500 puhtalt kätte
#1

Pakun 500€ puhtalt kätte kes aitab püüda kätte varga,d kes varastasid Võhmast lukuststud ruumist 6-7juulil GAZ-AA radika.Kaks tabalukku murti katki ja võeti ainult radikas(,mis oli küljes kinni stats AA mootori alusel )kuigi oli ruumis palju muud ja väärtuslikumat,oli küll kõikidesse kappidesse vaadatud aga midagi kadunud nagu ei oleks.See radikas ei maksa suurt midagi aga tahan selle tõpraga nelja silma all rääkida.Kui keegi teab kellel oli vaja või kellegile pakuti nii siin kui sealpool piiri andke teada.Minu tel. 56644605
Vasta
#2

Käi utiilid läbi, viimasel ajal on kõikide rüüstamiste jäljed seal lõppenud.

Samas, kas endisel miilitsal on ikka kohane rääkida "nelja silma all"?

Dad.
Vasta
#3

Vahel mõjub neljasilmavestlus ilma vägivallata paremini kui kohtu poolt määratud karistus BMW osade ja saedetailide varguse eest...


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

Ma paneks omaltpoolt ka juurde,kui selle tõpra kätte saaks.Ilmselt minu U-1 radika varguses on ka tema käsi mängus.
Vasta
#5

(12-07-2012, 11:29 AM)Aspelund Kirjutas:  Vahel mõjub neljasilmavestlus ilma vägivallata paremini kui kohtu poolt määratud karistus BMW osade ja saedetailide varguse eest...

On sul nagu mingi alus ka või lahmid niisama nagu Delfibiilik .... mõni kohtu toimiku number vms? Või on see siis Tarmo Riisenbergi ajakirjanikueetika tippnäide? Ehk oled nii kena ja seletad ka avalikkusele oma "teadmisi"?

Mis puutub neljasima vestlustesse, siis neid võiks teha ka isikuteka, kes näiteks oma kõrbeva tööanda mahitusel ja rahastamisel ning heakskiidul, otsivad "takiste" eravaldustesse tungimiseks ja mitte avalike esemete fotografeerimiseks ning nede fotode avaldamiseks ILMA OMANIKU nõusolekuta! Või siis, isikutega, kes on rämedalt vanade uuniklaste eetikakoodeksit ja teise "ärisid" lõhkiajades asju endale sahkerdanud!

Dad.
P.S. Avalik laim võiks ju ka kuuluda "neljasilmavestluse" alla, kuigi ma isiklikult eelistan rohkem Tammeri-case.
Vasta
#6

Vastuseks Rünno Pedossoni ametlikule päringule on mul au edastada järgmine http://www.kohus.ee/kohtulahendid/index.aspx andmebaasis olev avalik info.

Kohtulahendi 1-09-15019/3
Lahendi kuupäev: 05.10.2009
Tartu maakohtu Viljandi kohtumaja.

Lühikokkuvõte antud dokumendist:

Xxxx Xxxxxx süüdistatakse selles, et tema tungis ööl vastu 03.10.2008. a koos eeluurimisel kindlakstegemata isikuga aknaklaasi lõhkumise teel Viljandi maakonnas xxxxx-xxxxxx xxxxxx xxxxx xxxxx xxxxx talu elamusse, kust varastas mootorsae Husgvarna 340, mootorratta BMW mitmesugused osad, kohviveski, 50 m pikendusjuhet, kandelambi, võõrsõnade leksikoni, Eesti õigekeelsus-sõnaraamatu, 3 komplekti patareisid R-20, tööriiete komplekti, traktori Fordson osad ning xxxxxx talu aidast puidust kirstu, põhjustades kannatanu xxxx xxxxxx vargusega kahju kokku 24 635 krooni ning lõhkumisega 1000 krooni.

Seega pani Xxxxxx Xxxxxx toime KarS § 199 lg 2 p 7, 8 järgi kvalifitseeritava kuriteo, s.o võõra vallasasja äravõtmise selle ebaseadusliku omastamise eesmärgil, kui see on toime pandud grupi poolt
ja sissetungimisega.

Kohtuotsuse resolutsioon
Xxxxx Xxxxxx süüdi tunnistada KarS § 199 lg 2 p 7, 8 järgi ja mõista karistuseks rahaline karistus 80 (kaheksakümmend) päevamäära, s.o 4 880 (neli tuhat kaheksasada kaheksakümmend) krooni.

KarS § 68 alusel arvata karistusaja hulka kahtlustatavana kinnipidamise aeg 03.-04.10.2008. a, s.o 2 päeva ning lõplikuks ärakandmisele kuuluvaks karistuseks lugeda rahaline karistus 74 (seitsekümmend neli) päevamäära, s.o 4514 (neli tuhat viissada neliteist) krooni.
KarS § 73 lg 1 ja lg 3 alusel määrata, et mõistetud karistust ei pöörata täitmisele, kui Xxxx Xxxxx ei pane 3 (kolme) aastase katseaja jooksul toime uut tahtlikku kuritegu.

Välja mõista Xxxxx Xxxxxxelt sundraha 6525 (kuus tuhat viissada kakskümmend viis) krooni riigituludesse.

Punkt.

Eelneva postituse teises osas oleva šifreeritud sõnumile puudub mul kahjuks šiffer ja ma ei ole võimeline seetõttu adekvaatselt vastama.

Parimate soovidega
Tarmo Riisenberg
Aspelund




Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#7

(15-07-2012, 14:25 PM)Aspelund Kirjutas:  Vastuseks Rünno Pedossoni ametlikule päringule on mul au edastada järgmine http://www.kohus.ee/kohtulahendid/index.aspx andmebaasis olev avalik info.

Kohtulahendi 1-09-15019/3
Lahendi kuupäev: 05.10.2009
Tartu maakohtu Viljandi kohtumaja.

Lühikokkuvõte antud dokumendist:

Xxxx Xxxxxx süüdistatakse selles, et tema tungis ööl vastu 03.10.2008. a koos eeluurimisel kindlakstegemata isikuga aknaklaasi lõhkumise teel Viljandi maakonnas xxxxx-xxxxxx xxxxxx xxxxx xxxxx xxxxx talu elamusse, kust varastas mootorsae Husgvarna 340, mootorratta BMW mitmesugused osad, kohviveski, 50 m pikendusjuhet, kandelambi, võõrsõnade leksikoni, Eesti õigekeelsus-sõnaraamatu, 3 komplekti patareisid R-20, tööriiete komplekti, traktori Fordson osad ning xxxxxx talu aidast puidust kirstu, põhjustades kannatanu xxxx xxxxxx vargusega kahju kokku 24 635 krooni ning lõhkumisega 1000 krooni.

Seega pani Xxxxxx Xxxxxx toime KarS § 199 lg 2 p 7, 8 järgi kvalifitseeritava kuriteo, s.o võõra vallasasja äravõtmise selle ebaseadusliku omastamise eesmärgil, kui see on toime pandud grupi poolt
ja sissetungimisega.

Kohtuotsuse resolutsioon
Xxxxx Xxxxxx süüdi tunnistada KarS § 199 lg 2 p 7, 8 järgi ja mõista karistuseks rahaline karistus 80 (kaheksakümmend) päevamäära, s.o 4 880 (neli tuhat kaheksasada kaheksakümmend) krooni.

KarS § 68 alusel arvata karistusaja hulka kahtlustatavana kinnipidamise aeg 03.-04.10.2008. a, s.o 2 päeva ning lõplikuks ärakandmisele kuuluvaks karistuseks lugeda rahaline karistus 74 (seitsekümmend neli) päevamäära, s.o 4514 (neli tuhat viissada neliteist) krooni.
KarS § 73 lg 1 ja lg 3 alusel määrata, et mõistetud karistust ei pöörata täitmisele, kui Xxxx Xxxxx ei pane 3 (kolme) aastase katseaja jooksul toime uut tahtlikku kuritegu.

Välja mõista Xxxxx Xxxxxxelt sundraha 6525 (kuus tuhat viissada kakskümmend viis) krooni riigituludesse.

Punkt.

Eelneva postituse teises osas oleva šifreeritud sõnumile puudub mul kahjuks šiffer ja ma ei ole võimeline seetõttu adekvaatselt vastama.

Parimate soovidega
Tarmo Riisenberg
Aspelund

Perekonna nime võiksid õieti kirjutada ja antud asja number OLEKS PIDANUD avalikustatama juba MITU AASTAT TAGASI.

Edit:
Tänan korrektse vastuse eest. See info oleks pidanud jõudma foorumi lugejateni 2 aastat varem. Nüüd jääb mõne kuu pärast võimalus ainult "naistesauna" tasemel sisiseda, kui karistus kantud saab. Foorumi eesmärk peaks ju olema ka inimesi konkreetsete faktidega hoiatada aga mitte klatsida. Pean tunnistama, et ei olnud sellest teadlik, et kodanik sellise asjaga hakkama on saanud, kuigi jutte on liikunud igasuguseid aga siani ei ole keegi mulle andund ammendavat vastust. Selline asi puudutab meid kõiki, kunagi ei tea kelle asjad järgmisena turule lähevad, me kas aitame ühiselt hoida omi asju või sööme yksteist nagu hundid.

Dad.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne