Old Iron Weekender - 25-27.05.2012 - Elva
#1

Sobilik üritus ka klassikute tuulutamiseks:
OLD IRON WEEKENDER on rahvusvaheline üritustesari, mis on mõeldud kõigile Ameerika ja klassikaliste autode omanikele, kes on huvitatud Rockabilly ja Rock’n’Rolli muusikast ja elustiilist. Ürituse raames toimub cuising ja drive in kino ning üles astuvad mitmed bändid nii Eestist kui ka välismaalt.
Info: http://tqhq.ee/forum/viewtopic.php?tid=37943

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#2

Oh, jälle autod. Paras pettumus.
Pealkiri oli igastahes paljulubav - vanade triikraudade nädalavahetus Big Grin
Vasta
#3

Rokkapilli elustiilist olen näiteks mina küll huvitatud! Cool
Aga elu läheb siin foorumis üldse viimasel ajal vägisi võõrkeelseks, mulle kui Viktooria-aegse inglise keele purssijale jääb siin segaseks, mis asi see weekender on, no week peaks jah nädal olema ja ender on vist türgi keeles - harv?
Vasta
#4

(13-03-2012, 16:20 PM)maaks Kirjutas:  Oh, jälle autod. Paras pettumus.
Pealkiri oli igastahes paljulubav - vanade triikraudade nädalavahetus Big Grin
Hr maaks keegi pole keelanud ka vanapressrauaga kohale tulla istu selga ja lenda kohale nagu nõiad volbriööl.


(13-03-2012, 17:08 PM)kass Kirjutas:  Rokkapilli elustiilist olen näiteks mina küll huvitatud! Cool
Aga elu läheb siin foorumis üldse viimasel ajal vägisi võõrkeelseks, mulle kui Viktooria-aegse inglise keele purssijale jääb siin segaseks, mis asi see weekender on, no week peaks jah nädal olema ja ender on vist türgi keeles - harv?

egas lollile ei oskagi midagi seletada nagu vanasõnas et üks loll jõuab rohkem küsida kui 100 tarka vastata.

old iron weekender - vana raua nädalavahetus!
Vasta
#5

(13-03-2012, 22:16 PM)rutua Kirjutas:  
(13-03-2012, 16:20 PM)maaks Kirjutas:  Oh, jälle autod. Paras pettumus.
Pealkiri oli igastahes paljulubav - vanade triikraudade nädalavahetus Big Grin
Hr maaks keegi pole keelanud ka vanapressrauaga kohale tulla istu selga ja lenda kohale nagu nõiad volbriööl.


(13-03-2012, 17:08 PM)kass Kirjutas:  Rokkapilli elustiilist olen näiteks mina küll huvitatud! Cool
Aga elu läheb siin foorumis üldse viimasel ajal vägisi võõrkeelseks, mulle kui Viktooria-aegse inglise keele purssijale jääb siin segaseks, mis asi see weekender on, no week peaks jah nädal olema ja ender on vist türgi keeles - harv?

egas lollile ei oskagi midagi seletada nagu vanasõnas et üks loll jõuab rohkem küsida kui 100 tarka vastata.

old iron weekender - vana raua nädalavahetus!

Lollide ja tarkade kohapealt täiesti nõus, aga kas nädalavahetus pole mitte lihtsalt "weekend"? Mis see "weekender" on, kas seda üks ainuke tark jõuaks 100-le lollile täpsustada? Nädalavahetaja vms?

Vasta
#6

Weekender on rohkem nagu nädalalõpetaja.


Vasta
#7

(13-03-2012, 23:05 PM)kass Kirjutas:  
(13-03-2012, 22:16 PM)rutua Kirjutas:  
(13-03-2012, 16:20 PM)maaks Kirjutas:  Oh, jälle autod. Paras pettumus.
Pealkiri oli igastahes paljulubav - vanade triikraudade nädalavahetus Big Grin
Hr maaks keegi pole keelanud ka vanapressrauaga kohale tulla istu selga ja lenda kohale nagu nõiad volbriööl.


(13-03-2012, 17:08 PM)kass Kirjutas:  Rokkapilli elustiilist olen näiteks mina küll huvitatud! Cool
Aga elu läheb siin foorumis üldse viimasel ajal vägisi võõrkeelseks, mulle kui Viktooria-aegse inglise keele purssijale jääb siin segaseks, mis asi see weekender on, no week peaks jah nädal olema ja ender on vist türgi keeles - harv?

egas lollile ei oskagi midagi seletada nagu vanasõnas et üks loll jõuab rohkem küsida kui 100 tarka vastata.

old iron weekender - vana raua nädalavahetus!

Lollide ja tarkade kohapealt täiesti nõus, aga kas nädalavahetus pole mitte lihtsalt "weekend"? Mis see "weekender" on, kas seda üks ainuke tark jõuaks 100-le lollile täpsustada? Nädalavahetaja vms?

sama moodi võiks tõlkida munakivitee jaitse kamennõi taroga

Arvan et kõike ikka sõnasõnalt tõlkida ei saa ja kui on üritus kuulutatud välja rahvusvaheliselt siis me ei saa kirjutada eesti keeles tõlkides.
Ja kui keegi aru ei saa mis üritus tomub ega siis kedagi vägisi ei oodata.
Tuleb see kellele see meeldib.
Vasta
#8

Ära nüüd ühe lolli kassi pärast hakka mossitama! Eks tõllkige mis keelde ja kuidas tahate!
Ja ega inimene või kass sellepärast veel loll ei pea olema, et ta võõrkeelt ei mõista või kipub seda eesti keelde tõlkima, äkki ta oskab näiteks hästi kabet mängida või puu otsa ronida! (pealegi kui üks tark lõpuks ütleb, et seda weekender-it ei saagi eesti keelde tõlkida, mis seal siis imelikku on, kui loll ka imestab, et mida see võiks tähendada? Toungue )
Vasta
#9

(13-03-2012, 23:37 PM)kass Kirjutas:  Ära nüüd ühe lolli kassi pärast hakka mossitama! Eks tõllkige mis keelde ja kuidas tahate!
Ja ega inimene või kass sellepärast veel loll ei pea olema, et ta võõrkeelt ei mõista või kipub seda eesti keelde tõlkima, äkki ta oskab näiteks hästi kabet mängida või puu otsa ronida! (pealegi kui üks tark lõpuks ütleb, et seda weekender-it ei saagi eesti keelde tõlkida, mis seal siis imelikku on, kui loll ka imestab, et mida see võiks tähendada? Toungue )

Oli sul vaja teema täis sittuda aga eks kassid ikka sirtsuta sinna kuhu polevaja.Istu puuotsas edasi ja mängi oma kabet ja kui kunagi alla tahad sealt tulla siis helista päästeameti nril nemad tegelevad ikka puuotsas olevate kassidega kes ise alla ei suuda tulla.
Ps mossitamiseks pole põhjust eks mölisevad ikka need kes ise midagi ei suuda ära teha aga lihtsalt vaja norida.
Vasta
#10

Küll on ikka kergesti solvuvad isiksused!Närvi pole ollagi,egas Kass paha päras,ja üht teist on ta ikka korraldanud ja korraldab ka.
Vasta
#11

Tere mehed.
Mul teie viikendidest poogen,meil samal ajal ja pea samal kohal tegemist küllaga.Küll aga häirib see,et kindlat sissekirjutust-ja töökohta,samuti mobiiltelefoni omavat kasslaste esindajat võtab kräunutada keegi rutua,kellest ei tea, kust vallast ta põhku saab ja kas ta ka kindlat elukohta omab.
Katsuge olla.
Jaan Tsiklitallist.

Katsuge olla...
Vasta
#12

(14-03-2012, 00:39 AM)rutua Kirjutas:  Oli sul vaja teema täis sittuda aga eks kassid ikka sirtsuta sinna kuhu polevaja.Istu puuotsas edasi ja mängi oma kabet ja kui kunagi alla tahad sealt tulla siis helista päästeameti nril nemad tegelevad ikka puuotsas olevate kassidega kes ise alla ei suuda tulla.
Ps mossitamiseks pole põhjust eks mölisevad ikka need kes ise midagi ei suuda ära teha aga lihtsalt vaja norida.
Kassi korraldatud üritustel olen mitmeid kordi käinud ja ei ole millegi üle viriseda. Aga mis üritusi on korraldanud ksf! rutua?
Vasta
#13

Asi läks tõesti inetuks! Vabandan ksf! Rutua ja ksf! Heiksoni ees valesse kohta kükitamise pärast! Algas kõik lihtsalt sellest, et jäi üks sõna tõesti arusaamatuks, see lõplik hunnik kujunes kuidagi dialoogi käigus! Sad
Ja küllap on ka ksf! Rutua selle kõneall oleva ürituse korraldamise või osalemisega seotud, nii et pole vaja teda ka süüdistada.
Tore on, kui üritusi toimub, midagi halba ma oma postitustega ei soovinud teha! Ja nimel pole ka midagi viga, muidugi oleks võinud ka tänapäeva ilusas emakeeles olla näiteks - Ämerikän Kaar Šou! Wink
Head Emakeele päeva kõigile!
Ehk see väike skandaal ei tee üritusele halba lõhna vaid töötab natuke reklaamina ka. Võiksite ka üritusel näidata nurka lasknud kassi nuhtlemist! Toungue
Vasta
#14

(14-03-2012, 08:36 AM)sass Kirjutas:  Kassi korraldatud üritustel olen mitmeid kordi käinud ja ei ole millegi üle viriseda. Aga mis üritusi on korraldanud ksf! rutua?
Silmaringi saab avardada seda küsimust mõnele ameerika raua huvilisele esitades. Samuti oskab ehk midagi öelda Rockin' Lady & Her Rivertown Boys.
Vasta
#15

Tere.
Kuupäevad kalendris kirjas ja kindlalt Elvas kohal.
Jõudu,jäksu toreda nädalavahetuse ettevalmistamisel.
Tervitustega Allan.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#16

Olen viibinud ühel pisemal üritusel kus esines eelnimetatud bänd. Rutua sebitud üritus oli vist. Ma küll kurta ei saanud , äraütlemata positiivse energiaga üritus oli, pärast pidin veel kolm jommis ja väsinud rauahaiget kodanikku laiali lohistama. Inimesed nautisid lihtsalt liiast üritust.

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#17

Interneti üks suuremaid miinuseid on anonüümsus. Mõlemad selle vaidluse osapooled kass ja rutua on oma ringkonnas väga tuntud ning andnud väga palju ka Eesti vanatehnikaliikumise edendamiseks. Tundub, et paljud lihtsalt ei tea, kes selliste täheühendite taga peitub. Mina olen isiklikult osalenud mõlema mehe korraldatud üritustel ning kiidan mõlemat. Türi ja Elva ei ole üksteisest ju väga kaugel, nagu ka vanad mootorrattad/jalgrattad Ameerika autodest. Aga siiski piisavalt erinevad valdkonnad ka meie pisikese riigi piirides. Eelnevate märksõnadega üritused nendes mõnusates väikestes linnades on viimastel aastatel peaaegu alati seotud ka nende meestega, tihti peakorraldaja isikus.

Mõlemad mehed on ka üsna familiaarse sõnakasutusega, mis neid tundvate inimeste jaoks on tavaline. Võõra jaoks aga ehmatav, vahel isegi ülbe ja solvav.

Küll oleks hea, kui teaks alati täpselt, kellega tegu. Siis oleks ka lihtsam seisukohti võtta.

Rahulikku meelt soovides

Indrek Sirk
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne