kuulutuste kustutamine
#21

(02-11-2016, 13:01 PM)13piisab Kirjutas:   lubamise korral saaks teemaalgataja teema koos võimalike vastuspostitustega ära kaotada ja seda me ei soovi.

Müügipostitust ei saa nii või teisiti kommenteerida, seega täiesti nonsense...   Kui asi soetatud või müüdud siis postitus kustutada ja vsjo. Mis siin nii rasket saab olla. Nahhui mulle vaja mingeid kõnesid aasta hiljem a'la stiilis et ma vaatasin et sul siin kuulutus...  Lugeda paljud ei oska, kirjuta nii suurelt kui tahad et müüdud või saadud.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#22

Kordan msluigele arusaamiseks veelkord üle - me ei räägi teemade kustutamisena turuplatsist eraldi vaid foorumi kui terviku sätungitest:
(02-11-2016, 13:01 PM)13piisab Kirjutas:  teemade kustutamine on foorumitarkvaras tervele automoto foorumile (st turuplats on lihtsalt üks alamrubriik, mis allub muudega samadele tingimustele) lubatav / mittelubatav tegevus
...ja see sätung jääb nagu on.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#23

Olen pikalt maha surunud küsimust - miks on vaja müügiinfo kustutada, kui piisab remargist "Müüdud"? Näen seda sõsarfoorumis igapäevaselt. MIKS?
Vasta
#24

(02-11-2016, 15:34 PM)13piisab Kirjutas:  Kordan msluigele arusaamiseks veelkord üle - me ei räägi teemade kustutamisena turuplatsist eraldi vaid foorumi kui terviku sätungitest:
(02-11-2016, 13:01 PM)13piisab Kirjutas:  teemade kustutamine on foorumitarkvaras tervele automoto foorumile (st turuplats on lihtsalt üks alamrubriik, mis allub muudega samadele tingimustele) lubatav / mittelubatav tegevus
...ja see sätung jääb nagu on.
Arenema peab 13piisab
Sellest ei piisa kui paned müüdud või mis iganes aga mingi 3 aasta tagused postitusi leitakse ikka ja jälle !!!
Arene 13piisab ära jäe jalgu, tean, et saan jälle bänni aga oled jobu kui ei suuda seda !!!
Vasta
#25

(02-11-2016, 22:54 PM)Qunts Kirjutas:  Arenema peab 13piisab
Sellest ei piisa kui paned müüdud või mis iganes aga mingi 3 aasta tagused postitusi leitakse ikka ja jälle !!!
Arene 13piisab ära jäe jalgu, tean, et saan jälle bänni aga oled jobu kui ei suuda seda !!!

Selgitati ju ilusti, et antud foorumi ülesehitus ei võimalda osade teemade kustutamist foorumikülastajatele kättesaadavaks teha Sad
Mis nüüd jälle, kaasvõitleja, miks solvad?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#26

(02-11-2016, 14:58 PM)mlsluik Kirjutas:   Nahhui mulle vaja mingeid kõnesid aasta hiljem a'la stiilis et ma vaatasin et sul siin kuulutus...  

Kustuta oma telefoninummer (nagu tuntud laul ütleb). Keegi ei tülita. Numbrit jaga ainult sõnumite kaudu küsijale. Aega läheb küll rohkem, seeeest öised kõned jäävad ära.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#27

(02-11-2016, 22:59 PM)Marko Kirjutas:  Selgitati ju ilusti, et antud foorumi ülesehitus ei võimalda osade teemade kustutamist foorumikülastajatele kättesaadavaks teha Sad
Mis nüüd jälle, kaasvõitleja, miks solvad?
ilmselt tähelepanuvajadus või mingit sorti masohism. Tundub midagi, mis vajab saatekirja eriarsti juurde. Meditsiinisüsteem toimetab meil aeglaselt, niiet anname aega paraneda...

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#28

(02-11-2016, 23:18 PM)13piisab Kirjutas:  
(02-11-2016, 22:59 PM)Marko Kirjutas:  Selgitati ju ilusti, et antud foorumi ülesehitus ei võimalda osade teemade kustutamist foorumikülastajatele kättesaadavaks teha Sad
Mis nüüd jälle, kaasvõitleja, miks solvad?
ilmselt tähelepanuvajadus või mingit sorti masohism. Tundub midagi, mis vajab saatekirja eriarsti juurde...

Pigem meie sõber on liiga otsekohese ütlemisega. Teinekord on sellest ka kasu. Aga vahest ka kahjulik.
Vasta
#29

Kfl Aavu ütles, et kustuta oma nummer. Smile
Kfl 13Piisab ütles, et taevas on ruumi piisavalt- Big Grin 

Milles probleem kellelegi Rolleyes
Vasta
#30

(02-11-2016, 22:44 PM)Alts Kirjutas:  Olen pikalt maha surunud küsimust - miks on vaja müügiinfo kustutada, kui piisab remargist "Müüdud"? Näen seda sõsarfoorumis igapäevaselt. MIKS?
Aga vot sellepärast et mingi osa inimetest on niru lugemisoskusega ja ikka ja jälle tahavad osta või müüa Sulle asja mis ammu unustatud... 
Seda et MIKS mõtle ise välja...ei oska antud juhul küll kahjuks vastata.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#31

Ei tea milline vana kuulutus,konkreetselt isand Luike nüüd nii vihastas. Aga elu on näidanud,et isegi ära kustutatud teemad või kuulutused, kaevatakse ikkagi kuskilt üles. Kui ikka jutt on lahti,et sellel mehel oli,siis ka 10.a taguseid asju uuritakse.
Omad kogemused selles teemas ütleme nii. 
Tüütute kõnedega ,mul asi lihtne peale 21:00 ma telefoni ei võta ja läheb hääletu peale,kuni hommikuni,kui ärkan.


Vasta
#32

Olen ligi 20 aastat netis asju müünud ja ostnud ning ei oma mingit häda kuulutuste kustutamiseks. Ei usalda inimesi, kes oma kuulutusi kustutavad. Paremaks valetatud kaup on siiani kogemuseks ostmisel, kus foorumipost kustutatakse. Aus müüja märgib asja müüduks.
Vasta
#33

(04-11-2016, 00:24 AM)Alts Kirjutas:  Olen ligi 20 aastat netis asju müünud ja ostnud ning ei oma mingit häda kuulutuste kustutamiseks. Ei usalda inimesi, kes oma kuulutusi kustutavad. Paremaks valetatud kaup on siiani kogemuseks ostmisel, kus foorumipost kustutatakse. Aus müüja märgib asja müüduks.

Oled tõesti nii pika juhtmega et kohe üldse ei saa mõhkugi aru mida inimesed räägivad?  
Näiteks läbi Am foorumi pole müünud suurt miskit, selleks müügiportaale küllalt. Siin olen tavaliselt niisama ära andnud või paari euro eest loovutanud asju. Valetan trossi 10 cm pikemaks kui tegelikult et selle eest 1€ küsida või? 
AM foorumis peamiselt olnud ostukuulutused mida on raske paremaks rääkida kui see tegelikult on, kirjuta juurde et "asi olemas, KORRAS, kaup tehtud vms"  aga ikka leidub mõni dendrodebiilik kes aasta hiljem suure õhinaga Sulle proovib oma kaupa pähe määrida. Ei pruugi olla üldse siit foorumist kuna need samad kuulutused on ka googlist leitavad.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#34

... Alati on võimalik oma kuulutust ka nii muuta, et sobib ka kõige paranoilisematele kuulutajatele.


Vasta
#35

(04-11-2016, 11:19 AM)hulgus Kirjutas:  ... Alati on võimalik oma kuulutust ka nii muuta, et sobib ka kõige paranoilisematele kuulutajatele.

Eks paljusid asju on võimalik kuidagimoodi teha, läbi ussiemmi pidavat saama asjad tehtud ja teoreetiliselt on võimalik läbi urruaugu ka hambõid pesta kuid miks elu nii keeruliseks ajada? Wink  Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#36

pooldan kuulutuste säilitamist.
müüdud-ostetud-... märkusest piisab.
kui ei piisa siis võib ju inimesele öelda, et ta pime ja loll on.

aga omast kogemusest ka.
ostsin vähe aja eest tööriista. piisavalt erilise ja piisavalt haruldase, et iga päev neid ette ei satu.
koogelmoogel leidis aasta või paari taguse kuulutuse, muud ette ei tulnud.
mitu nädalit mõtsi ja ikke vahepeal otsisin. kuna muid ei ilmunud, siis võtsin julguse kokku ja helistasin.
asi oli täitsa alles ja saadaval ka. peremees oli rõõmus, et leidus huviline ja mina rahul, et sain tööriista.

kui vana kuulutust poleks leidnud, siis ...
Vasta
#37

Ma üldiselt ei muretse sellepärast,et keegi võib kogemata mulle helistada ja küsida mitu aastat tagasi müügis olnud asju. Ma lihtsalt müüngi selle asja maha. Big Grin  Mul ei ole ka kombeks neid asju mida parasjagu tahetakse lihtsalt sellepärast ära vista,et keegi paari päeva jooksul ei võta.....  Eriti hea ja lõbus on mul lugeda teiste kuulutusi stiilis: "Et kui kohe kallilt ära ei osta siis rsk. viin odavalt vanarauda." Big Grin
Olen võtnud stiiliks,et kui midagi müün ja olen saanud müüdud....märgin juurde. Ja kui kogemata olengi midagi kahe silma vahele jätnud,kes meist ei eksi? Ehk nagu teada lõi jumal inimese...aga ju oli siis tal endal ka midagi viga..... et kõik vussis ja puterdame siin. Rolleyes 

T.
Vasta
#38

kustutasin siit Qunts poolt oma teise aliase ("mees9999" - sellenimeline kasutaja enam siia foorumisse ei kirjuta) all lajatatud läbu (loe: "p*sapritsimise mõne foorumlase pihta"). Ei ole vist niipea paranemislootust ja ega suurt meest vist lastetuppa ka enam tagasi ei võeta (et seal omandamata jäänud elementaarne käitumisviisakus tagantjärele selgeks õppida)...

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#39

Õnneks kaotame foorumis kuulutuste rubriigid üldse ära, liiguvad ajaloo arhiivi. Alternatiiv tuleb, aga natukene teises formaadis. Muutusi on veel teisigi oodata: suuremaid ja väiksemaid. Varsti
Vasta
#40

(04-11-2016, 23:36 PM)svenson Kirjutas:   Muutusi on veel teisigi oodata: suuremaid ja väiksemaid. Varsti

Kas a'la stiilis kuidas bussimeeste nurk eraldati ja varjusurma saadeti?  Sad

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne