Sorge ja Eesti Ratta Muuseum Tallinna TV-s
#1

Kuigi on üsna kindel, et kõik teravamad pliiatsid foorumlaste hulgast jälgivad ilma vahet pidamata Tallinna TV põnevaid originaalsaateid...siiski panen siia viite 01.11.12 Kraamikaamera saatele, vb mõni fanatt tahab kordusvaatamist teha. Sorge igatahes higistas vaatamata süüdimatule loomule ja paksule nahale saates esinedes korralikult ja muidugi pole just kõik jutt hall hargipäev, sekka on ka kirevat kunsti sattunud. Toungue
http://www.tallinnatv.eu/index.php?id=3388
Vasta
#2

Ohoo, suur tänu lingi eest! Kuigi Tallinna TV on praegusele põhja-Eesti inimesele tähtis tegeliku elu infoallikas- sama mis Soome kanalid nõukaajal- pole kõik inimesed siiski piisavalt edumeelsed ega jälgi TTV-d iga- aastase sagedusega. Ka mina. Väga soe kodune tunne oli Sorge pööningut nähes Smile Natuke segaseks võis jääda, kas Dürkoppid loetakse Eesti toodanguks jne.
Väga hää, tänud jagamast!

(06-11-2012, 23:15 PM)kass Kirjutas:  Kuigi on üsna kindel, et kõik teravamad pliiatsid foorumlaste hulgast jälgivad ilma vahet pidamata Tallinna TV põnevaid originaalsaateid...siiski panen siia viite 01.11.12 Kraamikaamera saatele, vb mõni fanatt tahab kordusvaatamist teha. Sorge igatahes higistas vaatamata süüdimatule loomule ja paksule nahale saates esinedes korralikult ja muidugi pole just kõik jutt hall hargipäev, sekka on ka kirevat kunsti sattunud. Toungue
http://www.tallinnatv.eu/index.php?id=3388

Diagnoos: ahvivaimustus. Sümptomid: põhjendamatu optimism.
Vasta
#3

(07-11-2012, 10:20 AM)tolmuahv Kirjutas:  Ohoo, suur tänu lingi eest! ......
...... Väga soe kodune tunne oli Sorge pööningut nähes Smile Natuke segaseks võis jääda, kas Dürkoppid loetakse Eesti toodanguks jne.
Väga hää, tänud jagamast!

Ah, mis Te nüüd! No oleme (mina ja Keskerakond) juba sellised tublid ja hoolivad, meile on tähtis, et iga eestimaalane saaks igakülgselt rahuldatud, olgu selleks siis küttepuud, talvekartul, rohelises kuues kohukesed või võimas emotsionaalne laks perfoomens-kunstniku mässamisest vanade jalgratastega.
Muidugi lipsas sisse väikesi vääratusi, näiteks 1980-ndast aastast pärit Dürkopp (kui valesti ei kuulnud) jms, kuidagi lipsati mööda ka sellest, et lõviosa kraamist on Sorge väikese venna, ksf! Illi123 laiadel õlgadel sinna kokku kantud. Kuid ka Sorge on oma nappide vahendite ja võimaluste kiuste tubli panuse andnud ning see "püsiekspositsiooni" hull idee ja teostus on puhtalt tema looming.
Vasta
#4

Mina olen mees kes ei usu jumalat ei kuradit ja vahel ka iseennast ja veel vähem tev´d või ajakirjandust küige vöhem muidugi poliitikuid,OMAD KOGEMUSED ÜHE TUNTUD POLIITIKUGA , sellepärast käisin Türil ise ära ja Kõik oli OK.
Isegi sain kassi lollitada aga ta ei andesta teeb topelt tagasi.
Vasta
#5

Türi kandis on selliseid kollektsioone masslademetes, nagu ma aru olen saanud. Peaks selles asjas vist võrdõigusvoliniku poole pöörduma ja laskma korralageduse ära lõpetada. Et nagu rattad mööda Eestit laiali jagada või umbes nii....
Vasta
#6

(07-11-2012, 20:59 PM)sass Kirjutas:  Türi kandis on selliseid kollektsioone masslademetes, nagu ma aru olen saanud. Peaks selles asjas vist võrdõigusvoliniku poole pöörduma ja laskma korralageduse ära lõpetada. Et nagu rattad mööda Eestit laiali jagada või umbes nii....
Olen poolt ja vastu,sest kui Türil läheb jagamiseks kui kaugel siis mina Türilt olen ja see (aus NSVL jagamine) võib ka varsti minuni jõuda nii + kui ka miinus poolelt
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne