Kes müüb Eestis NPRi või Hastingsi rõngaid?
#1

Siin laia silmaringiga inimesed koos, ehk keegi teab vastata. Lisaks puudutab probleem servapidi vanarauda ka.

Ühele liikurmasinale oleks tarvis vähe värskemaid kolvirõngaid, aga kõik margi- ja muiduesindused on siiamaani eitavalt vastanud. Samuti saatis Hastingsiga justkui tegelev Japanparts mu kukele. Kas on veel mõni ettevõte Eestis, kes tegeleks Hastingsi või NPRi brändide esindamisega?
Vasta
#2

siin oleks pigem vaja teada millele ja mis mõõtu rõngaid vaja on, osadegae võib olla ka nii et tootja kataloog annab, aga tegelikult tootmises pole
PS ma ise töötan japanpartsis ca 6aastat ja esimestkorda kuulen , et me hastingsi asju müüme
Vasta
#3

Japanpartsi salastatud info
Kohusin kord pimedas ühte firmat otsides öövahiga, kes ei teadnud selle asutuse nime, mille territooriumi ta valvas juba mitmes aasta Smile

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta
#4

Minu probleem leidis igatahes lahenduse ning sain (tõenäoliselt) oma rõngulid kätte. Pärast poes vale inimese otsa sattumist saatsin Forssi kirja, kust öeldi "ülla-ülla, riiulis olemas, tule aga järgi". Autoks Senator A, 2,5-ne mootor, Hastingsi kood 2C4416 või 4416.

EDIT: kirjaviga parandatud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne