vanaraua kokkuost/utiil
#1

Millised vanaraua kokkuostukohad tallinas ka müüvad vanarauda?
Vasta
#2

Kõik müüvad, kui ostjal on olemas vastav tegevuslitsents.
Küsimus on vast püstitatud müügist eraisikule? Vot siin ei tohi seadusega pahuksisse minna,kui toimub ost-müük. Parem variant oleks realiseerimine. see oleks siis kas vahetus millegi vastu näiteks samaväärne kogus enda kogutud vanametalli, kartuleid, bensiini,mõni pakuks naise kaa... Big Grin

Eraisik võib kogumispunkti viia ainult olmemetalli, mis on temale mittevajalik








Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#3

Selle vanaraua seadusega on natuke minuarvates asi valesti.
Ei tea küll mismoodi see asi täpselt paika on pandud, aga kui vanaraua kogumist reklaamitakse kui taaskasutust, siis miks ei või seda taaskasutust teostada ka tavaline eraisik?
Seda enam kui mul on vaja mingit pisikest torujuppi, aga pood ei taha mulle alla 3m(tihti alla 6m) müüa.
Ülejäänu jälle vanarauda taaskasutusse!?
Vasta
#4

(24-07-2012, 13:06 PM)karvik Kirjutas:  Selle vanaraua seadusega on natuke minuarvates asi valesti.
Ei tea küll mismoodi see asi täpselt paika on pandud, aga kui vanaraua kogumist reklaamitakse kui taaskasutust, siis miks ei või seda taaskasutust teostada ka tavaline eraisik?
Seda enam kui mul on vaja mingit pisikest torujuppi, aga pood ei taha mulle alla 3m(tihti alla 6m) müüa.
Ülejäänu jälle vanarauda taaskasutusse!?

Sina kui tavakodanik ei tohi taaskasutusega tegeleda........Big Grin Sellega tegelevad jõukamad mehed ja firmad.........
Vasta
#5

Mingi pisike kokkuost Veerenni tänaval müüs mulle küll torusi aiapostideks. Polnd nagu probleemi...
Vasta
#6

Sellega on vist nii, et kuna tegevus on seadusega keelatud siis avalikult ei saa neid igakas juhuks kirja panna. Keeraks lihtsalt mingi jama kokku ja ei saa enam kusagilt.
Vasta
#7

(25-07-2012, 09:20 AM)karvik Kirjutas:  Sellega on vist nii, et kuna tegevus on seadusega keelatud siis avalikult ei saa neid igakas juhuks kirja panna. Keeraks lihtsalt mingi jama kokku ja ei saa enam kusagilt.

Karvikul on tuline õigus,sest maksuamet ei maga. Üleaedsena on minu naabriks ametlikult litsenseeritud kogumispunkt ja mida kõike on minu silmad näinud, mis nippidega tahetakse kedagi vahele võtta. Metalliäri on ju SUURE rahaga mäng Rolleyes
Kasutage pead sihtotstarbeliselt Big Grin

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#8

Kui vajadus veel olemas, siis iiva kalmistu kõrval miske firma kuulutab, et ostab ja müüb.
Linna poolt tules Männiku teelt vasakule Valdekust, üle raudtee ja vasakul ta enne surnuaeda pesitseb.
Ise pole uksest sisse astunud ei oska rohkemat kommenteerida.

Müün valget nahka paksus 1,4-1,6
http://www.wix.com/Peterx01/R35
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne