RE:Google Maps Street View
#1

Niisiis,pange siia pilte mis venerauda on Street Viewis näha.Eesti omas muidugi.Cool
Vasta
#2

(20-05-2012, 15:52 PM)Autorehv Kirjutas:  Niisiis,pange siia pilte mis venerauda on Street Viewis näha.Eesti omas muidugi.Cool
Aga ei pane küll. Tean juba mitu teeäärset tehnikahuvilist, kellel on juba "külas" käidud.
Vasta
#3

Äkki keegi teine paneb?
Vasta
#4

(20-05-2012, 18:46 PM)MANKS Kirjutas:  
(20-05-2012, 15:52 PM)Autorehv Kirjutas:  Niisiis,pange siia pilte mis venerauda on Street Viewis näha.Eesti omas muidugi.Cool
Aga ei pane küll. Tean juba mitu teeäärset tehnikahuvilist, kellel on juba "külas" käidud.

Jah, tore oleks pilte vaadata muidugi aga pahalasedki oskavad google kaarti vaadata...
Nii lihtsaks nende elu ka teha ei või, et laotame lausa lahvka laiali... õhtul kodutöö ja valik, kust mida, logistika kontsept ja ahhoi-läksime!!

loll on loll olla.
Vasta
#5

Muidu tore on seda vaadata,kuid lõppkokkuvõttes on tegu ühe eriti kehva projektiga. Põhimõtteliselt on kõik nagu peo peal ja kasu lõikavad nagu ikka teised. Kuigi ma arvan,et kellel vastav isu nuhkida,et kuidas vainlase juurde saab......ja kust teeotsast sisse põrutada....... on see paras sigadus ikkagi. Kuigi ma arvan,et vainlasel ammu kõik teada ja erilist siin midagi varjata pole. Aga metsavenna värki on jah juba raske aretada,kõik nagunii teavad,kus metsas käid...Sad
Vasta
#6

Veidrad olete ikka küll seltsimehed Big Grin

Praegu on jube hirm, et kohe tullakse külla mingit laias laastus sodi hiivama aga olukorras, kus oli vaja hirmsat moodi kokku panna uunikumide nimekirja koos omanike aadresside jmt avaliku ruumi, siis olid kõik poolt ja kui pakuti välja, et nii ehk pahalased saavad ka külla - siis oi jeerum, mis siis tuli kohe vastuseks? Big Grin

enamusi külavaheteid maal pole seal peal - kontrollitud. Kes ikka oma vara siis nii hoiab, et see kohe ladnalt tee peale paistab ja ise teispool krundiservas elab, ahh? (provokatsiooniline-sõbralikult nöökav tuju Wink )
Vasta
#7

piiksun korra ka vahele.
ma põle uurind, kuda sääl sisteem käib. võimalik, et saab mingit kohta otse linkida näiteks foorumisse. sel juhul on mure mõistetav. aga kui mingi hüva pilt kasvõi printscreen-iga kopeerida ja näituseks paint-i kleepida ja sellest siis sääl sobiv jupp lõigata ja mingine jpg teha ja siis see pilt välja riputada, siis ju põle enam mingit äda. mitte keegi ei tuvasta, kuskohas pilt tehtud.
Vasta
#8

Tean nüüd, et naabri Eiksil on hekikäärid, hoiab näpus ja vestleb mulle tundmatu tegelasega. Mu oma köögilaual nartsissid. Aitähh kuklile!

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#9

kes ei taha oma elamisest pilte näidata saab ju googlele ettepaneku selleks teha.

Aga huvitav jah, paanikaks ei näe küll põhjust olema, kuna google auto käis vaid suuri üldkasutatavaid teid ja pildistas seda, mis niigi kõigile nähtav. Kui oma vara ei taheta nagunii rahva eest varjata, miks siis praegune google piltide varjaminegi vajalik peaks olema?
Vasta
#10

aga mis masinatega siin on tegu: https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hph...4444_n.jpg

?
Vasta
#11

Meite töökoja ees tehtud pilt on päris vahva. Ringtee 1.
Oma vana hea kahevärviga Senator nähtaval, töökaaslase kabrio, mul üks müügikas MB näha. Aga mitte midagi üleliigset ei ole näha. Mina olen selle talletatud pildiga Google mapsist väga rahul. Kahju vaid et Lincoln limo pildile ei jäänud. Big Grin

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#12

(21-05-2012, 12:21 PM)taavi Kirjutas:  aga mis masinatega siin on tegu: https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hph...4444_n.jpg

?

Need on mingid Dakari ralli pillid, selle pildi järgi on raske tuvastada, millised täpselt. Võib-olla lätlaste omad.

Vasta
#13


View Larger Map
Vasta
#14

Selles mõttes on mure vast asjatu, et tegu ei ole ju reaalajas piltidega. Enamikel juhtudel on tegemist hetkel ca aastavanuste piltidega ja kajastatud on vastavalt selleaegset seisu. Pealegi on ilmselt otseselt näiteks vanatehnika otsimine niimoodi ikka suht keerukas, kui just enne ei tea, kus midagi võib olla.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#15

Silver,enamik suvel seisnud masinaid on tegelt täitsa palju alles,nii et pole muretSmile
Vasta
#16

(24-05-2012, 00:05 AM)Sillu Kirjutas:  Selles mõttes on mure vast asjatu, et tegu ei ole ju reaalajas piltidega. Enamikel juhtudel on tegemist hetkel ca aastavanuste piltidega ja kajastatud on vastavalt selleaegset seisu.

Kui vanatehnika on juba 10-15 aastat ühel kohal seisnud, siis on kahjuks vähetõenäoline, et ka viimase aasta jooksul teda liigutatud on. Seetõttu oleks siiski ilus, kui asukohti ei avaldataks...
Vasta
#17

(24-05-2012, 23:10 PM)Autorehv Kirjutas:  Silver,enamik suvel seisnud masinaid on tegelt täitsa palju alles,nii et pole muretSmile

Pildistatud on neid teid, kuhu tavainimene ei satu, neid kasutavad kohalikud elanikud koju sõiduks. Mõni tee läheb läbi talu hoovi. Kaardi avadalmisel olid metalliostjad kohe hoovil. Aitame selle teemaga taaskasutust? Paljud maainimesed pole neti kasutajad, nende käest pole keegi pildistamiseks luba küsinud. Samas vanaraua kokkuostu värav on uduseks tehtud.
Vasta
#18

(25-05-2012, 09:56 AM)MANKS Kirjutas:  Kaardi avadalmisel olid metalliostjad kohe hoovil.

Kas sellest võib aru saada nii, et kogu see infomass, mis ühel hetkel avalikustati GSW näol sõeluti "pahade" poolt sekunditega läbi ja järgmisel hetkel koputati sinu ukse taga??? Ebareaalne!

Me elame infoajastul ja miski pole enam endine. Pole mõtet karta Google pildikesi, mis on pealegi ju pilt minevikust. Asja väärtus tuleb välja alles aastate ja aastakümnete pärast, siis kui saad näiteks Tallinna linnas "ringi jalutada" ja vaadata kuidas asjad vanasti olid. Selle nimel võiks oma isiklikud aiaväravamured küll maha matta. On ju ka muid viise kuidas võõraid eemal hoida - näiteks veeretada oma varandus tee äärest kaugemale.
Vasta
#19

Mina ka ei saa sellest paranoiast aru. Seal Google Street View süsteemis pole ühtegi sellist vaadet, mida ei võiks näha inimene lihtsalt tänaval kõndides. Pealegi on need eelmise suve pildid.
Metallikratid sõidavad nagunii külade vahel ringi ja salvestavad seda pilti oma silmaga reaalajas - vaevalt on neil aega ja viitsimist mingit eelmise suve fotot vaadata.
Pigem tehku inimesed oma hoovid korda nii, et mingit kola ei vedeleks nii et see kilomeetri kauguselt juba silma riivab. (paljudes kohtades nii kahjuks on)
Vasta
#20

(25-05-2012, 10:42 AM)stennadi Kirjutas:  Mina ka ei saa sellest paranoiast aru. Seal Google Street View süsteemis pole ühtegi sellist vaadet, mida ei võiks näha inimene lihtsalt tänaval kõndides. Pealegi on need eelmise suve pildid.
Metallikratid sõidavad nagunii külade vahel ringi ja salvestavad seda pilti oma silmaga reaalajas - vaevalt on neil aega ja viitsimist mingit eelmise suve fotot vaadata.
Pigem tehku inimesed oma hoovid korda nii, et mingit kola ei vedeleks nii et see kilomeetri kauguselt juba silma riivab. (paljudes kohtades nii kahjuks on)
Kirjutan kahe käega alla! Minul voorib majast VIA Balticat pidi iga päev tuhandeid inemisi mööda, küll ratastel, küll jalgsi. Mingi pilt kusagil netis ei paljasta kübetki rohkem kui niikuinii iga päev näha on. Kes paranoiat põeb, võiks pigem Maa-ametile harja hakata. Sealsed aerofotod on selgemad ja täpsemad kui Googel-Moogeli omad! Wink Kuigi ka seal annab mõistatada, mis on puukuur, mis bussikere, mis sitalaotaja. Üks ähmane nelinurk kõik.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne