Millise automargi veljega on tegu?
#1

Mul on neid 2tk. Tahaksin 2 veel lisaks leida, et siis oma punasele 07-le alla panna Smile



Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2

Vaata googlest vanemate seatide ja fiatide pilte. Midagi sinna poole äärmisel juhul renault või mõni pisem citroen. Nii mõnusalt värdjalik disain tuleb vaid 80datest Big Grin
Kui paarilised puudu siis otsimine enam kui keeruline.

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#3

Kippusin ise ka arvama, et tegemist võibolla 80ndate velgedega Fiati tehasest kuid googeldades pole sellist ega selle kohta kinnitust leidnud.

Arvan, et Lada all oleksid need päris retrod Smile
Vasta
#4

Pildil on näha, et velje tumeda osa peal on miskid numbrid-tähed. Mis seal täpselt kirjas on?
Vasta
#5

(06-06-2012, 16:22 PM)pppp Kirjutas:  Pildil on näha, et velje tumeda osa peal on miskid numbrid-tähed. Mis seal täpselt kirjas on?

Väga terane silm!
Veljel tumedal osal on kirjas järgmine:

5Jx13H2-E45 (sealjuures x on ilmselt kui kordusmärk)
Vasta
#6

kui on nn peavoolu mudeli velg, siis nendesamade parameetrite abil saad võimalusi piirata seal kirjeldatute abil.
Fiat ja Seat oma 4x98 poldivalemiga on paslikud, keskavad 57 ja 58mm tahavad aga ilmselt väikest suurendamist (Lada 58,5mm-ni). Kui veljed on tehasekorras ja ilma "kaasa aitamata" alla lähevad, siis ilmselt nende markide peal leiduv velg see pole. Opeli 56,6mm plekid saab nt vaevaga VW 57,1mm mudelitele peale. Maha saab juba mitme vaevaga Smile
E45 on Su velgede offset ehk ET. Suht suur - mitte kõigil tootjatel ei ole nii suurt offseti kasutusel olnud.
liitun ryblik1 arvamusega, et selliste "disainiimedega" saadi 80datel hakkama. Suure tõenäosusega Itaalias, Prantsusmaal või Hispaanias. Inglasi ei julge kah päris välistada - selle saare (lugematud) autotööstused on kah igasuguste asjadega "hakkama saanud". Aga need on juba spekulatsioonid...

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#7

Minule meenutavad need üsnagi minu kunagise esimese nn lääneauto Austin Maestro velgesi, tegemist siis Inglismaa automargiga. Võin muidugi eksida, aga üsnagi sarnased veljed sellel all olid.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#8

aga velgede puhul põhilised mõõdud poldivalem ja keskava on mis mõõdus ?
midagi võib eeldada kui on plaan kasutada lada alla aga vahe on sees kas 4x98 või 4x100
sealt saab midagi arvata või ellimineerida juba mille alla nad võisid kuuluda või mitte
sama info annab ju ka keskava
Vasta
#9

Mul on selgelt silme ees mingi auto, millel olid samused veljed all.. kunagi väikesena sai kõvasti auto pilte kleebitud ja "albumeid" meisterdatud. Minu mäletamist mööda kas ei olnud mitte mingi vanem fiat tipo/uno.. või hoopiski äkki citroen või renault marki auto alt. Teen praegu kõva uurimustööd googles ja üritan meenutada mis autole võiks kuuluda. Hakkas täitsa ennastki huvitavama.

Praegu kõige "lähedasema" malliga veljed mis olen suutnud leida on üldsegist mingise vanema mazda mudeli alt: http://farm8.staticflickr.com/7068/69818...32a4_z.jpg

Otsin Türil olnud jalgratta poest ,,Raidaru,, pilte ja jutustusi!

Tulihingeline asjaarmastaja retro ralli teemal !
Vasta
#10

(09-06-2012, 00:27 AM)vilkar. Kirjutas:  Mul on selgelt silme ees mingi auto, millel olid samused veljed all.. kunagi väikesena sai kõvasti auto pilte kleebitud ja "albumeid" meisterdatud. Minu mäletamist mööda kas ei olnud mitte mingi vanem fiat tipo/uno.. või hoopiski äkki citroen või renault marki auto alt. Teen praegu kõva uurimustööd googles ja üritan meenutada mis autole võiks kuuluda. Hakkas täitsa ennastki huvitavama.

Praegu kõige "lähedasema" malliga veljed mis olen suutnud leida on üldsegist mingise vanema mazda mudeli alt: http://farm8.staticflickr.com/7068/69818...32a4_z.jpg

Samuti silme ees, kuid ei löö lampi põlema......mõtted viivad ka Fiati juurde, ainult mul kummitab Ritmo peas.


Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#11

Hetkel olen ise kodust eemal ega saa vaadata, mis mõõdud velje taga küljel märgitud on.

Kõige lähedasemad veljed, mis ise leidsin olid samuti Fiat Ritmo all. Googeldan palju googeldan aga täpselt sellist velge ei ole veel kohanud ühelgi sõidukil.

http://img2.netcarshow.com/Fiat-Ritmo_19...per_01.jpg (Fiat Ritmo veljed)
Vasta
#12

Ei,Ritmo omad need ei ole.Pigem mõne väikese konnasööjate värdja oma.Ehk sidruni oma?
Vasta
#13

Sai kah mingipäev otsitud ja köige lähedasem oli renault fuego alla leiduv, aga mitte täpselt sama.


Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne