Nahaõmblusmasin.
#1

Vene tööstuslik nahamasin. Nõela jämeduse järgi klass 24 - 27.
Töötab 380V vooluga.
Ühtegi sõna kirjas pole, mitte mingis keeles. Mingeid numbreid ka ei leia.
Ainult selline pääsukestega märk.
Mis firmaga võiks olla tegu?
Olen tänulik, kui keegi teab. Dokumente pole, ei oska muidu "manuali" ka otsida!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#2

•Postituse sisu on liiga lühike. Palun sisesta pikem sisu.
Tšaika?
Vasta
#3

(10-04-2012, 18:56 PM)Bennet Kirjutas:  •Postituse sisu on liiga lühike. Palun sisesta pikem sisu.
Tšaika?

Aga palun - terve masina pilt. Sisukamalt enam ei saa!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#4

„Tšaika“ see ikka ei ole. Need „Tšaikad“ on vist rohkem suveniiri tüüpi masinad, et siis taskuräti õmblemiseks...

Uurisin ka internetis vastavasisulisi teemasid.
Pol mingit muud infi, peale selle oksjoni -
http://www.osta.ee/toostuslik-nahaomblus...85467.html
Mina seda masinat küll oksjonilt ei ostnud, kuid, nagu näha, on ka see masin „tundmatuna“ maha müüdud...

Paistab, et siia pole sattunud kedagi, kes õmbleb autoistmetele, tugitoolidele ja diivanitele, või oleks õppinud Tehnikakoolis nr 2. õmblusmasina mehhaanikuks ?Sad
Vasta
#5

See pidada päris höö masin oelma, vähemalt kunagi, kui ma ühe endise Linda partorgi käest tellisin õmblusmasinaid , siis vedas ta mulle sellise koju, mudeli võin ta käest üle küsida, kui jälle teda nägema juhtun.

Ja veel ... see 3-faasiline mootor tuleb asendada tänapäevase 1-faasilise lääne mootoriga, vähe ohutum endal ja pingi taga olevatel isikutel, vaiksemad on ka.

Dad.
Vasta
#6

Tänud! Ega paha ei teeks. Mina, nimelt, pole selle masinaga sõbraks saanud, nagu oksjonil väideti... Õnneks ostsin mina ta poole odavamalt!
Niisiis oleks reguleerimiseks vaja infot. Seda saab otsida ainult siis, kui tead, mida ja millele otsid.
Tundub ainult, et Eestis tunneb selle masina vastu huvi, veel peale minu, ehk ainult see isik, kes oksjonilt ostis... Või ehk on temale see mark teada.
Mul ka samasugune, siduriga mootor, nagu oksjonimasinal oli. Mille poolest see ohtlik on, või siis tänapäevane ohutum? Mulle tundub „ohtlik“ ainult see sidur, mis aeglase õmblemise korral kärssama kipub ja mida ma ka kusagilt otsida ei oskaks, kui läbi kärssab.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne