#1

Eilne külastus vanaraua kokkuostu lõppes, siis sellise tulemusega


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#2

Ei ole ise küll suur jalgratta fänn, aga aru ma ei saa, mis inimestel arus on, et selliseid isendeid vanarauda viiakse!!!???
Vasta
#3

Naumann ja tundamatu (lätlane) ?

Suur Kombinaator
www.tsiklitall.ee
Vasta
#4

"Bulgaria"-tundmatu sakslane!
Vasta
#5

(22-07-2012, 10:33 AM)willem Kirjutas:  "Bulgaria"-tundmatu sakslane!

Kas see pole mitte "Virtsu Toomase" "teema" ?

Vasta
#6

Esiplaanil tundub tõesti Naumann olema - silt oli sellise kujuga pluss veel tüüpiline S&N porilauakaunistus. Tagumise isendi identifitseerimiseks on veidi vähe pildimaterjali, kuid ketiratas viitab Prestole ning ka sildi kontuur ei välista seda varianti.
Vasta
#7

(22-07-2012, 00:44 AM)Tommike Kirjutas:  ... aru ma ei saa, mis inimestel arus on, et selliseid isendeid vanarauda viiakse!!!???

Kolleegi politseinikust pojal oli äsja asi lahendada: kellelgi külamehel oli marjal käies metsavahelt pihta pandud eestiaegne jalgratas, millega ta metsa oli tulnud - nii nad vanarauda satuvadki.
Vasta
#8

(22-07-2012, 14:54 PM)Maanteemuuseum Kirjutas:  
(22-07-2012, 00:44 AM)Tommike Kirjutas:  ... aru ma ei saa, mis inimestel arus on, et selliseid isendeid vanarauda viiakse!!!???

Kolleegi politseinikust pojal oli äsja asi lahendada: kellelgi külamehel oli marjal käies metsavahelt pihta pandud eestiaegne jalgratas, millega ta metsa oli tulnud - nii nad vanarauda satuvadki.


Selles loos pole küll midagi kriminaalsetBig Grin
(22-07-2012, 11:25 AM)kass Kirjutas:  
(22-07-2012, 10:33 AM)willem Kirjutas:  "Bulgaria"-tundmatu sakslane!

Kas see pole mitte "Virtsu Toomase" "teema" ?

Pagana Kass! Ega siis kõiki saladusi ei pea ka kohe välja rääkimaCool
Vasta
#9

(22-07-2012, 15:32 PM)willem Kirjutas:  Pagana Kass! Ega siis kõiki saladusi ei pea ka kohe välja rääkimaCool

Jah, pagana kassiraisk! Kõik mida tean, räägin välja, natuke mõtlen veel ise ka juurde!
Olles ise ka harrastus-humorist (enda arvates), siis jälgin ka teiste žanrikaaslaste loomingut. Ja teades teie TT-nalju (tillist-tõmbamise) ning omades teatavaid algteadmisi antud teemast - siis tekkisid mul muidugi teatud kahtlused ja kõhklused.
Aga teemasse ka...viimasel ajal on minus süvenenud arvamus, et kass on ikkagi üsna initelligentne loom, vähemalt võrreldes koeraga. Ei hakka ta poole öö ajal jämeda kondise sabaga vastu laminaatparketti ja mööblit vemmeldama ega hakka sind ninaga tõnguma, et üles tõuseksid, ei roni sulle söögi ajal koonuga sülle ilastama, ei haugu alatasa vastiku jämeda häälega, ei oksenda põrandale vaiba peale. Ja kui oksendabki, siis on hunnik tunduvalt väiksem kui koeral, ei aja nii palju karvu kui koer ja võttes korralikult tablette ei tilguta põrandat täis ega vaja isaslooma tõrjet. Puu otsa ronimisest oleme siin foorumis juba rääkinud, hiirte püüdmist ei hakka üldse mainima.
Aga Naumann on tõesti uhke, kui meenutan, et Toomas pakkus seda justkui mulle, siis lööb jälle kohe rindu valu...

Vasta
#10

Tjah... Naumann Naumanniks, aga see Bulgaria...!
Kuid olgem ausad,sinna vanarauda läheb tõesti kahetsusvväärselt palju vanatehnikat ja kui ikkav ähegi võimalust, siis tasuks aeg ajalt külastada vastavaid asutusi, olen minagi sealt kõiksugu kraami saanud!
Ühesõnaga, olgu see õpetuseks noortele ja meeldetuletuseks vanadele!
MOTT!
Ja teema lukku!
Vasta
#11

(23-07-2012, 00:14 AM)willem Kirjutas:  Tjah... Naumann Naumanniks, aga see Bulgaria...!

Ja teema lukku!

Nojah, nii kui jutt Naumanni peale läheb - kohe teema lukku!

Aga see Bulgaria...! Aga selle Bulgaria kohta oleks võinud rohkem pilta teha ja kollektiivsele mõistusele mämmutada anda, vb oleks kusagilt midagi arenema hakanud!

Vasta
#12

Supper leid...ma ei tea kuidas mõned mehed ikka pidevalt õigel ajal õigesse kohta juhtuvad?

Korralik palkmaja www.kodutalu.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne