Lincoln Continental Mark4 Limo 1972
#1

Eelmise suve lõpus saabus Muugale konteiner ühe vahva pika pereautoga, 8 kohta koos juhiga.
Autoks siis Lincoln Continental Mark 4 Limo. Limo on tehtud siis tehase koostöö partnerite poolt ja müüdud läbi Lincolni ja eritellimusena.
Mootor loomulikult V8 460cid. erinevad andmed lubavad 275kw võimsust. Kaalul käies selgus et tühimass on 2600kg.

Autol on nüüdseks tehtud selliseid asju.
Sisselaske kollektori võtsin maha sest selgus et üks silinder ei tööta sel põhjusel et ühte tõukurvarrast ei ole, nagu selgus siis see oli läbi augu tagasi läinud ja oli sisselaske all kahe silindri rea vahel ja loomulikult kõver. Töö käigus sai vahetatud ka muid asju ülemisest otsast ja ka kõik uued tihendid läksid sinna.
Karburaatoril murdus ära pisike kütusefilter ja selle asemele tuli ainus võimalik lahendus Banjo polt ja uus keere, nüüd on autol suurem kütusefilter ja asub ta hoopiski mootorist hulka kaugemal.
Natuke on näpitud elektrit, nüüd töötab nii vahesein kui ka katuseluuk.
Moodsa ajastu raadio on sees.
Kõige hullem töö sai tehtud kütuse paagiga ja seda sel põhjusel et paak oli mingit imelikku pruuni soga täis mis aeglaselt lahustus paagi seintelt ja ummistas nürida järjekindlusega kütusefilterid. Mis seal ikka paak maha ja pooleks. Terasharjaga relakaga paak puhtaks ja keevitasin kokku pidevaga tagasi. Igaks petteks jootsin kõik keevise täies mahus üle. Samuti sai paagil välja löödud kõik mõlgid ja muljumise mis oli tehtud talle kahveltõstukiga konteinerisse laadides. Kuigi esiklaasil oli kiri NO FORKS!. Neegrid rsk!
Paak sai külmtsingi katte ja torule kütuse varguse kaitseks üks kaval virbel sisse tehtud. Paak alla ja nüüd on muretu.
Summutit sai kohendatud.
Teha oleks veek natuke aga need on pisiasjad, kõik töötab ja auto sõidab.

Tellida saab ka tel 53900300.
Pole läbustamiseks see auto, pigem viisakatele inimestele: juubelid, pulmad, koolilõpetamised, jaanipäev, firmaüritused jne.
Niiet selline vahva pulmaauto siis põhimõtteliselt, kuigi jah oleme seltskonnaga ka niisama ringi lustinud ja huvi on inimestel suur.
Pilti kah siis enne kui igav hakkab.

[Pilt: large_25883959_GZnQ.jpg]

[Pilt: large_25883957_Oiqu.jpg]

[Pilt: large_25883949_aFTF.jpg]

[Pilt: large_25883943_0fAk.jpg]

Läbinud ka juba mõned vahvad üritused : Old Iron Weekender, Saulkrasti Wanted jne.


http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#2

Mokk vajus iseenesest töllakile, puhas klassika...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#3

Päris ülbik, kahju ainult, et sama värvi mehega kes ta kahveltõstukiga peale tõstis mikidemaal.

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#4

(15-06-2012, 14:13 PM)ryblik1 Kirjutas:  Autol on nüüdseks tehtud selliseid asju.
Sisselaske kollektori võtsin maha sest selgus et üks silinder ei tööta sel põhjusel et ühte tõukurvarrast ei ole, nagu selgus siis see oli läbi augu tagasi läinud ja oli sisselaske all kahe silindri rea vahel ja loomulikult kõver.
Siis läks hästi. Minu autol olid puudu nelja silindri tõukurvardada(oma kohalt minema lennanud ja täitsa kõverad), ometi oli auto veel sõiduvõimeline, kuigi eelmine omanik oli suutnud mõlemad plokikaane kõveraks ajada.

Vasta
#5

Jah , ega see puuduv varras just sõitmist seganud. Naljalt ei saa arugi alguses. Aga mingi ala 15min möödudes hakkab aru saama et mingi väike krinks on sees. Klapikambrikaane eemaldamisel oli kohe pilt selge. Kui uus paigas, siis nurrub kenasti.

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#6

Ilus masin. Nendest USA "raud tankidest" meelib mulle just selle continentalite nina. Kuidagi mõnus sünge. Aga kas tegutsedki seal samas garaažis mille ees pildid tehtud on? Ma vaatan et seal seisab päris omamoodi masinaid pidevalt..vahest tuleb hoogugi maha võtta Big Grin
Vasta
#7

No on jah sama töökoda. Eks mõnikord on jah töös olevaid masinaid ka vilksamisi näha.
Limo mahtus meie ruumidesse sisse ja isegi ruumis sees olles suutsin selle ringi keerata masina endaga sõites, mitte abivahenditega Big Grin Paras kunstükk oli küll..

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#8

(15-06-2012, 20:06 PM)Maamees Kirjutas:  Päris ülbik, kahju ainult, et sama värvi mehega kes ta kahveltõstukiga peale tõstis mikidemaal.
Kas kommentaari kirjutama ajendas osade 'maameeste' seas aeg-ajalt täheldatav raskemakujuline põhjendamatu rassismilööve või lihtsalt tavaline ajupuudulikkus?!?

Teemaalgatajale aga: liikuri ihuvärvist rääkides – minu arvamuse järgi on tegemist just eriti soliidse klassikalise tooniga. Ilus!

Vasta
#9

Lihtsalt üritasin öelda, et ei meeldi mulle see värv, kuid auto väga lahe. Sulle meeldib pruun, mulle mitte, nii lihtne see ongi ja arvamuste avaldamiseks see teema ongi tehtud.
Kui sa lugesid siit välja rassismi, siis see sinu isiklik tragöödia ja diagnooside paneku jätaks ka pädevamatele isikutele.

PEACE!

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#10

Olgu, võib-olla liialdasin tõesti. Vabandan!
Aga ilus värv ikkagi! Big Grin
Vasta
#11

Ega ka mulle negrud ei meeldi( on erandeid kes lausa hiilgavad oma arukusega) sest nad suht töllid, umbes nagu meie idavirus konutavad russid, kes seal viinaga elupäevi lõpuni saadavad. Aga Lincoln on ajaloos see automark millel oli müügis mudeleid millel oli peal keeld müüa neid mustanahalistele, kui see välja tuli siis oli suur skandaal. Niiet nalja kui palju.
Aga antud värv ja katuseriie ja salong on loodud toon toonis ja harmooniliseks tervikuks. Seega ilmselt värvi ei hakka sellel autol keegi kunagi vahetama.

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne