Nsu 201 ZDB
#1

On kellelgi selline olemas?? Palju neid üldse Eestist leida võib? Kui kellelgi on varuosi pakkuda antud mudelile siis võiks ühendust võtta.
Vasta
#2

Pilt siis ka
[Pilt: nsulinks.jpg]
Vasta
#3

mul oli mõni aasta tagasi selline, ega see juhuslikult rakvere kandist pärit ei ole?
Vasta
#4

selline oli siis minu masin
Vasta
#5

...
Vasta
#6

vaata www.hot.ee/vilukas seal on veel mõni pilt nsu-st, otsin veel vanu pilte ja panen need ka üles Smile
Vasta
#7

vaatan su pildi pealt, et lenks on vale... leegitorusid ka ei paista olevat?! ei paista hästi aga kas eistule kinnitused on õiged? minu omal puudusid need ja tegin ise... tagatuli tundub ka suurem olema?! minu omal olid samad sumpsid aga ühe neti pildi peal olid teistsugused?! ei oska öelda kummad siis õiged... panen paar pilti kah siia...
Vasta
#8

üks leht nsu-dest www.nsu-motzke.de
Vasta
#9

...
Vasta
#10

...
Vasta
#11

to RZ:
ehk saaksid veel infot uunikumide teema alt. kui soovi, tõstame teema sinna üle.
Vasta
#12

RZ! Mis aasta mudel Sul on?

Siin vaatasin mobile.de turgu, mõni oli pakkuda ka NSU otsing
Vasta
#13

jah sinna uunikute alla sobib see vist paremini küll, tõstke aga.

aasta kohta ei tea veel homme uurin välja kere nr. mootori number muidu 213398 kui see miskit aitab.

täpsustuseks siis seda, et see isend seal pildil pole minu oma see lihtsalt pilt samasugusest mudelist
Vasta
#14

NSU Pole veel enda masinast pilte teinud, ära ei müüks sealt midagi. Ka plaan asi jooksma panna. Hullem lugu mu masinal on see, et mootor on kinni roostetanud (vedeles aastakümneid väljas, kolb oli poole aknanani. Sooviks teada, kuidas saab lahti teha. Mõelnud, et keedaks asja päev aega grafiitõlis. Keeraks poldid lahti. Kolvijämeduse puusilindrga lööks lahti (äkki lööb sisemuse sodiks niimoodi)? Kodulehel on kirjas, et müüa, see pole nii enam.
Vasta
#15

petrooliga saab ka lahti leotada, lööma ära küll esialgu hakka!! Kui mõnd osa vaja(tagumine jalg, tuli, mootor) siis võta ühendust, endal vaevalt see restaureerimine teoks saab, osi on liiga palju puudu Sad Hinnas saame kindlasti kokkuleppele või veelparem vahetaks tsikli või auto osade vastu. Kui huvi siis helista, number privas.
Vasta
#16

Nii kuna rahaasjadega kitsas käes siis müün maha oma Nsu jupid, mida on viimasel ajal veel juurdegi kogunenud kui kellelgi huvi siis võtke ühendust. Pakkuda siis komplektne raam koos hargi ja lenksu, paagi ja istme, porikate, tulekobaka ja pakikaga, kaks mootorit- üks neist norm korras, puudub vaid süüde. Veel üks raam, sellel esimene hark puudu, esimene ratas on ka aga sellel üks kodar katki, peal on veel ka hea mustriga originaal continental kumm.
Hinnapakkumised teha u2u müün soovitavalt kõik koos.
Vasta
#17

upitaks siis teemat
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne