K: Makita Li-Ion nurklihvija?
#21

(15-12-2012, 00:23 AM)Laurts Kirjutas:  Relakal see kate on algajatele Big Grin
See on nii kaua kui midagi ei juhtu.Minu tutvuskonnas on kaks meest tõsisemalt pihta saanud.Torumees ketta tükiga oimukohta ja autolukksepp vasakusse kätte.
Vasta
#22

(15-12-2012, 00:23 AM)Laurts Kirjutas:  Relakal see kate on algajatele Big Grin

Otse vastupidi, kaitsevahendeid kasutavad pigem inimsed, kes ei mängi vaid teevad tööd. Kellel pole aega poolt päeva EMOs passida ja kes peavad samade käte jalgade ja silmadega endale leiba lauale panema veel aastaid.
Lisaks on proffidel tavaliselt võimalus endale sobivas mõõdus töörist soetada, seega kogu keberniit jääb ära.

Vabandan OT pärast.
Vasta
#23

Makital mahub 125 ketas isegi hädapärast koos kattega aga akule mõjub see suurem ketas laastavalt. Isegi täiesti laetud akuga on tunda, et jõudu vähem.
Vasta
#24

oman seda Makita 18V lion rellakat.
Üle ühe 10mm. armatuurijupi lõike ühe akuga vastu ei pea. Lootusetu käkk.
Trellide kohta ei ütle ühtegi halba sõna.
Vasta
#25

Pannkook, äkki on sul aku vigane? Mul kestab küll oluliselt kauem.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#26

ei usu.
kaks akut on ja juba oma kolm-neli aastat seda kooslust omanud.
Algusest saadik sama pull.
Samas trelliga kannatavad teha profi tööd, roppu kanti.
Vasta
#27

Kusjuures isiklik kogemus - nimelt Makita akutrell/kruvikeeraja komplektiga. Olen 4 aastaga ostnud 2 komplekti ja mõlemal komplektil on akutrellid vigased olnud. St. et miski on mootoris sees lühises ja trell võtab kordades rohkem voolu kui peaks. Samas samades komplektides olevad löögiga kruvikeerajad(või kuidas neid nüüd kutsutaksegi, eks ehitajad teavad täpsemalt) on olnud korras. Mõlemast komplektist käisid trellid garantiis ja nüüd töötavad nagu peab...

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne