Teema on suletud

Uunikute 11.Talveralli Lõpptulemused ja järelkaja
#1

Uunikute 11. Talveralli 2012 live-feed SportRec vahendusel.


Nüüd siin ja lõplikud tulemused mõlemast klassist.

Sport-klassi peenemad tulemused on siin postis.

.pdf Sport Tulemused 2012.pdf Suurus: 126.17 KB  Tõmbamised: 567

.pdf Turist Lõpptulemused 2012.pdf Suurus: 38.97 KB  Tõmbamised: 978


Täitsa liikuva vanatehnikata kohe...
#2

See live`s vaatamise võimalus on küll üks ütlemata hea asi. Eriti hea on vadata kui kui keegi oma legendiga puusse paneb. Mingi koha peal panid vähemalt 4 autot järjest metsa ja ka Kraz`i vennad ekslesid kusagil metsade vahel.
#3

Live ülevaade on hea mõte, hakkasin juba hommikul vaatama ja kohati oli seal, naljakaid momente üsna mitu. Kahju,et taust valge on, peab teise kaarti pealt järge ajama,et kus siis parasjagu sõidetakse.


#4

Finiš. Auto meil terve, ootame teisi Roostal.

Aia Racing
#5

(25-02-2012, 18:29 PM)Maz500 Kirjutas:  Live ülevaade on hea mõte, hakkasin juba hommikul vaatama ja kohati oli seal, naljakaid momente üsna mitu. Kahju,et taust valge on, peab teise kaarti pealt järge ajama,et kus siis parasjagu sõidetakse.

Kolm aitajat ühe kallal.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                                   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
#6

nende piltide põhjal võiks ka arvata, et mingit ülesannet täidavad.

a asjast niipalju, et kahtlemata suurepärane vahend asjade käigu jälgimiseks. proovisin ka. pärast lugematut hulka katseid sain ette kirja, et xp kasutajad peab mingi googelmoogeli omale soetama. no hüva, sikutasin, sigasuur asi, mitu tundi tuli ja installidagi õnnestus. proovin siis mis ma proovin, aga ainus asi mida näen on see, et turist nummer kolm on üleval vasakus nurgas. ükskõik kuhumaani suumida. ühtegi muud osalejat mul ei näidata, ainult tühi trass ees. masendav.
edu ralluritele sellegipoolest.
#7

Super lahe rada , au ja kiitus rajameistrile ja kõigile teistele abikätele, AITÄHH TEILE Big Grin

Sputnik u tiim nr 117 turist
#8

Esimese aasta kohta kogemus super, see väike 2 tunnine ootamine kinnijääjate vahel ei olnud surmavBig Grin Ekstreemsed olud, tagaistujate oigamine ja tiba kõver auto, väga fun!
#9

777 kodus Lõunaosariikides.Kuna magamiskohta polnud,otsustasime peost ja alkost seekord loobuda.
Aga ralli oli üks parimaid,mida olen oma pika elutee jooksul sõitnud.
Suured tänud huvitava raja eest.
Kõik sujus suurepäraselt - kraavis ei käinud,rajalt ei eksinud ja tehnilisi probleeme ka polnud.Kojusõit oli samuti sisuliselt jätkuralli,sest kogu tee oli jäine.Kilomeetreid päeva jooksul 900.
#10

kiitused raja eest, väga mõnus oli, kuigi jah, tehnilisel ja rahakotti põhjusel pidime viimasest juppist loobuma. Kuni sinnani oli väga mõnus sõita.
Natuke nuriseks selle otsuse vastu mis märjamaal vastu võeti. 3 tundi tühja ootamist! miks see hea pidi olema? siis oleks sõit ju lõppenud alles südaöösel. Vähemalt tundub et keegi seda kuulda ei võtnud ja kõik läksid sõitma vastavalt plaanile.
#11

meile ka meelidis, mul olid käed tööd täis kuni lõpuni ja kaardilugejal oli ka pidevalt tegevust
tundub, et taunus pidas ka vastu (Tallinasse jõudes oli veel ühes tükis)
kahjuks ei saanud seekord perekondlikel põhjustel peole jääda aga järgmine kord kindlastiSmile

Taunus XL 1974
#12

Rada oli minuarvates väga huvitav, tegevusest puudust ei tulnud.Auto pidas samuti vastu, välja arvatud kardaan, mis roostal tahtis omavoliliselt lahkuda.Aga kiiresti sai ta alla kinni tagasi ning liikusime kodupoole.
Kahjuks pidule jäääda ei saanud.Aga selle vea katsume järgmisel aastal parandadaSmile

Veelkord, väga super üritus!

vanad volvod, sekka mõni muu liikur...

Ostan vanu VOLVOSID! 200,700 ja 900 seeria, igas seisukorras 52 93 905
#13

Üritusega väga rahul, rada oli hea, auto pidas enam vähem vastu ja kõik muu kah normis. Millal esimesi tulemusi oodata oleks?
#14

Tiim nr. 87 pidi kahetsusega katkestama. Veel enne starti kadusid lähituled- lülisime udukatele. Seejärel kärssas sinise suitsuga läbi klaasipesu. Lõpuks kadusid pidurid. Sõitsime käiguga pidurdades ja kässarit kasutades 40km Tallinna tagasi. Lõpplikult vedas seekord alt aga tervis. Rõhud käisid üles-alla nagu katselenduril. Seepärast jäi ka õhtusele üritusele tulemine ära. Kokkuvõttes on kõige rohkem kahju aasta aega oodatud ja saamata jäänud positiivsest emotsioonist. Mis siin salata- Uunikute Talveralli on minu kalendris üks aasta oodatumaid sündmusi!

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
#15

Ekipaaz nr. 90 tänab korraldajaid suurepärase ürituse eest Smile
Sulailm oli teedega muidugi oma töö teinud aga egas me siis loodusjõudude vastu ei saa, tuleb nendega kohaneda...

Sõidutempo osas oli meie autos väga palju kaasa rääkida 6-kuusel talverallitajahakatisel tagapingilt, nii et ideaalaegade osas me erilist stressi ei võtnud. Aga legend sai läbi sõidetud, ristsõna lahendatud ja Roostale jõudes polnud õhtusöök veel jahtunud, seega superluks Big Grin
Loodetavasti järgmine kord jälle.

Mõned klipid ka:

http://www.youtube.com/watch?v=McyBGpbPOcY
http://www.youtube.com/watch?v=Su7hSwUP5Y8

#16

Ekipaazh nr 16 ka kodus tagasi. Suured kiidusõnad korraldajatele, väga hea ralli oli!

Kohe pärast starti tuli väike näpuviga sisse, seepärast jäime Keila taha metsa turistide vahele kinni pea kaheks tunniks. Seetõttu läks esimene lõik täitsa aia taha, kui tropist pääsesime, sõitsime otse Vasalemma, sealt legendi järgi Laitsesse. Laitsest minema saamisega oli ka natuke segadust, pärast seda saime rütmi kätte ja kõik sujus lõpuni hästi.

Golf pidas ka muidu hästi vastu, ainult korra kukkus summuti alt ära. See oli õnneks suhteliselt lõpus, paikasaamisega läksidki vist keskmised kiirused parajaksBig Grin

Erilised tänud ka ekipaazhile nr 17, kes meid kraavist välja tõmbas ning summuti paigaldamise ajal nii materiaalset kui moraalset tuge pakkus Big Grin

Igatahes, sigakõva üritus oli, järgmisel aastal jälle!

[Pilt: 421697_10150551546036863_178847901862_92...7231_n.jpg]
#17

Suur tänu korraldajatele, väga lahe üritus jälle nagu alati.

Selline teadaanne ka, et suure rallitamise käigus läks kaduma üks juhiluba Rainer Hindreusi nimele. Juhul kui keegi leidis või omab infot kes leidis võiks ühendust võtta.
#18

tänud korraldajetele, väiksed viperusi ikka juhtus aga selles ei saa süüdistada itaalia kvaliteeti, nimelt tuli ca 30. km autol ratas alt ära ja purunesid poldid mis seda auto küljes hoiavad (ilmsegelt olid need valmistatud ebakvaliteetsest saksa terasest, mille Kruppi tehase diversandid olid kunagi alfa tehase kvaliteetsete itaalia poltide kasti sokutanud), siis saigi ca 2h tegeletud rattakinnitamisega, algselt sai selle külge ehituses kasutatvate ankurpoltidega ja hiljem laitsest mingi auto poldid, seega jäi meil enne lõunat suurejagu rada sõitmata aga peale lõunat sujus kõik hästi.
Ahjaa, stardis sai muidugi ka auto ülestõstetud, aga kes see viitsib tungrauaga mässata, saigi valgeinimese moodi kraanat kasutatud
#19

(26-02-2012, 12:23 PM)aavo Kirjutas:  tundub, et taunus pidas ka vastu (Tallinasse jõudes oli veel ühes tükis)

Hetkel aknast vaadates, näen, et on endiselt üühes tükisCool

Turbonegro
#20

Väga lahe üritus ja viimasepeal rada, ekipaaž 51 tänab korraldajaid.

Actiont jagus, õnnestus omalgi ca 30 km enne Märjamaa lõunapausi tagasilla diagonaalvarras puruks sõita, peale mida üle 30 km/h ei kannatanud enam sõita, igas kurvis jooksid rattad koopasse Big Grin Lisakatse järjekorras kruttisime tükid maha ja tänu kohalikule abivalmile töökoja meistrile õnnestus isegi keset puhkepäeva keevitust kasutada. Terved tükid külge ja lisakatsele, jäi isegi 3 minutit aega üle Big Grin

Esmakordse osalejana, saime väga hea elamuse ja kindlasti tulevikus võimaluse korral ka osaleme uuesti.

Sai stardis tehtud mõned pildid:
Galerii
Teema on suletud
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne