Uute autode hinnad kuuekümnendatel
#21

(17-08-2012, 17:30 PM)Urmash Kirjutas:  Reklaamist on näha, et pakuti nii perkinsit kui ka roveri mootorit, iseasi kas ja kui palju neid diisleid soomes üldse müüdi.

 Palju müüdi neid Belgias. Mõnedki tulid sealt N.liitu tagasi, kahte olen Eestis vene ajal näinud, beezhid, käima pandi eetriga, kütus oli tasuta.
Vasta
#22

(10-02-2018, 16:50 PM)hydrofoil Kirjutas:  
(17-08-2012, 17:30 PM)Urmash Kirjutas:  Reklaamist on näha, et pakuti nii perkinsit kui ka roveri mootorit, iseasi kas ja kui palju neid diisleid soomes üldse müüdi.

 Palju müüdi neid Belgias. Mõnedki tulid sealt N.liitu tagasi, kahte olen Eestis vene ajal näinud, beezhid, käima pandi eetriga, kütus oli tasuta.

Mina olen vene ajal isegi ühele Volgamehele diislit valanud paaki. Oli küll ikka diiselmootoriga. Ja teine vend kolistas vene ajal pidevalt restoran Volga ukse taga ja otsis naisi oma traktoriga, mis väga hirmsalt kolises. Smile
Vasta
#23

(10-02-2018, 13:56 PM)Ferry Kirjutas:  Fotod Tekniikan Maailma 1977
Seitsekümmnendate aastate keskpaigaks hakkas  NSVliidu autotööstus  maailma tasemest juba tõsiselt  maha jääma . Müük arenenud maadesse oli võimalik ainult
dumping hindadega.

Hmm, Žiguli Lux ehk 2106 ja mosse 2140 hinnaerinevus NSVL alal oli 1,28. Mitte 1,65 nagu nende Soome reklaamide müügihindades.
Kui oletada, et sarnane oli ka omahinna suhe, siis see viitab vähemalt sellele, et Lada dumpinghind oli väiksem kui mossel. Konkurentsivõimeline maailmatase muidugi ka ei olnud Smile
Vasta
#24

(10-02-2018, 23:32 PM)TeeTL Kirjutas:  
(10-02-2018, 13:56 PM)Ferry Kirjutas:  Fotod Tekniikan Maailma 1977
Seitsekümmnendate aastate keskpaigaks hakkas  NSVliidu autotööstus  maailma tasemest juba tõsiselt  maha jääma . Müük arenenud maadesse oli võimalik ainult
dumping hindadega.

Hmm, Žiguli Lux ehk 2106 ja mosse 2140 hinnaerinevus NSVL alal oli 1,28. Mitte 1,65 nagu nende Soome reklaamide müügihindades.
Kui oletada, et sarnane oli ka omahinna suhe, siis see viitab vähemalt sellele, et Lada dumpinghind oli väiksem kui mossel. Konkurentsivõimeline maailmatase muidugi ka ei olnud Smile
 Ametlik hinnavahe võis olla 1,28 aga tegelikult elu näitas, et   mustal turul oli hinna vahe 1,65 ja rohkemgi .  Minul selliste  hindadega autodega  asja polnud aga äi ikka kiitleb siiamaani  ,kuidas ta 1979 aastal Moskvast 140000 rubla eest aasta vanuse VAZ 2016  tõi .
Vasta
#25

ütle oma äiale, et ta valetab umbes suurusjärgu võrra.
Vasta
#26

(11-02-2018, 14:38 PM)diesel Kirjutas:  ütle oma äiale, et ta valetab umbes suurusjärgu võrra.
... ja et mudel on kah huvitav.
Vasta
#27

Vabandan, õige on 14000 rubla ja VAZ 2106
Vasta
#28

Vanal oli lihtsalt kaval plaan osa raha moori eest peitu panna "muudeks kuludeks" Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne