Kas sapaka keropump toidaks karbussi?
#21

Ei kavatse mõõta jah , kuna pole sellist manomeetrit kuskilt v6tta. Manomeetrit osta pole ka m6tet sellepärast , sest varsti saan pumba. Eks siis ole näha mis saab ...

Pole midagi targemat teha
Vasta
#22

krt, mine tanklasse ja pane rehvirõhu manomeeter sinna külge, järgmine mees küll saab omale bensuhaisuse õhu rehvi, aga sina saad omale surve mõõdetud Smile

Tegelikult on iga auto remontimiseks vaja aint jupp traati, mäkaivari teipi ja kõver kruvikeeraja, eks Big Grin
Vasta
#23

Nii...

Vahetasin ära pumba , aga ei käivitu ikkagi. Käivitades teeb paar popsu ja topkaga läks käima , aga peab ikkagi koguaeg gaasiga mängima , et käiks mingitki moodi.

Pole midagi targemat teha
Vasta
#24

Tyhikäigu reguleerimine ke-jetronic pritsega masinatel:

10.27 Idle speed adjustment screw (arrowed) on KE-Jetronic system

28 Before making any adjustments, warm the engine up to normal operating temperature and connect a tachometer in accordance with the manufacturer’s instructions.

29 Disconnect the wiring multi-plug at the pressure actuator on the side of the fuel distributor (see illustration).
[Pilt: 011.gif]
10.29 Pressure actuator wiring multi-plug (arrowed) - KE-Jetronic system

30 Increase the engine speed to 3000 rpm and hold it at this speed for 30 seconds, then allow the engine to idle. Check the tachometer reading and if necessary turn the idle speed adjustment screw as required until the engine is idling at the specified speed.

31 To check the mixture adjustment an exhaust gas analyser is needed and should be connected in accordance with the manufacturer’s instructions. A 3 mm Allen key will also be required to make any adjustments.

32 Before proceeding ensure that the idle speed is correct.

33 Unscrew the tamperproof plug from the mixture adjustment orifice on top of the fuel distributor (see illustration).





Seega kuna tyhikäiku reguleeritakse juhe tagant t6mmatuna peab see systeem töötama ilma ajuta?

Vaatsin , et jagajal pole vaakumiga syyte reguleerimist ,siis kysin , millega seda syydet reguleeritakse , kas see tuleb ajust või on miskine eriline kommutaator.

Pole midagi targemat teha
Vasta
#25

Meil oli ühe audi 100-ga sama teema,asi oli jagajas sai see ära vahetatud,siis särje juure viidud kes ka pritsepea paika keeras ja asi oli korras.
Sa ke..d selle audiga sama moodi nagu eelmise bemmiga ja ikka asja ei saa,mine vii auto pädevate meeste kätte,ise tee samas mõni õll ja asi tahe,maksa arve ja sõida muretult.
Edu.[/b]

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#26

Kas sapika keropump toidaks karbussi? Korra ma yht vana junnni näppisin , aga sel ei tahtnud kontaktid yhendust anda ja koguaeg pidi neid puhastama.

Pole midagi targemat teha
Vasta
#27

(19-08-2012, 20:33 PM)Killer666 Kirjutas:  Kas sapika keropump toidaks karbussi? Korra ma yht vana junnni näppisin , aga sel ei tahtnud kontaktid yhendust anda ja koguaeg pidi neid puhastama.
Nüüd osta sapakas, saad asja kodustes tingimustes põlve peale korda teha.


Vasta
#28

Põhimõtteliselt toidab ära küll kuid on väga ebatöökindel.Parem pane kas kasutatud monopritsega auto pump või osadel autodel on paagis
veel eradi etteande pump.Kindlasti pead panema tagasi voolu paaki,
sest muidu jääb surve ujuki nõelale liiga suur.!
Vasta
#29

(20-08-2012, 21:01 PM)kopamees1 Kirjutas:  Põhimõtteliselt toidab ära küll kuid on väga ebatöökindel.Parem pane kas kasutatud monopritsega auto pump või osadel autodel on paagis
veel eradi etteande pump.Kindlasti pead panema tagasi voolu paaki,
sest muidu jääb surve ujuki nõelale liiga suur.!

Palju muidu sel monopritsel tootlikus ja töösurve on? Kunagi proovisin bmw e30 peal oli 3karburaatoriga kollektor , aga puudus ka plokis pumba koht ja pritsepump tagus need karbussid silmini täis. Panin küll jämedama vooliku tagasijooksuks , aga kasu pole.

Kui saaks miskise reduktori v6i surveregulaatori vahele siis ehk oleks asja.

Kas sedasama ke-jeti surveregulaatorit ei saaks reguleeritavaks teha? panevad ju poldi kuhugile otsa ?

Pole midagi targemat teha
Vasta
#30

Bemmil on nii paagi sisene kui ka väline küt. pump. Ka filter millel küt. regulaator küles nii, et ette jõuab vaid 3,5 bar. Lammaris kindlasti kõik olemas.
Vasta
#31

(20-08-2012, 22:14 PM)pontu6 Kirjutas:  Bemmil on nii paagi sisene kui ka väline küt. pump. Ka filter millel küt. regulaator küles nii, et ette jõuab vaid 3,5 bar. Lammaris kindlasti kõik olemas.

Vii ennast kurssi palun teemaga. Mina rääkisin e30 bemmist , sellel oli vaid väline pump ja surve umbes 3bar.

ma m6tlengi , kas on olemas miskit pumpa , milleg saaks toita karbussi. Mul on ka paar 525tdsi etteabdepumpasid , aga ma kardan , et neil on ka liiga suur surve.
samas kui teha miskine r6hupaak küttele vahele ja sinna saaks miskise r6hulyliti äkki panna vahele , et näteks kui rõhk läheb üle 0,1bar , siis lylitab pumba välja. Samas võibolla ei kestaks selle klemmid , et panbeks veel relee vahele. Äkki saaks asja?

Pole midagi targemat teha
Vasta
#32

Kas ei kannataks panna hoopis väike akumulatsioonipaak karpast tiba kõrgemale ja sealt ülevalt viia tagasijooks. Sellest paagist voolaks siis bensiin lihtsalt allamäge ujukiruumi. Kunagi kartidel kasutati sellist lahendust.
Vasta
#33

(21-08-2012, 00:44 AM)vootele Kirjutas:  Kas ei kannataks panna hoopis väike akumulatsioonipaak karpast tiba kõrgemale ja sealt ülevalt viia tagasijooks. Sellest paagist voolaks siis bensiin lihtsalt allamäge ujukiruumi. Kunagi kartidel kasutati sellist lahendust.

Nii , aga kuidas bensiin sinna paaki saab?

Pole midagi targemat teha
Vasta
#34

Ämbrist valad.
Vasta
#35

Kui selle akumulatsioonipaagiga variandi puhul rõhk/tootlikkus lahjaks jääb, saab kanku näiteks mingi pulga otsa kapoti kohale riputada. Selleks tuleb muidugi kapoti sisse väike auk lõigata, aga sellega saab veel ühe asja ühitada: nimelt saab sellest kindlasti suksusid juurde (näe, see on ka kapoti katki lõiganud ja läheb s*tax normaalselt peenex, nii et pole sellel lahendusel viga midagi).

Aa, ja üks variant on veel: müüks antud seadeldise (ja kõik eelmised) näituseks €200-ga kellelegi p6llurallyx (või kui huvilisi ei leidu, siis lükkaks üle kaalu) ning sõidaks jalgrattaga.

Muidugi alati saab ka EBay-sse panna otsingusse "carburettor fuel pump" ning jõuda selle tooteni, aga see lahendus on vist juba kosmos...
Vasta
#36

Pole sel audil kesklukku vaja , teen paagi õhutihedaks ja lasen selle kompressoriga paaki rõhu sisse ja bensiin jookseb ise peale.

Kui juba huumoriks läks.

Pole midagi targemat teha
Vasta
#37

Kui oma Audidele olen karpasid installinud olen pumbad Biltemast toonud.
Vasta
#38

(15-08-2012, 23:03 PM)Killer666 Kirjutas:  Audi foorumiga on nigel lugu , info seal millegipärast ei liigu. Mootori alaosas on igal leheküljel kellegi teema , et audi 80/100 ei käivitu , aga enamikele neist pole keegi vastanud.
Eks seal on niipalju targemaks saadud, et alates mingist hetkest ei ole nende risude remontimine enam mõistlik ja niimoodi satuvadki järgmised õnnelikud omanikud oma muredega foorumeid ummistama.
Ma loodan et sa vähemalt kogu raha ära ei maksnud ja jätsid endale taganemisõiguse.

Ma saan aru et autosid tuukase tagasi elule emotsioonidest, aga siin üritatakse igapäeva autot lappida traadi, teibi ja muude "seks"viguritega.
Võib-olla oleks aeg kordki elus teha endale heategu ja osta töökindel auto, mille müüja ei kiida "et enne töötas küll, aga ma natuke parandasin ja enam ei tööta", vaid mis käivitub ja sõidab nagu auto, siis kui juht seda soovib.
Töökindla asi ei pea olema päris uus, vaid korralikult hooldatud ja õigel ajal remonditud. Neid rotilugusid oleme varemgi sinu sulest siin lugenud, aga muutunud ei ole millegipärast midagi. Oma vigadest võiks ikka õppida, mitte sellele rehale talluma jääda!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne