KELLEL ON AUTO SAANUD KANNATADA ÕISMÄEL ?
#1

ok ..asi on järgmine
tean yhte venda kes peksab autosi sõna otseses mõttes sodiks .
ning ärandab neid ...ja seda põhiliselt õismäel . Tegu on yhe jobuga kes on 16a umbes vana .

Kui kellegil on masin kannatada saanud õismäel siis antke märku ,et äkki oli see vandaal sama vend keda mina silmas pean !
Vasta
#2

Kui tõepärane see info on ja kui kaua ta tegutsenud on?Oleks vaja rääkida küll natuke selle tüübiga ja uurida mõningaid asju.Kas ta tavainimese keelt mõistab?
Vasta
#3

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: UM
Kui tõepärane see info on ja kui kaua ta tegutsenud on?Oleks vaja rääkida küll natuke selle tüübiga ja uurida mõningaid asju.Kas ta tavainimese keelt mõistab?

Tegutsend on ta väga pikka aega......vähemalt kolm aastat ...aga see enam pole kindel......ma võin kindlalt väita et see aasta on ta tegutsend ning seda 100 % kindlusega ! Ärandamisi kui palju on olnud tal ..seda ei oska öelda , tean ,et ta on õismäe suurim huligaan !

inimese keelt ta vist ei mõista ....vähemalt mina ei hakka proovima rääkima temaga inimlikult.

Hea oleks kui saaks mingit infi ja siis asi politseisse anda ......ja siis veel natuke ebainimliku keelt rääkida temaga Wink
Vasta
#4

16a?

Vaene laps. Talle oleks tähelepanu vaja, mitte vanglat. Muidu saab kolme aasta pärast vangist välja ja on ainult tapma õppinud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne