MF 70 motoplokile muu süüde või muu mootor
#81

Liiga mitme muutujaga võrrand - oma hinda tean, on määr x ja 0. Viimane kehtib nö omaks tarbeks tehtavate asjade kohta. Läti jupp maksab 198€, kui kodumaine maksab rohkem, siis tuleb mängu kapitalism, lihtne Smile Aga püsime siiski teemas.
Vasta
#82

Väike täpsustus. Lätlased tahavad 24 eurot veel transpordi eest ka eelmise aasta seisuga.

www.estmotor.ee väikemootorid ja ehitustehnika . Kito tõsteseadmed
Vasta
#83

MF-70 volli Ja vahe flansi joonised 6,5 hp 4t hiina mootorile! Kui vaja saan lasta teha sellise komplekti hind kokkuleppel ja asun Pärnus!
20 mm võllile!!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       
Vasta
#84

Väike huvi isegi tärkas minus.

Kuid mõned täpsustada küsimused.

Nimelt on poldivalem 65.1mm x 65.1mm mootori kinnituspoltidel. 

Teiseks, millega tsentreeritakse vahetükk mootoriga? Poltide kaudu ei ole piisavalt täpne. 

Kolmandaks mis moodi väntvõll sobitatakse orginaal sidurikorviga? 

Võimalusel jätaksin raha Eestisse kuid MF vahetükkide turg on sedavõrd pisike, et siiamaani pole leidnud metallimeest kes mõistliku hinna eest saaks vahetüki komplekti pakkuda. 

www.estmotor.ee väikemootorid ja ehitustehnika . Kito tõsteseadmed
Vasta
#85

Mis mõõtu poldiga kinnitub sidurikorv+vahetükk hiina 20mm võlliga mootorile?
Vasta
#86

Jumal teab seda. 

Kui pole tavaline M8 siis võib olla 5/16 24-UNF ehk peen tollkeere.

www.estmotor.ee väikemootorid ja ehitustehnika . Kito tõsteseadmed
Vasta
#87

Vabandan, et teemat offtopicuga solgin, aga astun ksf! Gravity jälgedesse. Pealegi on siinsed motoplokiteemad niigi kergelt risti-rästi, aga pole täheldanud, et vales teemas esinejale molli oleks antud Smile

(04-01-2015, 17:07 PM)Gravity Kirjutas:  Meie küll otsisime konktreetselt MTZ 05 jaoks vahetükke. 

Asi lõppes nii, et 3 mest tükist mida on vaja MTZ 05 Läänestamiseks on 2 olemas ja loodame ka kolmanda saada selle kuu jooksul. 

Viskan pildid ka ülesse. Tegemist on siis Belarussi tehase toodanguga.
Tsiteerimisel kaduma läinud ksf! Gravity pilt

Ja teine pilt
et aru saada, mis puudu on. Tegelikult on puudu veel tihendid (kooslus peab õli pidama) aga nende valmistamisega saab vast igaüks hakkama. Samuti on originaalkomplektis veel paar spetsseibi, et baraban Vända-Volli otsa kruttida, aga needki pole eriline keemia.

Toome ära ka koodid:

082Т-1601012 фланец
08Н-1601015 барабан
06ЛД-1601021 корпус

Igaüks võib need koogelmoogelisse pista ja vaadata, mis tuleb. Tuleb igasugu Venemaa ja Valgevene veebipoode. Kõik kena, aga kuidas nad Maarjamaale saavad, mis see maksab? Väike päästerõngas, kui on joptvuse poole pääl  tuttavaid, kes need endale koju tellivad ja siis üle piiri toovad. Ühe vene kullerfirma hinnakirja järgi oli Moskovskaja oblastist Pskovskajasse saatmine 3 korda odavam kui otse Estonijasse.

Parandage, kui eksin, aga minu teada keevitab Eesti riik kolmandast riigist tuleva üle 22 € paki puhul kõmmi otsa Sad  Kuigi mina ei saa aru, kust otsast Venemaa kolmas riik on? Kolmas riik oli Hitleril.

See selleks, aga täiesti ootamatult avastasin, et ei saa me läbi Lätita

Sääl kõik olemas, pluss muud sarvbellarussi pudinad.

Kui oleks taibanud koodides olevad tähed nemetskite bukvadega asendada, oleks korraga leidnud. (Märkus: vaatamata sarnasele kujule kattuvad kirillitsa ja nemetski klaviatuuril ainult C (tsee) ja C (ess), mis on ühe klahvi all.)

Äkki on sellest infost kellelegi abi.

P.S. Tegin pulli pärast ka Belesti
päringu, aga pole mitu nädalat vastust saanud Sad
Vasta
#88

Mul on ka selle bellarussi juppide vastu huvi-kas lähed ise järgi või tellid?Anna märku asja kulgemisest.
Vasta
#89

Tõenäoliselt tellin. Mul pole midagi selle vastu, kui tellimusi saaks ühitada, postikulu per kärss väiksem.

Teisalt: kui kellelgi Riiga asja on, sätiksin hoopis ennast kiilupoisiks.

Tunnistan suure saladuskatte all, et tarisin endale MTZ 05. koju. Teen sellest ka omaette teema. Konkreetsete juppide vajadus selgub peale molekuleerimist, enne paari-kolme kuud ei juhtu tõenäoliselt midagi.

Teemasse ka. Ei tea, kas on läbi käinud, aga meenus kaasaegse mootori ja vaskpoolse (sõidusuunas vaadatuna) sarve konflikti lahendusvariant MF-l. Enamasti väänatakse sarv mootorist mööda mahtuma või kergitatakse vahetüki abil kõrgemale. Saab ka nii, et summutile teha vahetoru ja sel viisil sarvest kõrgemale tõsta. Välja näeb nagu seen Smile  Teostuslikult nagu kõige lihtsam. Kuidas see kellelegi meeldib, on maitseasi, ja mis saab mootori garantiist, on iseasi Wink
Vasta
#90

(11-12-2016, 13:06 PM)oltsberg Kirjutas:  ...
Saab ka nii, et summutile teha vahetoru ja sel viisil sarvest kõrgemale tõsta. Välja näeb nagu seen Smile  Teostuslikult nagu kõige lihtsam. Kuidas see kellelegi meeldib, on maitseasi, ja mis saab mootori garantiist, on iseasi Wink

Kuivõrd summuti olemasolu üldse 4T mootorile oluline on. Igatahes Honda originaal käib murdunud toruköndiga väga muhedalt (ja mehise häälega) edasi.
Vasta
#91

Pole küll mootorivahetuse teema, aga MF70 küsimus ikka.
Kas reduktor-rattad vajavad paigalduseks mingit lisa puksi ?
Panin alla, aga ratta mutrit kinni keerates jäi päris suur vahe originaal puksini (ratta kiilu ots isegi näha)
Kus kohast tasub Tallina kandis otsida pooltelje simmerit 35 X 52 X 12 (või võib sinna õhema ka panna? 8mm?)
Ühte orig ratta mutrit oleks ka vaja (20x1,5 võti vist 27mm)
Vasta
#92

Ma küll mingit puksi ei ole sinna pannud ja kõik sobis kokku. 
Ega äkki kellegil vähemalt ühte reduktoriga ratast müüa ei juhtu olema?
Vasta
#93

Nüüd on ka minu kodus MF70, mille karpa kinni ja süüde kadunud.
Suurem asi luksepp ma pole, aga kokku kedrata vast suudan. Mis mootor, mis vahetükk, mis kokku makma läheb? Sidur jääb vist vana, nagu ma aru saan....
Tehke puust ja punakseks. Toungue
Tänan
Vasta
#94

Tellisin vahetüki Tšehhist http://www.motorylifan.cz/
Maksis alla 300 raha koos saatmisega. Komplektis kõik vajalik - üleminek, võll, alusplaat, poldid.
Mootori sain Eestist Kuldse Börsi kuulutuse kaudu https://www.antehnika.ee/toode/822/mootor-65-hp-20mm
Maksis u 100 raha.
Hetkel on komplekt kokkupaneku ootel.
Sidurikorv jääb vana ja käib uue võlli otsa.

"Kas reduktor-rattad vajavad paigalduseks mingit lisa puksi ?"

Jah, mingi must plastist jurakas sinna käib.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   
Vasta
#95

ahh, ei viitsind jupsida. Läks uuesti koos koludega müüki Big Grin
Tahab keegi?
https://osta-ee.postimees.ee/motoplokk-m...01806.html
Vasta
#96

(27-05-2018, 08:17 AM)pannkook Kirjutas:  ahh, ei viitsind jupsida. Läks uuesti koos koludega müüki Big Grin
Tahab keegi?
https://osta-ee.postimees.ee/motoplokk-m...01806.html

Kole jama , e tvarem ei märganud sind. Sain ise ka selle jupstüki omanikuks laupäeval. Lumepuhurit oleks hädasti omale tahtnud... Eks hoian tule kolvil. Minu oma teadmata seisus, seisnud ca 10 aastat ja hetkel tundub suht räbal, kuid mitte lootusetu. Smile

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#97

Kas 5,5HP mootor jääb MF-le selgelt lahjaks? Keegi kuskiul pakkus müügiks vahetükki pluss mootorit...

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#98

(05-03-2019, 09:35 AM)saarrand Kirjutas:  Kas 5,5HP mootor jääb MF-le selgelt lahjaks? Keegi kuskiul pakkus müügiks vahetükki pluss mootorit...

mul oli 5,5HP briggs sarvbelarussile külge pandud ja ei jäänud lahjaks, kergeks jäi agregaat kokkuvõttes ...
Vasta
#99

(05-03-2019, 09:35 AM)saarrand Kirjutas:  Kas 5,5HP mootor jääb MF-le selgelt lahjaks? Keegi kuskiul pakkus müügiks vahetükki pluss mootorit...

Sõltub sellest, millega plaanid seda koormata. Kergeid töid naksib mureta.

Mul on 6,5 Flindist ja ei ole küll jõuprobleemi. Pidamise probleem on küll tõsine.
Vasta

(05-03-2019, 13:40 PM)v6sa Kirjutas:  
(05-03-2019, 09:35 AM)saarrand Kirjutas:  Kas 5,5HP mootor jääb MF-le selgelt lahjaks? Keegi kuskiul pakkus müügiks vahetükki pluss mootorit...

Sõltub sellest, millega plaanid seda koormata. Kergeid töid naksib mureta.

Mul on 6,5 Flindist ja ei ole küll jõuprobleemi. Pidamise probleem on küll tõsine.
Tahan temaga ainult originaal lumepuhuriga lund puhuda, muud plaanis nagu ei ole...

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne