski soovitud kuju. Edasi vaja veel lahendada piirete ja trepi küsimus ehk sis sõlmede lahendused ning saabki asja kenasti kuumtsinki kupatada.

[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#62

Nüüd tuleb veel tuvastada, kumb versioon kõigeilusama käepidemega lukust sobitub eriti harmooniliselt kõigeilusama pinnapealse lükanduksega.

[Pilt: 1]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#63

Minu hääl läheb kahepoolsele. Tundub kuidagi ägedam.
Vasta
#64

Toppides neid sangasid ukseauku jõudsime eelkõnelejaga samale seisukohale, et sümmeetriline isend sobib mägramajale kõikseparemini. Enivei, tänase seisuga on välisperimeeter allpool katust krunditud. Järgeneb katus nullist pinnavärvini ja siis suuremad savivoolimised.

Pilta kah:

[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#65

Uudiseid värvimistöökojast "Voolav kananahk"Smile
Viimasel ajal olen saanud rohkem kui isu oleks katusega tegeleda.
Viskan ka möned stiilinäited üles, täna sai värvitud oma isiklikus Vaba Looduse nimelises värvikambris.
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]

Önneks jöudisn veel pildid ära teha enne, kui katusele saabus jalgpallisuurune maipörnikas, 67 kärbest ja 113 sääske ja veel möningaid ilmselt seniavastamata liike, kes ainult värvilöhnapeale end ilmutavad. Samuti minujaoks tundmatu värvipüstoliga esimest korda värvides avastasin et redelist üles-alla ronides kipub pöial ühe kangikese vastu minema, mis värvi pealejooksu pmtselt joaks muudab.....see resulteeris kolme ilusa jooksukohaga.
A see köik mind väga ei morjendanudki, pisiasjad pmtselt. Kurvem lugu on see, et kui mingi hetk olin köik asjad kokku pakkinud ja käisin korra garaazis sees midagi ära viimas 20sekundiks, siis väljudes nägin et allah on saatnud kerge vihmasabina, sellise 5sekundilise, mingit udukat, mis oli kenasti täpiliseks kogu töö muutnud.
Oli tore näha seda köike, tagurdasin bussi garaazi ja ootan pönevusega homset et uuesti vaatama minna kui pe...sse see köik nüüd minna vöis ja mida edasi peaks tegema.....
Täiendus: vöib rahulolevalt tunnistada et vihm ei tekitanud önneks mingeid kahjustusi, niiet elu jätkub allpoolse kereosa pahteldustöödega.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#66

Vihmapoiss ei suutnud vägevale värvile miskit teha ja tulemus on marupopp. Lisaks tõin täna ära ka markiiside uued tekstiilist osised, ei julge neidki ebapoppideks pidada.

[Pilt: 2082058167c599_l.jpg]
[Pilt: 2082058509ff41_l.jpg]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#67

(06-06-2012, 16:29 PM)DevilDeVille Kirjutas:  Lisaks tõin täna ära ka markiiside uued tekstiilist osised, ei julge neidki ebapoppideks pidada.

Peris ead kardinad. Kus selliseid õmmeldakse? Siuke ehe vanakool. Smile




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#68

Tsitaat: veel möningaid ilmselt seniavastamata liike, kes ainult värvilöhnapeale end ilmutavad
Tean seda tunnet- ise nägin esimesi sääski jõulude ajal värske autovärvi peal Smile
Vasta
#69

(06-06-2012, 16:55 PM)korvimees Kirjutas:  Peris ead kardinad. Kus selliseid õmmeldakse? Siuke ehe vanakool. Smile


http://www.avaeksperdid.ee/

Kalda uulitsa kontoris oli selliseid õigeid kangaid pärismitme näidise jagu valikus.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#70

Koorik justnagu võõbatud

[Pilt: 20888211373398_l.jpg]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#71

Ma ennist mõtli et tiblade uaazik on kole masin, aga noo see siin... Wink

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#72

ars longa vita brevis est Toungue

_____________________________________
Kuldsete kätega soss-sepp.

Vasta
#73

Kunagi kasvate suureks, teie ilumeel paraneb ühiskonna poolt ettetambitud haavadest, ja hakkategi aru saama mis tegelikult ilus onSmile

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#74

(16-06-2012, 20:53 PM)90Deville Kirjutas:  Kunagi kasvate suureks, teie ilumeel paraneb ühiskonna poolt ettetambitud haavadest, ja hakkategi aru saama mis tegelikult ilus onSmile

ma pole kindel kas see kommentaar oli minu pihta kah, aga öelda tahtsin seda, et see masin on tegelikult kole ilus. möni asi lihtsalt on nii kole, et on lihtsalt ilus vöi midagi selist. jöudu ja viitsimist asja löpule viimisel igatahes Smile

_____________________________________
Kuldsete kätega soss-sepp.

Vasta
#75

(16-06-2012, 19:29 PM)mlsluik Kirjutas:  Ma ennist mõtli et tiblade uaazik on kole masin, aga noo see siin... Wink
Ilu sõltub vaatajate silmadest.Minu silmis on enamus vene vanemaid kandilisi masinaid ilusad,ka uazik.Kaasaegsed ei meeldi kohe mitte,mõni lausa rõve p....k.
Vasta
#76

(16-06-2012, 20:53 PM)90Deville Kirjutas:  Kunagi kasvate suureks, teie ilumeel paraneb ühiskonna poolt ettetambitud haavadest, ja hakkategi aru saama mis tegelikult ilus onSmile

Oi , selle lause peaks küll nüüd lausa kullafondi panema, enam paremini ei saa öeldagi kaasaja tarbimis ja moeühiskonna suhtes, väärtustades vanu klassikalisi väärtuseid.
Respekki tonnides!
Värvi toon natuke igav, ma oleks ise sinna midagi karjuvamat pannud. Aga austan omaniku valikut!

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#77

Esmapilgul jah, tundub veidi igavapoolne värv, aga ma usun et kui köik kulinad külge tagasi saab riputatud, rattad ja muud asjad värvitud, siis peaks täiesti söödav jääma.Smile
Ma ise ausaltöeldes kujutasin veidi tumedama hallina teda ette, enne eilset polnud ka värvipurki avanud vaatamiseks, aga ega seegi värv mind häiri.
On selline.....ajastukohane, milliseks ka tehas vabalt oleks vöinud ta teha.
Originaalvärv oli muidu tumesinine, kui kedagi huvitab.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#78

(17-06-2012, 13:09 PM)ryblik1 Kirjutas:  Värvi toon natuke igav, ma oleks ise sinna midagi karjuvamat pannud.
Minu arvates just 100% sobiv toon! Hall toon (ja ärme siia liigita neid miljoneid hõbedasi!) on tänapäeval auto seljas äärmiselt haruldane nähtus ning sellega minu poolt 10 pt. Cool
Vasta
#79

Edu taastamisel. Selliseid värde on kodumaale vaja alati.... Ei mõtle sind - sina oled Friik suure algustähega..... Hea et meie vabariiki on sellise inimesega õnnistet.


Aga üks teemaväline küsimus - Nimelt kas oleks üle üks töökorras Peugeot J5 starter? 2,5 diislile? Ja hea hinnaga.

Edu töös

Toivo

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta
#80

Täna sai igavuse peletamiseks tegeletud nõks sellega, millega mõned aastad kaugel võõrsil olles aeg-ajalt oma vaba aega sisustasin
ehk siis lõin taas ilusate aegade meenutuseks lahti portaali leboncoindotfrance.
Nohh ja üht pilti imetledes tuli meelde see lause...

(16-06-2012, 20:53 PM)90Deville Kirjutas:  Kunagi kasvate suureks, teie ilumeel paraneb ühiskonna poolt ettetambitud haavadest, ja hakkategi aru saama mis tegelikult ilus onSmile

Igatahes, kel suu kangesti sääraste massinate pääle vett joosep, siis ma ei ole kade poiss demonstreerimaks, millist võidujooksumatši disainimise alal riino ja pežoo omavahel maha on pidanud.
Ja peavad nad seda aegade algusest ning lõppu ei paista olemas olevatki.
Nautige:
http://www.leboncoin.fr/voitures/303402558.htm?ca=2_s

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne