Mis mootor see on?
#1

http://www.google.ee/imgres?q=%D1%83%D0%...x=47&ty=61

mis mootor see on..ja milleks kasutati!!
kui võimas??
ja äkki kellelgi samasugune mootor ja milleks sina seda kasutad??
Vasta
#2

Universaalmootor, statsionaarmootor. Mul on olemas selline 2-silindriline, töökorras. 1-silindriline on ka , aga hetkel mitte töökorras. Kui Teie oma on müüa, siis võib-olla olen huvitatud. Kasutati kõikvõimalike mehhanismide käitamiseks.,
http://www.youtube.com/watch?v=RFDprlf1WWI
raudpats1@hot.ee
55670500
Vasta
#3

okey...
ei ole müüa..

aga..mis sa nendega teed??

ja kas seda võimalik kardi raamile panna??

kAS tasuks..??
Vasta
#4

Ja, kardi raami peale saab ikka panna. Iseasi on muidugi , et kas tasub. Kui keegi maksab, siis ikka tasub. Aga mida selle kardi raamiga peale hakata, kui mootor sinna peale pandud on? Vot seda küll ei kujuta ette.
(09-03-2012, 14:07 PM)velts93 Kirjutas:  okey...
ei ole müüa..

aga..mis sa nendega teed??

ja kas seda võimalik kardi raamile panna??

kAS tasuks..??

Vasta
#5

See peaks olema Sakslaste DKW statsionaar mootori koopia vene variandis põhimõtteliselt.
Kardile saab panna ikkaBig Grin aga jah kas see karti liigutama hakkab ka on ise küsimus.


Vasta
#6

Ajate lapsele uba. Bagile, kardile kus iga gramm arvel, ei sünni ta mitte. Sellise vanema tüübi statsmootori erivõimsus kaalu kohta väike. Las ikka hõõrub elektrit, saeb puid, pumpab vett või müdiseb niisama. Vanaemalegi tuleb siis noorus meelde- kuidas see rändkinos filmi vaatamise ajal õues podises ja pärast veel tantsuks plaadimuusikat aitas teha.
Vasta
#7

Mis pada me ikka ajame siin, kõike annab Jaan Tatika stiilis ringi teha aga küsimus ongi,et kas teemaalgataja suudab välja mõelda,kuidas see mootor peaks karti hakkama liigutama.Big Grin
Isiklikult näeksin ka seda mootorit säärasena nagu ta on ja oma algse otstarbe jaoks mõelduna.


Vasta
#8

tere,see vist nn kinu mootor,kas mitte L-3,kahe silindriga oli L-6 vist,eks targemad täienda,
Vasta
#9

Mul ka sarnane apastraat keldris vedelemas. Vahest olen mõelnud, et kitsarööpmelise dresiini küljes näeks see päris vahva välja. Aga ei ole viitsind käsile võtta ega ole ka välja mõelnud, mida ja kuidas selle mootori hooratta ja dresiini rulliku vahele aretada sel juhul.[/u]
Vasta
#10

Tere.
Ühepotine ajas välikinos generaatorit ringi ja minu isal kreissaagi. Ja üks neljapütane on ka kuuri all.
Ootavad uut peremeest.
Toomas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne