Jumz hüdrojagajate taastamine
#21

Ainus koht mis jäi lahti keeramata oli jagaja peal olev kork mida saab avada kuuskantvõtmega. Mus seal all asub?

/Probleemiga tuleb tegeleda kohe!/
Vasta
#22

(04-03-2017, 00:13 AM)Ranno Kirjutas:  Ainus koht mis jäi lahti keeramata oli jagaja peal olev kork mida saab avada kuuskantvõtmega. Mus seal all asub?

Pakun et kaitseklapp seal asub.
Vasta
#23

https://www.youtube.com/watch?v=CZaTphqfyF0
3.35 pealt näed tagumise jagaja reguleerimist.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#24

Äkki peaks uue universaalse teema tegema Jumzi hüdra uuendamiseks lääne jagaja peale või on selline juba olemas?
Mul on plaanis olla katsejänes. Kas kellelgi on bookmarkides ka suure kabiiniga Jumz kopa hüdro skeem? Mul tegi hüdro sellist trikki, et masti langetamisel vaikselt, hakkas mingil hetkel pooma, mis lõppes nukkvõlli hammasratta hammaste eraldumisega, mis omakorda lõppes uue mootoriga. Keegi kes hüdro värgindusega kodus võiks teha uue skeemi süsteemi toimimisele, ma käin poes ära, toon asjad koju. Smile
Vasta
#25

(23-03-2017, 23:20 PM)KaarelKopaga Kirjutas:  Äkki peaks uue universaalse teema tegema Jumzi hüdra uuendamiseks lääne jagaja peale või on selline juba olemas?
Mul on plaanis olla katsejänes. Kas kellelgi on bookmarkides ka suure kabiiniga Jumz kopa hüdro skeem? Mul tegi hüdro sellist trikki, et masti langetamisel vaikselt, hakkas mingil hetkel pooma, mis lõppes nukkvõlli hammasratta hammaste eraldumisega, mis omakorda lõppes uue mootoriga. Keegi kes hüdro värgindusega kodus võiks teha uue skeemi süsteemi toimimisele, ma käin poes ära, toon asjad koju. Smile

Lihtsustatud kujul- paagist pumpa, pumbast läbi kaitseklapi jagajasse, jagajast läbi filtri paaki tagasi. Komponendid peavad vastama pumba töörõhule ja vooluhulgale.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne