kuulutuste kustutamine
#1

Kas keegi oskab öelda miks ma enda vanu kuulutusi kustutada ei saa? Tahaks omalt poolt kõik teha et üleliigset pahna vähem oleks aga ...  välja kukub nagu ikka.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#2

(19-03-2012, 11:35 AM)pen.skar Kirjutas:  Kas peale "muuda"`sse minekut paremale poole kasti linnukese ka panid?. Siis vasakule "kustuta nüüd" ja on läinud.
.... proovisin niimoodi korduvalt kustutada enda jäetud kuulutust, kuigi linnuke tuli minu kuulutuse puhul vasakule ja "kustuta nüüd" paremale aga ei õnnestunud
FOORUMI vastuse copy/paste :Sul pole juurdepääsuõigust sellele lehele. Põhjuseid võib olla mitu:
Sinu konto on kas peatatud või sul on selle ressursi kasutamine ära keelatud. Manuste alla laadimiseks peab omama vähemalt 4 postitust meie foorumis. Seejärel lisatakse Teid automaatselt 20 minuti jooksul vastavasse kasutajagruppi, kes saab manuseid alla laadida.
Sul pole juurdepääsuõigust sellele lehele. Kas soovid näha administratiivseid lehekülgi või kasutada ressurssi, mida sa ei tohiks? Kontrolli foorumi reeglitest järgi, kas sinu tegevus on lubatud.
Sinu konto võib ikka veel olla aktiveerimise või modereerimise ootel. (Saada aktivatsioonikood uuesti)
Oled momendil sisse loginud kasutajanimega '{1}'.

Oled praegu sisse logitud kasutajana: 'attrassid'





Vasta
#3

täpselt sama vastus ka siinpool...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#4

Mul ka selline probleem. Soovisin oma kuulutusele pilte laadida aga ei lasknud. Lööb sama suguse teksti ette.
Vasta
#5

(19-03-2012, 16:22 PM)pen.skar Kirjutas:  Huvitav, huvitav, mul küll kaob. Mille eest siis nii trahvitakse? Või peab lihtsalt üle 65 a vana penskar olema...Proovi homme jälle, vast mõtleb järgi.

proovisin õhtul, võtsin veel küünlad ja naistesukad abiks Cool
plinn...nõidusin mis ma nõidusin, kuulutus jäi.... ja kui üritasin tühjana salvestada, ütles tark arvuti, et "liiga tühi kuulutus"
lisasin - Big Grin selle peale ütles arvuti, et liiga lühike, mis siis ikka.... tegin pikemaks...... naeratuse muidugi, mida Te siis mõtlesite...??? aga lahti tast ei saanud, nagu tatt minu profiili külge kleepunud. Aga las olla....

http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid276296





Vasta
#6

Mulle jälle teeb muret,et ei saa oma profiili muuta. Leidsin õige koha ja sinna vajutades ---NOT FOUND...... ....
Vasta
#7

See kuulutuste kustutamise võimatuse probleem kestab ikka edasi. Lubasin oma kuulutust editeerides, et kuna asi juba müüdud, kustutan kuulutuse kümne päeva pärast, aga võta näpust - mul ei olevat selleks õigusi. Reeglites on küll ilus nõue:
Tsitaat:Lisandid Isand Paugu poolt:

Kui teie kola on müüdud, palun kustutage postitus, millega kustub ka teema. Olen juba tüdinenud teemade kustutamisest pealkirjaga a'la "Müüa sitta /müüdud"
aga täita seda ei saa. Kas keegi keeraks mõnda kruvi, või muudaks riigikogu eeskujul seaduse enda vajaduste/võimaluste kohaseks?

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#8

Mul sama mure, ei saa teemasid kustutada. Koristaks viisaka inimesena enda järelt ise, aga ei saa või ei oska. Aidake, kes saab.
Tervitades, Mehann
Vasta
#9

Sama mure ka siin, tahtsin vana kuulutuse kustutada - ei lase...Sad
Vasta
#10

Mul ka sama mure. Imelik, et antud teema siin juba hulk aega üleval, aga ükski adminn ei ole "veel" reageerinud...
Vasta
#11

Ka kõige parem šamaan ei suuda kustutada automoto foorumisse sisestatud kuulutust, minust rääkimatta...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#12

Kustutab küll. Tegin prooviks testialasse teema ja minuti pärast hävitasin selle kolme klikiga.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#13

(19-08-2012, 22:46 PM)aavu Kirjutas:  Kõigepealt "muuda postitust", siis vasakule linnuke ja paremale klõps.
Nendes klõpsudes pole midagi uudiseks, nii sai varemgi tehtud. Tulemus on endiselt selline:

   

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#14

Mul sama lugu, mis Wikil´gi. Ei saa kustutada ega loobuda teemade teavitustest.
Vasta
#15

(20-08-2012, 00:10 AM)Illimar Kirjutas:  Mul sama lugu, mis Wikil´gi. Ei saa kustutada ega loobuda teemade teavitustest.
Kas oma profiili alt "tellitud teemad" on ikka loobutud teavitamisest ?
Kui alles liitusin siia foorumisse ning "algaja ja roheline" olin siis tekitasin ka kogemata ühe uue teema ja arvasin siiani et seda ei saa kustutada.Nüüd siis proovisin ja väga lihtne.Täpselt nii nagu ksf.aavu seletas. Kõiki postitusi on võimalik muuta ja kustutada.
Äkki on miskit siiski teie enda seadetes valesti ? Kas kasutajanime pole muutnud???

Vasta
#16

Pole ühtegi tellitud teemat, otseloomulikult võtan kõigepealt muuda ja siis linnuke kustuta ette ja siis kustuta, aga hui´at. Tolkugi pole kasu, sest ette viskab ikka ja jälle vana teada tuntud teksti:

Sul pole juurdepääsuõigust sellele lehele. Põhjuseid võib olla mitu:
Sinu konto on kas peatatud või sul on selle ressursi kasutamine ära keelatud. Manuste alla laadimiseks peab omama vähemalt 4 postitust meie foorumis. Seejärel lisatakse Teid automaatselt 20 minuti jooksul vastavasse kasutajagruppi, kes saab manuseid alla laadida.
Sul pole juurdepääsuõigust sellele lehele. Kas soovid näha administratiivseid lehekülgi või kasutada ressurssi, mida sa ei tohiks? Kontrolli foorumi reeglitest järgi, kas sinu tegevus on lubatud.
Sinu konto võib ikka veel olla aktiveerimise või modereerimise ootel. (Saada aktivatsioonikood uuesti)
Oled momendil sisse loginud kasutajanimega '{1}'.

Oled praegu sisse logitud kasutajana: 'mlsluik'


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#17

Sain kustutatud, algul mõtlesin, et kui keegi tsiteerib, ei saa. Saab küll. Ilmselt siis põhjus seadetes, tellitud teemad nagu siin eespool kirjutati.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#18

Teemade teavitusest loobumise all mõtlesin seda varianti, mis e-maili peale tuleb ja lingi abil seda võimalust pakub - see ei toimi. Käsitsi profiili alt tehes saab küll. Kasutajanime pole lähiajal muutnud, kuulutusi ikka kustutada ei saa.

Edit: Postitusi saan kustutada, aga müügikuulutusi mitte.
Vasta
#19

Kas on leitutd lahendus, et saaks oma postitust kustudada?
olen proovinud naid igat pidi kustutada aga minu kattsed on olnud edutud, kas on kedagi kes suudaks mulle selgeks teha, kuidas neid kustutada saaksin?
Vasta
#20

teemade kustutamine on foorumitarkvaras tervele automoto foorumile (st turuplats on lihtsalt üks alamrubriik, mis allub muudega samadele tingimustele) lubatav / mittelubatav tegevus ja see ei ole "lubatuks" pandud - lubamise korral saaks teemaalgataja teema koos võimalike vastuspostitustega ära kaotada ja seda me ei soovi.

aga miks on vaja mitteaktiivseid kauplemisi kustutada? Foorum kannatab vast lähisajandite potentsiaalsete postituste säilimise juba praegu ära Big Grin Las nad jääda - piisab viitest, et asi pole enam müüa (või asja enam ei soovita) ning jääb ka edaspidiseks jälg, et mingit asja on Maarjamaal kas pakutud või vajatud. Eriti hea veel, kui ka kauplemistingimused säilivad - on "hilisematel põlvedel" asi, millest johtuda või siis mida muheledes meenutada Wink

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne