Vaba aeg
#1


Vaba aega annab veeta mitmeti. Kes käib kalal, kes...




Kallid kaasvõitlejad ja kõik teised ka, elage aktiivset elu :bounce!!!
Vasta
#2

Mina käin jahil ja karaasis ja Aki baaris.Big Grin

Miks need puud alati vale koha peal on?
Vasta
#3

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: saadukas
Mina käin jahil ja karaasis ja Aki baaris.Big Grin

Käisin ka varem jahil, baarides ka Toungue

Nüüd võtan vähe rahulikumalt. Tegelikult olen kaalunud millegi harrastuse omaks võtmist.
Vasta
#4

Jällegi üks teema mis juba ammu maha kantud...

Vaba aeg - eks seda meil kõigil vähe...ja kui on siis läheb see ikkagi pere ja tuttavate peale.
Kalamees ma pole, kuigi juba teist aastat järjest kevadeti ikka katiskaid* likku panen ja õhtuti siis saaki suitsetanWink Siis tarvis ju suitsukala kõrvale ka koduõlut pruulidaWink Ja nii see aeg lendabkiWink


*-(soomes väga levinud, umbes nagu meil mõrrad)

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#5

Tahtsingi just küsida, et mida tähendab, vaba aeg.....?
Kõik see aeg on midagi teha. Tühja hetke pole.
On tööaeg (aeg palgatöödele, haltuuradele ja nö oma äridele), on aeg kodustele töödele, on aeg auto ja projektide kõpitsemisele, on aeg, et mitut majapidamist mida hallata.
On aega ka vanematele, õdedele vendadele ja sugulastele.
Aega jagub ka lastele ja naisele.
Vahel hilisõhtutel on aega Automoto footumit lugeda ja sealt tarkusi ammutada või aidata oma kogemustega neid kes mõnda asja ise ei tea, on ka uneaeg...... aga mis asi on vaba aeg?

huvitav, miks alati autot lahti võttes ja kokku tagasi pannes nii palju juppe üle jääb...?
Vasta
#6

Eks see ole maarahval pärisorjuse ajast - on (mõisa)tööaeg ja on (mõisatööst) vaba aeg! Smile
Vasta
#7

Mu meelest on nii: aeg, mis on kaetud kohustustega (lihtsalt ..töö) ja aeg, mil tegeled asjadega, mis on hingele - pere, sõbrad, lapsed, hobid jne. Eks see jagunemine sõltub inimesest, kes mida milleks peab. Mõnele on näiteks koeraga tegelemine hobiks, teisele kohustus.


Vasta
#8

Ma olen vabast ajast kolhoosi esimees. Seltsimehed! Kas teil on juba kevadkülv tehtud? Kolhoosis "Uus õlu" sai juba 13. märtsil petersell maha külvatud, 14-st seemnest on idanema läinud 13. Peterselli kasvab minu kolhoosis 0,0000018-l hektaril (mõõtsin ise nihikuga ära!). Lisaks sai täna üles haritud 0.00000231 ha uudismaad ja sinna külvatud redised. Samal ajal käib juba saagikoristus sibula- ja tillipõldudel.
[Pilt: 13732083_YDUqrj.jpeg]

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#9

Mossemehele 10 punktiWink Kohe meeldib kui inimesel on huumorisoont... ja tuli endal ka meelde et aeg sibula ja tilli peenart noorendada.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne