Millest teha tihendit??
#61

Solidool on palju halvemate omadustega, kui nt LITOL-24. Seda viimast ikka saada.

Samas... kel väga suur häda, siis mul on veidike 1960ndatest allesjäänud solidooli. Mis tavotti puutub, siis see on solidooli rahvapärane nimetus, ei muud (a la abimootoriga jalgratas versus (punn)võrr).

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#62

kas Pänus ka kusagil seda paraniitpappi leidub
Vasta
#63

Väga vana teema aga täna mootorit lahti võttes ei saanud kuidagi jätta pildistamata õlivõtjat. See siis kõigile ERMETSI VÄNNIDELE

EDIT: ei saa millegipärast siia postitusele attachmenti lisada. Riputasin nagisse http://nagi.ee/photos/vannas/5259709/in-set/49909/
Vasta
#64

Aga pilt?

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#65

http://www.marineengine.com/parts/images...8-9070.jpg vat sihukest asja kasutan mina igapäevatöös. Loomulikult KOOS tihendiga. Ainuke negatiivne pool on kuivamisaeg. Ebatastel pindadel kasutan ka häääääästi natukene silikooni tihendile abiks. Kuna olen pidanud liigapalju silikoonisõprade tehtud *remonte* ringi tegema, siis ilma mõistuse ja tehnilise taibuta, ma ei soovitaks kasutada!

Ostan Mini juppe!
Vasta
#66

Tihendit saad teha õhemast tihendimaterjalist.

Kui tasapinnad on lihvitud siis piisab täiesti õhemast materjalist ja norm.pingutamisest.

Augurauad saad ise ka teha torust kui otsad ära lihvid.
Mina tegin väiksemate avade jaoks teleskoop antennist ja aluspinnana kasutasin plastmassi ja lõin selle peal välja kõik.Said head.

Teine varjant on kui materjal õhem joonis on kontrastsus paika ja prindi lehe peale lõikad hea noaga välja või autocad joonis ja lased mõnes reklaamifirmas lõigata.Nemad lõikavad kleepse ja muid asju.

Saadad ümbrikuga mat.neile ja joonis e posti ja saadavad tagasi.Ilusti räägid saad väga täpsed ja head tihendid.

Poldi avade kohtadele kui soovid ja tihend paksem tee kerged faasid ja tihendi fikseerimiseks võid ju kasutada silikooni ja palja silikooniga jääb ka pidama.

Ise kasutan o.35 mm materjali ja lasen lõigata.

Tihendit saad teha õhemast tihendimaterjalist.

Kui tasapinnad on lihvitud siis piisab täiesti õhemast materjalist ja norm.pingutamisest.

Augurauad saad ise ka teha torust kui otsad ära lihvid.
Mina tegin väiksemate avade jaoks teleskoop antennist ja aluspinnana kasutasin plastmassi ja lõin selle peal välja kõik.Said head.

Teine varjant on kui materjal õhem joonis on kontrastsus paika ja prindi lehe peale lõikad hea noaga välja või autocad joonis ja lased mõnes reklaamifirmas lõigata.Nemad lõikavad kleepse ja muid asju.

Saadad ümbrikuga mat.neile ja joonis e posti ja saadavad tagasi.Ilusti räägid saad väga täpsed ja head tihendid.

Poldi avade kohtadele kui soovid ja tihend paksem tee kerged faasid ja tihendi fikseerimiseks võid ju kasutada silikooni ja palja silikooniga jääb ka pidama.

Ise kasutan o.35 mm materjali ja lasen lõigata.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne