ÄA "Rudoni" tükid
#1

[Pilt: large_27204603_sAxc.jpg]
[Pilt: large_27204605_wiiW.jpg]
[Pilt: large_27204607_6VbY.jpg]
[Pilt: large_27204609_cZVV.jpg]

Ehk sõbralikku osavnäpp peremeest otsib piltidel nähtav rattajäänus. Tagumise alumis kahvli vasakul haaral on vildakas ratas kunagi augukese sisse hõerund aga jo ta paigata kannatab.Viimasel pildil olev roosa naisteka kahvel, selgus Valdo pilte uurides ka tollesama raami küljest pärit olevat.
[Pilt: rudoni_07.jpg]

Samas majapidamises on nad oma elukest kunagi veetnud, küllap keegi kallitest vanematest sugulastest on siis vanaemale miskit kokku kompunnind.Kahvli vasakul haaral all üks tükike võrdlemisi prostalt keevitatud, ent jällegi liht metallitöö too ilusaks teha. Naistekas on juba uut elu saamas väga eklektilise customi näol aga toda kahvelt nüüd kaasa ei saa.
Lisaks leian ehk ka tolle Bramptoni esirummu üles, mille Valdo ühes teemas arvas tolle küljes võinud olla.

Et sihuke värk, äkki keegi tahab sama ilusat asja endale nigu Valdol on. Toungue

Vastu võib pakkuda kõike alates kosmosesüstikutest kuni Pipi leitud originaalspungini. Eriti suur puudus paukkommide ja hüpiknukkude kõrval on parasjagu siis sarnasest kahvlist, mis tolle Rudoni oma asemele võiks minna ja viisakast naistesadulast, kotist (lambist, tagahelkurist, ketikaitsmest ehk porikatestki kui naisteka kleidivõrguga trehvaks olema) jne. Võivad vabalt ka "riiaka" tükid olla, lihsalt enamvähem vanamoelised.
Jajahh ja tükid Pärnus.

Terv. Ivar

loll on loll olla.
Vasta
#2

Iseenesest minul on Rudonisid suhteliselt vähe, eriti kui võrrelda näiteks ksf! Valdo või Illi123-ga, isegi Sooblil on rohkem. Tegelikult mul lausa polegi ühtegi Rudonit, häbi tunnistada. Teisalt ei viitsi eriti ka selle saamise nimel pingutada, laisk kass nagu ma olen. Lisaks on kellelgi kindlasti kohe hädasti vaja antud raami ja kahvlit endale...ei teagi kohe, mida teha!? Rolleyes
Vasta
#3

(22-08-2012, 17:06 PM)kass Kirjutas:  Iseenesest minul on Rudonisid suhteliselt vähe, eriti kui võrrelda näiteks ksf! Valdo või Illi123-ga, isegi Sooblil on rohkem. Tegelikult mul lausa polegi ühtegi Rudonit, häbi tunnistada. Teisalt ei viitsi eriti ka selle saamise nimel pingutada, laisk kass nagu ma olen. Lisaks on kellelgi kindlasti kohe hädasti vaja antud raami ja kahvlit endale...ei teagi kohe, mida teha!? Rolleyes

Ja juba leiduski keegi, kellel tarvis.Wink


loll on loll olla.
Vasta
#4

Minul on küll üks meeste- Rudoni raam natuke kehvemas korras kui see siin. Kui Kassil on plaan ratas korda teha, siis on asi väärilistes kätes. Vastasel juhul pakuksin oma väärituid, kuid see-eest ahneid käsi küüned enda suunas selle ratta järele, sest Rudoni on ikka mu unistus olnud.

Ega selle raami sildiaukude vahet pole teada?
Esirummust veel, et ühel Rudonil olen näinud ka Fichtel u Sachs esirummu.

Diagnoos: ahvivaimustus. Sümptomid: põhjendamatu optimism.
Vasta
#5

RE: ÄA "Rudoni" tükid......
Mul on üks sõber,kes ütleb alati: "Mul on ära andmiseks".....pärast tuleb ikka jutust välja,et kalli raha eest müüa...Big GrinBig Grin
Vasta
#6

Ei läind Türile, sääl kuulu järgi neid Rudonisid juba küll.Big Grin
Jäänud ikka päris Pärnu kanti.

loll on loll olla.
Vasta
#7

See on hää!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne