Häda,häda,häda! Aidake!
#21

(15-08-2012, 13:51 PM)Basilio Kirjutas:  Pärast tehakse sulle selgeks, et see on kõige uuem mood ja mis sa virised kui sa tuhm inimene "kuntsi" ei mõista! T
Külalistele ütled kivinäoga, et kõik on taotluslik ja küsid, et kas sul ilumeelt ei olegi?

Jaa,kõnniks ka paljalt ringi aga osad inimesed vaatavad imelikult....Big Grin
Seda paljalt ja samblaga värki saaks siis teha,kui palgid jämedamad...Big GrinBig GrinBig Grin

Vasta
#22

a kes keelab tapeedi asemel hoopis jämedad palgid seina laduda? Big Grin
Vasta
#23

Ma olen käinud majas,kus tapeedi asemel olid liimitud seina vanad ajalehed(Edasi ja Rahva Hääl) ja peremees oli väga rahul selle lahendusega ja kiitis taevani Big Grin Tegu lausa omaette kunstiteosega kleepida vanad ajalehed seina ja siis kui igav võib iidvanu uudiseid lugeda ja sellega meelt lahutada.Big GrinBig GrinBig Grin

Olles Talupoja juures käinud siis palgi seina ladumisest ja mustast laest asi kaugel, seal ilma tapeedita ei saa kahjuksSad kuna sein on tellistest.


Vasta
#24

Minu lapsepõlves oli taevas helesinine ja päike oi-oi kui kollane. No vähemasti enamus ajast. Leian, et tänapäeva noorsugu on vähemalt samavääriline. Sõnaga: kuhu jääb selge taevas, ah???
Vasta
#25

(15-08-2012, 18:40 PM)MAZ Kirjutas:  Ma olen käinud majas,kus tapeedi asemel olid liimitud seina vanad ajalehed(Edasi ja Rahva Hääl) ja peremees oli väga rahul selle lahendusega ja kiitis taevani Big Grin Tegu lausa omaette kunstiteosega kleepida vanad ajalehed seina ja siis kui igav võib iidvanu uudiseid lugeda ja sellega meelt lahutada.Big GrinBig GrinBig Grin

Olles Talupoja juures käinud siis palgi seina ladumisest ja mustast laest asi kaugel, seal ilma tapeedita ei saa kahjuksSad kuna sein on tellistest.

Kahjuks on tellised välja laotud. Sees ikka palgid.......Wink

Vasta
#26

No nii. Sain puuduolevad rullid. Kahjuks ei saanud täpselt sama varianti,kuid Tartu K-Rautas oli hõredamate pilvedega tapeeti. Värvide erinevust praktiliselt pole. Ainuke häda oli selles,et pilved suuremad ja hõredamalt............Wink Seega asi lahendatud. Lähiajal panen ka pildi vaatamiseks,milline tapeet välja näeb. Kellel huvi, võib kiirustada.....maha jäi veel kümmekond rulli-a´-6€ rull....Smile
Vasta
#27

Aga sa pane ülejäänud seinadesse vesiluup tapeedi peale, siis on seal ka suuremad pilved. Peaks probleemi lahendama.
Vasta
#28

Kaugemalt vaadates paistavad ka suuremad asjad väikesed.
Vasta
#29

Mõned pildid ka asjast:

[Pilt: 21288235fe0cce_l.jpg]

[Pilt: 212882333ad083_l.jpg]
Vasta
#30

See ju hea märk, kui taevas selgineb. Järgmine tapeet tuleb juba päikesega! Cool

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne