Mis treipingiga tegu?
#1

Tere

Sai endale selline pink soetatud. Hea oleks teada, mis isendiga tegu ja eriti tore kui keegi oskaks selle aparaadi kaalu öelda.

Jüri
Vasta
#2

Ise olen ka sellise peal kätt harjutanud aga marki ei mäleta tee või tina.Sad
Igal juhul väärt investeering ajal,kus enamus rahvast sellisest rauahunnikust vabaneda soovivad.Smile


Vasta
#3

Kaalu sellepärast ongi vaja teada, et müüjale ära maksta Smile
Vasta
#4

Tegemist 1x61y perekonna pingiga. (x tähendab valmistajatehase tunnust, y modifikatsiooni.) Otsisin, aga millegi pärast ei leidnud täpset modifikatsiooni kuigi väljanägemine on tuttav. Pakun, et võib olla 1и611п.

Kaal on passi järgi 1,5t.

Pingi väljanägemine on üsna räsitud. Huvitav, mis seisus juhtpinnad on?

Kaaluga lehekülg passist (käib küll 1A616P modifikatsiooni kohta, aga suurt vahet ei tohiks olla):
   
Vasta
#5

Pink seisnud pikalt maja aluses keldris ning sellest ka räsitud välimus. Õnneks on juhtpinnad olnud ühtlase õlikihi all ja tundub et väga hullu ei ole. Eks saab vaikselt ta kallal nokitsema hakata ja siis selgub ka täpsemalt mis temast edasi saab. Ja eks vanarauda jõuab ju alati viia, praegu sai vähemalt ta sellelt teekonnalt kätte.
(24-08-2012, 13:44 PM)Envir Kirjutas:  Tegemist 1x61y perekonna pingiga. (x tähendab valmistajatehase tunnust, y modifikatsiooni.) Otsisin, aga millegi pärast ei leidnud täpset modifikatsiooni kuigi väljanägemine on tuttav. Pakun, et võib olla 1и611п.

Kaal on passi järgi 1,5t.

Pingi väljanägemine on üsna räsitud. Huvitav, mis seisus juhtpinnad on?

Kaaluga lehekülg passist (käib küll 1A616P modifikatsiooni kohta, aga suurt vahet ei tohiks olla):

Päris ei klapi ka 1и611п, sest minu omal on alumine kiiruste kang suht põrandal, sellel aga kõrgemal. Kas 16A616P muidu mõõtudega pilt ka on? saaks selle järgi vähe vaadata ja arvestada.
Vasta
#6

Tsitaat: Kas 16A616P muidu mõõtudega pilt ka on?

Ilmselt mõtlesid 1A616P?

Paraku ei ole rohkem mõõtudega pilte, kui see eelmine, mis pandud sai. On üldvaade ja kinemaatikaskeem, äkki on abiks.
   
Vasta
#7

Õhtust!
Mind huvitab selline asi,kas kuskil kirjanduses on mainitud ka sõja-aegseid või vanemaid vene treipinke? Uuemate kohta andmeid ikka liigub,kuid vanemate kohta pole kohanud.
Tänan.
Vasta
#8

Pingi mark on "1616" tsentri kõrgus 160 mm ja tsentrite vahe 750 mm. Passis on kirjas, et orjenteeruv kaal on 1850 kg.
Vasta
#9

Mu sõber ostis Viljandist vanarauaplatsilt täpselt samasuguse. Tol oli kaal umbes 1800 kg. Käigukast oli sassis ehk hammasrattad olid valesti sees, käigukang oli segamini, st. ei olnud päris omal kohal, programmketas/kettad ei old nagu paigas. Säng on kah suht kulunud, ca 1,2 mm... Seal oli veel nipet-näpet, mida parandada. Kui keegi teab selle pingi tabeleid ehk siis kangide paigutusi, seda on vist keermete tegemiseks vajalik jne, siis oleks mu sõber tänulik. Seda ta teab, et tegu peaks olema saksa sõjaaegsete pinkide ehituse järgi valmistatud masinatega. Vene enda omade mootori ja käigukasti osa olid sel ajal hiigla suured.. Aga mis mina sest tean Rolleyes! Igatahes, igasugune info on vajalik!


Vasta
#10

Üks vene keelne footum trei- frees - ja paljude muude metallitööpinkide ja nendega töötamise kohta.Tegevust kohe mitmeks õhtuks,Tehnilise vene keele oskus peab ainult suht hea olema. http://www.chipmaker.ru/
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne