gaz 24 pidurid??
#1

On sihuke mure, et kui ajasin oma volga garaaþist välja oli üks piduri toru võimendi küljest ära võetud nii siis sõitsin ilma piduriteta ja koguaeg üritasin pidureid korda teha kuid see ei õnnestunud.Nüüd kui hakkasin jälle pidureid uurima võtsin selle toru küljest mis on võimendi ja selle jagaja vahel(ette ja taha piduritele) ning vajutasin pidurit, võimendist õli tuli survega ja nii tekkis kahtlus et see jagaja on kinni või umbes.Küsisin isa käest ja isa rääkis et selle jagaja sees on mingi klapp mis sulgeb kui õli ära kaob kuid nüüd aidake kuidas see klapp lahti saada. Sad
Vasta
#2

nagu ma olen aru saanud on volgade alal nasa13 kõva tegija nii et nasa13 eriti ootan sinu vastust!Smile
Vasta
#3

Võta jagajalt signaaltule andur küljest ja lükka kruvikaga kolb tagasi keskele
Vasta
#4

aitähh ma nüüd lähen homme ja proovin!
Vasta
#5

käisin vaatamas aga mul polnud mitte ühtegi signaaltule kohta aint üks pikklik julla mis käib sinna sisse vindiga.:???
Vasta
#6

kas see piklik julla ei olegi äkki piduritule lüliti ?
Vasta
#7

Minu mäletamist mööda tuli see piklik julla sisse keerata ja seejärel pidurid ära õhutada ning peale seda peab selle algasendisse tagasi keerama.

kui leiad naftat, lõpeta puurimine ja alusta pumpamist

urmas.raidlo@gmail.com
SKYPE: volvoclub
Vasta
#8

No ma proovin nüüd uuesti aga mul üks asi veel ees.(to pritsimees): tule siia ja ma näitan et see pole mingi piduri signaaltuli!!!
Vasta
#9

Tõtt -õelda ei oska sekundipealt midagi tarka kosta. Pole seda kupatust nii detailselt lammutanud. Kunagi oli ka mingi jama mul sellega, aga kuidagi langes probleem ära. Sad

Püüan homme natuke mõelda ja vaadata.
Vasta
#10

[quote]Niimoodi kirjutas: ivar73
On sihuke mure, et kui ajasin oma volga garaaþist välja oli üks piduri toru võimendi küljest ära võetud nii siis sõitsin ilma piduriteta ja koguaeg üritasin pidureid korda teha kuid see ei õnnestunud.Nüüd kui hakkasin jälle pidureid uurima võtsin selle toru küljest mis on võimendi ja selle jagaja vahel(ette ja taha piduritele) ning vajutasin pidurit, võimendist õli tuli survega ja nii tekkis kahtlus et see jagaja on kinni või umbes.Küsisin isa käest ja isa rääkis et selle jagaja sees on mingi klapp mis sulgeb kui õli ära kaob kuid nüüd aidake kuidas see klapp lahti saada.
****************************
OK Eks proovin seletada.Seejublakas kuhu sul pidurivedelik väljajõuab on piduri \"jagaja\" üleval keskmisest kruvist keerates keerad nagu kraaniga tagapidurid lukku.Sellest allpool(mõlemalpool küljes) on stutserid kust väljuvad piduritorud.Need suured\"mutikad\" mõlemal pool otsas varjavad enda taga vedrusid ja klappe (nagu tagapiduri silindrid).Nii
Minu isiklik soovitus on see,et keera ülemist keskmist kruvi natuke ülespoole(välja)
Siis vaata kas pidurivedelik hakkab tulema(keera lahti mõlemad piduritoruotsad ) kui ei hakka siis suurem töö ees.
Keera lahti mõlemas otsas asuvad suured \" mutrid\" ja veendu kas kolvid liiguvad edasi tagasi ja mis seisukorras on mansetid kolbide peal.
NB Jõudu nokitsemisel. Vene ajal oldi ka sama probleemiga pahuksis .Aitas mõnikord korralik hoop haamriga .
ja veel õhutamine ja õhutamine.
Vasta
#11

Vot see on väärt vastus nüüd, eks ma proovin, kuid mul siduriga väike probla enne sidur siis pidur, aga ma vaatan kui mul ei hakka tööle nagu õpetasid(et on vaja lahti võtta) võtan mõne romu pealt selle jagaja.
Tänan vastuse eest!!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne