Teema on suletud

"Nutumüür" ehk kas kellelgi on selline vidin ülearu?

(07-08-2014, 15:53 PM)Walter Kirjutas:  Kas kellelgi veneaegseid eterniittahvleid on üle - katuse ajutiseks lappimiseks? Plaat on 700x1200, laine samm 120, kõrgus 30 mm (mõõdud ligikaudsed).

Nagu ikka kombeks on profiilis asukohaks 'mõtle ise'. Mis tähendab et ju ma olen teises eesti otsas ja ei hakka pakkumagi mitte.

(07-08-2014, 17:59 PM)znif9 Kirjutas:  
(07-08-2014, 15:53 PM)Walter Kirjutas:  Kas kellelgi veneaegseid eterniittahvleid on üle - katuse ajutiseks lappimiseks? Plaat on 700x1200, laine samm 120, kõrgus 30 mm (mõõdud ligikaudsed).

Nagu ikka kombeks on profiilis asukohaks 'mõtle ise'. Mis tähendab et ju ma olen teises eesti otsas ja ei hakka pakkumagi mitte.
mõtlesin minagi sama ehk siis ei hakanud pakkuma Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

Tegelikult sellest foorumist ongi saanud "Mägi-Eesti" taludevaheline facebook, kus sõnakasutuse ja lõhna järgi tuntakse teineteist. Aga ikkagi odavam, kui mobiilile helistamine. olgugi, et palju asju, detaile,probleeme saaksin lahendada, aga pärast profiili vaatamist loobun koheselt, sest seal on täitmata lahtrid (saladuslik info ju)

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

Kui taludevaheline facebook, siis hõikan oma mure maha. Rauast asju küll ei vaja, kuid kui ei sobi, siis moded ehk kustutavad. Vaja oleks nii umbes 50kg kaera... Hirnuma veel ei hakka, kuid talveks lindudele oleks toitu vaja. Käivad akna taga kerjamas ja kahju ka nendest. Ideaalis võiks olla Harjumaa piires, Võrust läheks toomine väga kalliks.

Ega kellegil ei "seisa jõude" uut/heas korras/kohe sõidetavat, ilma suuremate leketeta maantemuhu mootorit (zaz965)- minu oma viskas "palavusest vedru välja"

[Pilt: WP_20140807_005.jpg]

Lasnamäel seisab

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

(07-08-2014, 22:32 PM)murgens Kirjutas:  Ega kellegil ei "seisa jõude" uut/heas korras/kohe sõidetavat, ilma suuremate leketeta maantemuhu mootorit (zaz965)- minu oma viskas "palavusest vedru välja"
Aeg vist turborõhku vähendada Cool.

[quote='murgens' pid='347753' dateline='1407439957']
Ega kellegil ei "seisa jõude" uut/heas korras/kohe sõidetavat, ilma suuremate leketeta maantemuhu mootorit (zaz965)- minu oma viskas "palavusest vedru välja"

Minul seisab aga minu hinnad on väga üle mõistuse nagu enamuse omad!!!
Täiesti uus mootriplokk koos uute saaledega ja vändaga kokku pandud.
Kõigest 500 € ja lisaks võin pakkuda uued silindrid koos kolbide rõngaste ja kepsudega 300 €
Müün kõik koos ainult !!!
Asjad on originaalid ja umbes 25 või rohkem aastat seisnud kuivas.
Arvan, et kellegil teisel ei ole pakkuda sellist asja uuel kujul Big Grin
Lisaks on veel pakkuda igasugu uusi asju aga hinnad on soolased.

(08-08-2014, 22:22 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Mul ka pakkuda roostes vänta ja uusi hülsse.... hinnad ka krõbedad,ärge üldse ühendust võtkegi...Big Grin Hinnad siis kokkuleppel ja vahetusvariandid võimalikud.
T.

Big Grin Big Grin Big Grin

(08-08-2014, 22:22 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Mul ka pakkuda roostes vänta ja uusi hülsse.... hinnad ka krõbedad,ärge üldse ühendust võtkegi...Big Grin Hinnad siis kokkuleppel ja vahetusvariandid võimalikud.
T.

Sinul on roostes nii mõnigi asi Big Grin
Minul on uued ja ujuvad õlis ja ühenduse saab traadi teel või kirjateel, (paned tuvi lendu) ja nii see kiri lendab Big Grin
Vähemalt mainin hinna ära, millega loovutan oma varanatukese Big Grin

(08-08-2014, 22:41 PM)Qunts Kirjutas:  
(08-08-2014, 22:22 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Mul ka pakkuda roostes vänta ja uusi hülsse.... hinnad ka krõbedad,ärge üldse ühendust võtkegi...Big Grin Hinnad siis kokkuleppel ja vahetusvariandid võimalikud.
T.

Sinul on roostes nii mõnigi asi Big Grin
Minul on uued ja ujuvad õlis ja ühenduse saab traadi teel või kirjateel, (paned tuvi lendu) ja nii see kiri lendab Big Grin
Vähemalt mainin hinna ära, millega loovutan oma varanatukese Big Grin

No mina jälle kadetsen ja igaks juhuks hinda ei reklaami.....sest muidu läheb mõni kadedusest lõhki,kui küsin nii madalad hinnad....Big Grin

(08-08-2014, 22:47 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(08-08-2014, 22:41 PM)Qunts Kirjutas:  
(08-08-2014, 22:22 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Mul ka pakkuda roostes vänta ja uusi hülsse.... hinnad ka krõbedad,ärge üldse ühendust võtkegi...Big Grin Hinnad siis kokkuleppel ja vahetusvariandid võimalikud.
T.

Sinul on roostes nii mõnigi asi Big Grin
Minul on uued ja ujuvad õlis ja ühenduse saab traadi teel või kirjateel, (paned tuvi lendu) ja nii see kiri lendab Big Grin
Vähemalt mainin hinna ära, millega loovutan oma varanatukese Big Grin

No mina jälle kadetsen ja igaks juhuks hinda ei reklaami.....sest muidu läheb mõni kadedusest lõhki,kui küsin nii madalad hinnad....Big Grin

Samas müüd roostes JAWA vänta mis kindlalt on ülepakkutud hinnaga Big Grin (ei viitsi isegi huvi tunda, kui hinda pole)
Oleksin kindlalt väga palju asju ostnud (meeltesegaduses), kui poleks esimese asjana pööranud tähelepanu hinnale mida ei ole tavaliselt Big Grin
Proovi selline kolektsioon leida ZAZ-i varuosi (uusi) !!!

(08-08-2014, 22:54 PM)Qunts Kirjutas:  
(08-08-2014, 22:47 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(08-08-2014, 22:41 PM)Qunts Kirjutas:  
(08-08-2014, 22:22 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Mul ka pakkuda roostes vänta ja uusi hülsse.... hinnad ka krõbedad,ärge üldse ühendust võtkegi...Big Grin Hinnad siis kokkuleppel ja vahetusvariandid võimalikud.
T.

Sinul on roostes nii mõnigi asi Big Grin
Minul on uued ja ujuvad õlis ja ühenduse saab traadi teel või kirjateel, (paned tuvi lendu) ja nii see kiri lendab Big Grin
Vähemalt mainin hinna ära, millega loovutan oma varanatukese Big Grin

No mina jälle kadetsen ja igaks juhuks hinda ei reklaami.....sest muidu läheb mõni kadedusest lõhki,kui küsin nii madalad hinnad....Big Grin

Samas müüd roostes JAWA vänta mis kindlalt on ülepakkutud hinnaga Big Grin (ei viitsi isegi huvi tunda, kui hinda pole)
Oleksin kindlalt väga palju asju ostnud (meeltesegaduses), kui poleks esimese asjana pööranud tähelepanu hinnale mida ei ole tavaliselt Big Grin
Proovi selline kolektsioon leida ZAZ-i varuosi (uusi) !!!

No uute juppidega pole tavaliselt midagi teha,puha praak ja küüneviha pole ka sisse aetud. Ennem kui neid kasutada saab,tuleb haamriga üle kolkida ja viiliga parajaks teha...
Aga sõber saab sõbra hinnaga roostes vända.Suure saladuskatte all ütlesin ka hinna-25€,sest igat nummert ei või talle nimetada.....hakkab veel ostmagi.Big Grin

(07-08-2014, 18:29 PM)13piisab Kirjutas:  
(07-08-2014, 17:59 PM)znif9 Kirjutas:  
(07-08-2014, 15:53 PM)Walter Kirjutas:  Kas kellelgi veneaegseid eterniittahvleid on üle - katuse ajutiseks lappimiseks? Plaat on 700x1200, laine samm 120, kõrgus 30 mm (mõõdud ligikaudsed).

Nagu ikka kombeks on profiilis asukohaks 'mõtle ise'. Mis tähendab et ju ma olen teises eesti otsas ja ei hakka pakkumagi mitte.
mõtlesin minagi sama ehk siis ei hakanud pakkuma Smile
Vabandust - asukoht pealinn.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)

(08-08-2014, 23:10 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(08-08-2014, 22:54 PM)Qunts Kirjutas:  
(08-08-2014, 22:47 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(08-08-2014, 22:41 PM)Qunts Kirjutas:  
(08-08-2014, 22:22 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  Mul ka pakkuda roostes vänta ja uusi hülsse.... hinnad ka krõbedad,ärge üldse ühendust võtkegi...Big Grin Hinnad siis kokkuleppel ja vahetusvariandid võimalikud.
T.

Sinul on roostes nii mõnigi asi Big Grin
Minul on uued ja ujuvad õlis ja ühenduse saab traadi teel või kirjateel, (paned tuvi lendu) ja nii see kiri lendab Big Grin
Vähemalt mainin hinna ära, millega loovutan oma varanatukese Big Grin



No mina jälle kadetsen ja igaks juhuks hinda ei reklaami.....sest muidu läheb mõni kadedusest lõhki,kui küsin nii madalad hinnad....Big Grin

Samas müüd roostes JAWA vänta mis kindlalt on ülepakkutud hinnaga Big Grin (ei viitsi isegi huvi tunda, kui hinda pole)
Oleksin kindlalt väga palju asju ostnud (meeltesegaduses), kui poleks esimese asjana pööranud tähelepanu hinnale mida ei ole tavaliselt Big Grin
Proovi selline kolektsioon leida ZAZ-i varuosi (uusi) !!!

No uute juppidega pole tavaliselt midagi teha,puha praak ja küüneviha pole ka sisse aetud. Ennem kui neid kasutada saab,tuleb haamriga üle kolkida ja viiliga parajaks teha...
Aga sõber saab sõbra hinnaga roostes vända.Suure saladuskatte all ütlesin ka hinna-25€,sest igat nummert ei või talle nimetada.....hakkab veel ostmagi.Big Grin

Unustasid mainida, et tänapäeva uute juppidega pole midagi teha Big Grin
Küüneviha saab kergelt sisse, kui käpardid tulevad vaatama kellel juhuslikult kaasas 80 aastate tööristad (sirp, vasar ja kuvalda)
Nagu sinu postitusest välja loen siis -25€, ehk maksad siis 25€ rubla peale kui vanaraua minema keegi viib ??? Big Grin
Või on see hind ainult sinu õlle sõpradele ???

(08-08-2014, 23:20 PM)Qunts Kirjutas:  
(08-08-2014, 23:10 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  [quote='Qunts' pid='347841' dateline='1407527646']
[quote='TALUPOEG TALUJA' pid='347839' dateline='1407527258']
[quote='Qunts' pid='347838' dateline='1407526889']





Unustasid mainida, et tänapäeva uute juppidega pole midagi teha Big Grin
Küüneviha saab kergelt sisse, kui käpardid tulevad vaatama kellel juhuslikult kaasas 80 aastate tööristad (sirp, vasar ja kuvalda)
Nagu sinu postitusest välja loen siis -25€, ehk maksad siis 25€ rubla peale kui vanaraua minema keegi viib ??? Big Grin
Või on see hind ainult sinu õlle sõpradele ???

Kahjuks ei tea ühtegi õllesõpra,kõik joovad ainult karastavaid karastusjooke.... Ise olen ka sunnitud jooma kõiksugu veega segatavaid vedelikke,sest vaesed ajad sõber,mis teha....Big Grin
Ei,võllist makstakse ikka 25e. Juurde pole vaja maksta õnneks. Kui juurde peaks maksma siis paneksin Soov-i üles hinnaga 250€ ja siia AMF-i kuulutuse,et homme läheb vanarauda kui keegi ei taha..... Nii need asjad meil käivad,ajaga tuleb lihtsalt kaasas käia. Ka talupojad õpivad targematelt! Ei tea kas kass magab praegu juba? Aeg hiline...ei tea..Big Grin

[/quote]





Unustasid mainida, et tänapäeva uute juppidega pole midagi teha Big Grin
Küüneviha saab kergelt sisse, kui käpardid tulevad vaatama kellel juhuslikult kaasas 80 aastate tööristad (sirp, vasar ja kuvalda)
Nagu sinu postitusest välja loen siis -25€, ehk maksad siis 25€ rubla peale kui vanaraua minema keegi viib ??? Big Grin
Või on see hind ainult sinu õlle sõpradele ???
[/quote]

Kahjuks ei tea ühtegi õllesõpra,kõik joovad ainult karastavaid karastusjooke.... Ise olen ka sunnitud jooma kõiksugu veega segatavaid vedelikke,sest vaesed ajad sõber,mis teha....Big Grin
Ei,võllist makstakse ikka 25e. Juurde pole vaja maksta õnneks. Kui juurde peaks maksma siis paneksin Soov-i üles hinnaga 250€ ja siia AMF-i kuulutuse,et homme läheb vanarauda kui keegi ei taha..... Nii need asjad meil käivad,ajaga tuleb lihtsalt kaasas käia. Ka talupojad õpivad targematelt! Ei tea kas kass magab praegu juba? Aeg hiline...ei tea..Big Grin
[/quote]

Nõrgad joovad segatult ja hr. kass istutab oma kassitappu Big Grin
Sa siis arvad, et peaksin hakkama oma kola luulutama ???
See kahjuks vist vähendab asjade väärtust, kuna siis arvatakse, et ma tahan nendest päriselt lahti saada ja kõige hullem on koht nimega Okidoki kus määrad hinna 300 ja kohe mõne sekundi pärst tuleb pakkumine 30. ja siis sõidab minusugustel katus ära ja viin suure vihaga klubisse Emexs kust foorumlased käivad ja ostavad mitte enam 300 vaid lausa 1500-ga.
Kahju väga kahju aga see ongi turumajandus.

Minge poisid ka varem magama! Kui ma oleksin seda Teie jama enne õhtut lugema juhtunud, siis poleks üldse sõba silmale saanud, niigi vanainimese uni heitlik...

Ma usun, et OT, aga vahest lõpetavad lugupeetud KSF.id säärase kemplemise, mis kuhugi ei vii ja ei algata seda ka tulevikus. SOOV, KB, Kuusakoski jne muud kanalid ning vahvad paigad - Eesti on võimaluste maa ja igal inimesel on vaba võimalus sobitada ostetav-soovitav kaup ning oma rahakoti paksus vastavalt oma äranägemisele ning võimalustele. Tehke oma konkreetne pakkumine otse, PT peaks ju sobima Smile .

Kui kellelgi on jalus üks selline suur ümmargune, läbimõõduga vähemalt 1,5 meetrit või siis suurem, kumera põhjaga vaadi ehk siis tsisterni ots (nagu oli ühel sordil sitapütil (enamasti GAZ-53 peal, kus tagaots käis poltidega suure tsisterni külge) või siis muu sarnane pannikujuline "anum", siis võiks teada anda. Või on kellelgi kavas näiteks mõni selline paak koskisse viia, aga enne võiks otsa ära lõigata, siis võiks suhelda.


(09-08-2014, 09:29 AM)Tift Kirjutas:  Ma usun, et OT, aga vahest lõpetavad lugupeetud KSF.id säärase kemplemise, mis kuhugi ei vii ja ei algata seda ka tulevikus. SOOV, KB, Kuusakoski jne muud kanalid ning vahvad paigad - Eesti on võimaluste maa ja igal inimesel on vaba võimalus sobitada ostetav-soovitav kaup ning oma rahakoti paksus vastavalt oma äranägemisele ning võimalustele. Tehke oma konkreetne pakkumine otse, PT peaks ju sobima Smile .

Kui kellelgi on jalus üks selline suur ümmargune, läbimõõduga vähemalt 1,5 meetrit või siis suurem, kumera põhjaga vaadi ehk siis tsisterni ots (nagu oli ühel sordil sitapütil (enamasti GAZ-53 peal, kus tagaots käis poltidega suure tsisterni külge) või siis muu sarnane pannikujuline "anum", siis võiks teada anda. Või on kellelgi kavas näiteks mõni selline paak koskisse viia, aga enne võiks otsa ära lõigata, siis võiks suhelda.
Arvan... lõkkeasemeks koduõuele... Big Grin On ka minu vanarauast käidud ot6simas.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne