Mille Plokikaanetihend?
#1

Leitud sai üks selline plokikaanetihend. Ütleks, et isegi hästi säilinud. Peaks olema uus, aga üle selle, tahaks teada, mis masinale see kuulub. Mõnade juhtnööride kaasabil arvan, et see on Nati (oli vist T 74?) oma. Aga ei jää endale kindlaks. Ootangi siis lindimeeste sõnavõtte.
[Pilt: 096051281b33e8.jpg]
Leidsin ka ühe generaatori rihma, see peaks ka vist samale isendile kuuluma, millele kuulub plokikaanetihend. Rihm umbes üle kahe cm-i lai, aga mitte suurem pikkuselt kui MT3-i oma.

Almost Again
Vasta
#2

Võtsin ka mõõdud.
Kolvi ava on 131mm. T74 on minu andmete kohaselt välistatud, kui plokikaanetihendi omanik. Kuid pole 100% kindel.
Samas võtsin ka rihma mõõdud. Laius 23mm, sügavus(paksus) 13mm. Ümbert ära ei mõõtnud.

Almost Again
Vasta
#3

Miks ütled, et välistatud? Kui silindrimõõt on 120mm (alates SMD-14 ja edasi), siis tihendirant hülsiotsal treitud 130 mm peale. Tehasest pandi kuluosadena uus pl.k.tihend, filtrielemente, vaskseibe, pihusti jne uue traktori-, kombainimootoriga kaasa. See tihend SMD`likult sümmeetriline. Mtz näiteks üks välisnurk lõigatud, pole võmalik "pahupidi" panna. Ja kuidas said tihendilt mõõtes täpse silindrimõõdu kätte?
Vasta
#4

Need mõõdud, mille mina sain teatud vanast raamatust, siis nendele andmetele tuginedes ei kuulu see T 74-le. Aga ma võin ka eksida teatud põhjustel. Nagu ma ennist mainisin, et ma pole täielikult kindel.

Almost Again
Vasta
#5

Võtsin viimased mõõtmised.
Pikkus - 63.8
Laius23.1 cm.
Arvestada tuleks umbes +/- 0.2 millimeetriga. Kuna mõõtmisriistad ja mõõtmine ei pruugi millimeetripealt täpsed olla.

Almost Again
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne