Ladale Volga mootor
#1

Kas on väga Loll idee? On seda tehtud ennem?
Vasta
#2

Kas on mõtet?Pole ju eriti palju võimsam,pealegi mu sisetunne ütleb,et Volga mootor on mõõtmetelt suurem,ehk osutub see takistuseks?Pole küll kuulnud,et keegi oleks midagi sellist teinud:???
Vasta
#3

Volga mootoril annab ikka jõhkralt hobused kappama ajadaWink
Vasta
#4

No kui sul aega ja viitsimist on,siis võid ju proovida aga päris suur aretamine arvatavasti:keersilmProovi parem kuskilt sigullile mõni sport karpa saadaCool
Vasta
#5

Ei,ma aretama ei hakka,lihtsalt küsin,kas mõni on teind midagi sellistToungue
Vasta
#6

Tallinnas 1 neoon roheline 01 millel peal mäletamist mööda Toyota Camry 2.2 mootor, salongi ette seina oli ava lõigatud millest jagaja sisse vaatas aga mille käimar oli seda ma ei tea. ma paneks ka mingi lääne mootori sinna vahele, sierra 2.0 DOHC :??? ntx elektriga muidugi oleks jubedalt sebimist.
Vasta
#7

Volga mootor on kaalult raskem ja ainus, mis tal parem on, on pöördemoment. Aga \"naised saunas rääkisid\" andemetel annab korralikult kokku pandud 06 mootor juba rahulikult üle 100 hobese välja, nii et ma ei näe selles vahetuses sügavat mõtet.

Pigem võtka kahe nukiga Fiati mootor (Fiat Argenta), see paneb vana Ziguli küll hoopis kenamini jooksma, jama on ka vähem ümberehitusega.

Asp
Vasta
#8

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Aspelund


Pigem võtka kahe nukiga Fiati mootor (Fiat Argenta), see paneb vana Ziguli küll hoopis kenamini jooksma, jama on ka vähem ümberehitusega.

Asp

Aspil asjalik mõte. Argenta oli Ladast tibake suurem ja kah päris ergas auto. Ühel semul põhjamail oli säärase mootoriga luxu ziguli 2103, vist kaheliitrine või ka 1,8, vat ei mäleta. Olla päris tige püss olnd. Kuigipalju saanud ikke \"bemariinimesi\" üllatada. Mersu eeskujul pusis radikavõre külge oma autole sobiva \"juhttähekese\" - sirbi ja vasara näolBig Grin

loll on loll olla.
Vasta
#9

Rakveres liigub ringi üks 07 millel vahel 2.8 Scorpio mootorCool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne