T40 survelaager
#1

Tere
T40 vaja vahetada peasiduri survelaager,siit minu küsimus:Et laagrit kätte saada,tuleb võllide kronsa vahekasti küljest lahti kruvida(4polti).Kas siduripedaalide võllid tuleb ka ära võtta,kuna survelaagri kahvel paistab segavat.Kronsa poldid keerasin lahti,kuid kronsat lahti ei saanud.
Vasta
#2

Tere
Olen sellest mõne sõnaga kirjutanud ühes vanemas postituses:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid253853
Mõlema siduri pedaali võllid peaksid kätte saama.

Sass1
Vasta
#3

On vaja võtta jah sidurite pedaalide võllid välja. Selleks mina lõikasin näiteks jõuvõtuvõlli kangi küljest ära. 5 cm väike jupp jäi alles ,kuhu pärast panin toru otsa ,et kabiinist saaks lülitada. Siis ukse poolt on vaja hüdro torud natuke eemale tõmmata, et jõuvõtuvõlli siduri võlli kätte saaks. Siis kui kahvlid on eemaldatud ,siis tuleb see survelaagritega komplekt kõik välja. Vahetamisel ole ettevaatlik ,et midagi puruks ei pressi, Malm on habras ja suure jõuga midagi teha ei saa. Stopperrõngad on mõlemal pool kuullaagrit. Et ei pressiks liiga palju. Uued survelaagrid tuleb enne head määret täis panna kas mingi süstlaga või mingil muul moodusel, sest originaalis vist pole neid üldse määritud või väga vähe
.
Vasta
#4

Tänan vastajaid,sain kahtlusele kinnitust.Vaikselt harutan laili.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne