ZAZ 965a
#1

tahaksin teada palju saaks ZAZ 965a kui müüa mingi rikkale kollektorile

auto on täies korras, ta on garaašis seisnud mitukümmend aastat, kõik originaal jupid, roostet ei ole, istu sisse ja sõida.
[Pilt: ZAZ_965_A_0401_big.jpg?1280330656]
see pole minu pilt, aga näeb sama välja, selline helesinine.

iga abi on teretulnud,
tänud !
Vasta
#2

jututeema oli ennist uunikute turuplatsil, kus ei saa paraku juttu vesta. Siin rubriigis õnnestub see aga hästi.

eks hind oleneb ka taolistel levinud masinatel eksemplari minevikust. Vaadates küsija kasutajanime ning eeldades, et tegemist on hinnalise perekonnareliikviaga, võib ilmselt ka eeldada, et masinat roolisid aastakümneid postitaja esivanemad ehk siis pehmemalt väljendades "väga kakased". Pelgan, et rikkad kollektsionäärid on liig õrnaverelised, talumaks ning väärtustamaks sellist uhket ajalugu ja suuremat sorti hõlptulu selle masina müügist loota pole.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#3

(20-03-2012, 00:22 AM)kakane Kirjutas:  tahaksin teada palju saaks ZAZ 965a kui müüa mingi rikkale kollektorile

Tere!
Kas sa tahad müüa seda rikkale sisselaskekollektorile, või pigem rikkale väljalaskekollektorile?
Sellest sõltub...

Tamps

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#4

Olen täheldanud seda,et rikkad kollektorid ostavad ainult korralikku autot. Ja tahavad seda saada vana loksu auto hinnaga... Vaene ostja on aga rahul autoloksu hinnaga loksu ostma...Big Grin
Vasta
#5

Ma võin pakkuda, et mul on parim kogemus nägemaks, mis maantemuhu turul toimub.
Kõik need "näeb samasugune välja", osutuvad tegelikkuses rämpsuks. Miks?
On tehtud Nõuka ümberehitusi ja enamus meeste arusaam keretöödest ja taastamisest piidub EPO liimi kasutamises.

Aga turg:

Küsitakse 1000 euri siis auto on väärt maks 300-400 juhul kui dokumerndid korras.

Tõesti korras masin millest saab teha mustanumbri väärilise on hinnaga kuni 2000euri

ja kui must number on saavutatud
[Pilt: L6vimuhk.jpg]
Siis see masin on ka ostetud 2K euri eest ja pandud kõvasti raha veel sisse ja aega, kaasaarvatud minu panust.
Siis hetkel on thtud ka 6K eurine pakkumine sellele

Ehk mis öelda tahtsin, et enne näita mis sul on pakkuda mitte et palju võiks küsida ja autokollektsionäärid ei osta kallilt, nende missioon on ikka võimalikult soodsalt parim leida.
Näitena, et Viimastel aastatel on toodud paar muhku Soomest 800 euriga, sest Eestis hindavad kõik oma roostet üle.

Vasta
#6

Teema püstitus pole tõesti kuigi asjalik. Rooste eest on viimasel ajal palju küsima hakatud ja ilmselt on hakatud ka maksma. Ei tea, kas euro süüdi või ostjad jõukamaks läinud?

Do'nt panic
Vasta
#7

Rooste...tekib ikka paarikümne aastaga Smile. Ega see muhk seal garaazis õli sees seisnud Big Grin. Olen näinud ühte muhku, mis oli seisnud kuivas kortermaja garaazis sõna otseses mõttes 15 aastat. Perenaine tahtis, et asja jalust ära viiksin. Niisama. Transpordi hinnaga. Aga ei saanud viia, sest pealelaadimiseks oleks sõna otseses mõttes labidat tarvis läinud Rolleyes . Nii et, lugubeedud "kakane", näita oma "kaka" välla! Ausalt, ma kaaluks nimevahetust! Aga ega nimi meest riku!Big GrinBig Grin


Vasta
#8

(20-03-2012, 21:56 PM)Tift Kirjutas:  Rooste...tekib ikka paarikümne aastaga Smile. Ega see muhk seal garaazis õli sees seisnud Big Grin. Olen näinud ühte muhku, mis oli seisnud kuivas kortermaja garaazis sõna otseses mõttes 15 aastat. Perenaine tahtis, et asja jalust ära viiksin. Niisama. Transpordi hinnaga. Aga ei saanud viia, sest pealelaadimiseks oleks sõna otseses mõttes labidat tarvis läinud Rolleyes . Nii et, lugubeedud "kakane", näita oma "kaka" välla! Ausalt, ma kaaluks nimevahetust! Aga ega nimi meest riku!Big GrinBig Grin

Ega nimi tõesti meest ei riku ja meie pole võibolla nii haritud,et üldse aru saaksime mida see Kakane üldse tähendab...... Nimi võib olla koerakeeles,või mõnes teises idamaa keeles,millest meie mõhkugi aru ei saa... ja sellepärast tulekski hästi madalat lendu võtta....Big Grin
Vasta
#9

kellegil on vist igav olnud, huvitav ju vaadata kuidas tatti lendab Smile

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#10

(01-04-2012, 00:29 AM)heikson Kirjutas:  huvitav ju vaadata kuidas tatti lendab Smile
Aga ju on siis ka põhjust, kas pole?

Fraasid:
(20-03-2012, 00:22 AM)kakane Kirjutas:  palju saaks ZAZ 965a kui müüa mingi rikkale kollektorile
ja
(20-03-2012, 00:22 AM)kakane Kirjutas:  näeb sama välja, selline helesinine.
- räägivad juba iseenese eest.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne