Labidas, GAZ 69?
#1

Minu mälu järgi oli see labidas kaasas militaarversiooni GAZ 69 masinaga mis kunagi meie peres oli, kas keegi oskab seda seda väidet kinnitada või otsustavalt ümber lükata.

Tänud ette!

[Pilt: 43794-labidas.jpg]

[Pilt: 44537-labidas2.jpg]

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#2

see on Rootsi sõjaväe labidas, umbes 50 aastat vana. Kaitseliidule jagati humanitaarabina.
Vasta
#3

(11-05-2012, 12:54 PM)sass Kirjutas:  see on Rootsi sõjaväe labidas, umbes 50 aastat vana. Kaitseliidule jagati humanitaarabina.

Huvitav, see labidas kindlasti kauem garaazis seisnud kui Kaitseliit uuesti tegutsema hakkas ja abi jaotati...... Kuid üks ei välista teist, rootslane see ju võib isegi olla. Kunagi sai ostetud Tondi sõjaväebaasist GAZ 69 ja sellega nagu oli kaasas, kuid see oli aastal 1990 ja mälu või petta.


Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4

See on kindlasti kohe 100% Rootsi sõjaväe labidas. Mul oli aastatel 2007/08 samasugune sõjaväes olles kasutuses.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#5

Töötasin mõnda aega Rootsi sõjaväest pärinenud 1977a Volvo F6-ga.
Tollel oli ka kasti all igatsugu huvitavat varustust. Ka selline labidas oli seal olemas.
Ei väida, et just selline ja mitte mõni muu... ...aga kuidagi tuttav küll!
Vasta
#6

Selge, siis rootslane.

Kellelgi huvi selle vastu, mingi kokkulepe hinnaga?

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#7

Rootslane kindlasti. Sehusega Männikul aastate eest külluses liiva ringi kanditud. See varre fikseerimise julla oli minu lapaatal kehvake ja koguaeg kippus ennast kokku lappima töö käigus.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne