Käsikäikudega mopi taastamine
#1

aastaid tagasi sai soetatud selline liikur http://i027.radikal.ru/1108/b3/6cd56026276d.jpg aga nüüd oleks suur isu ta jälle uuesti tööle panna, kuid küsimus nr 1 Kuskohast on võimalik ja kas üldse on saada tihendeid. Teiseks oleks väga teretulnud tagumine kiik koos ketipingutitega ning spidomeeter oleks ka eht.

Veel pole maha löödud
Vasta
#2

Ma tean, kes võiks sind infoga abistada. Küll ta ise sinuga ühendust võtab Toungue
Vasta
#3

Eks ootame siis, igasugune inff oleks teretulnud. Homme teen siis mõne pildi ka olemas olevast asjast

Veel pole maha löödud
Vasta
#4

Tere, kirjutan siia teemasse, ei hakanud uut teemat tegema. Kuna eelmise aasta lõpuks pidi registreerima kõik mopeedid, siis oli mul tuli takus, et oma mopeedid- võrrid hingekirja saada, kokku on neid nüüdseks 20, terve suvi kulus nende kiireks ülesehitamiseks, et need siis maanteeametis ette näidata. tulemuseks olen nüüdseks 20 rohelise alumiiniumplaadi ja samapaljude roheliste paberite omanik. Iga paberi juurde kuulub ka umbes 50 kg jagu Vene Rauda, mis enne oli selline [Pilt: 21894881cfa5f6_t.jpg] või selline [Pilt: 21894911cb67ce_t.jpg], või selline [Pilt: 21894885afc00f_t.jpg] ja pärast olid samad masinad sellised [Pilt: 2189488322f8ca_t.jpg][Pilt: 21894913e62b3e_t.jpg][Pilt: 21894909ea4ca7_t.jpg]. Suve jooksul sai rohkemal või vähemal määral üle käidud 22 ühikut 50 cc enamasti Vene tehnikat.
Vasta
#5

Oojah vahepeal on see asi päris ära unustatud. Sai vaikselt juppe otsitud aga Lvovkinil on ikka tagakiik puudu, käsikäiguvaheti samuti. Muuga saaks hakkama ehk

Veel pole maha löödud
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne