M: Vene jalgrattad (kokkupandavad ja muud)
#1

Pakun oma kunagi 10 aastat tagasi korda tehtud kokkupandavaid jalgrattaid:

1. Punane kokkupandav ММВЗ tüüpi jalgratas:
Korralik, väga vähe sõitnud, töökorras, uued jupid küljes (uus kett, tuled, rehvid, spidomeeter Sigma BC500 jne...), leidub värvikahjustusi
[Pilt: DSC00107.jpg]

2. Sinine kokkupandav ММВЗ tüüpi jalgratas:
Töökorras, samuti uued jupid, leidub palju värvikahjustusi, peal ka spidomeeter Sigma BC500
[Pilt: P6100003.jpg]

Ning üks rohekat tooni СИФ tüüpi jalgratas ka:
Seisukord piltidelt näha, töökorras-pidurdab/sõidab
[Pilt: P9250040.jpg]

Ja lõpetuseks 20 liitrit jalgrataste varuosi:
[Pilt: P6100004.jpg]

Rohkem pilte näeb siit:
http://s273.photobucket.com/albums/jj212...20myygiks/

Ühendust saab kas privaatsõnumi teel, meili saates (simson0077@yahoo.com) või helistades 53808988

Kogu kupatuse eest sooviks mingi 200 eurot või pakkuge ise mingit hinda või vahetusvarjante kas ehitusmaterjali vastu, mõni vana mootorratas (kasvõi mittekomplektne), kaasaegseid suve või talverehve 15 tolli vms...
Vasta
#2

Jalgrattad osta.ee-s üleval. Punane kokkupandav 20" müüdud.
Vasta
#3

Vaatasin su sinist ämbrit natukene...
nägin, et selles ämbris on Školniku juppe - ehk saab need sealt kuidagi kätte - kogu 20L pole vaja...
nt Tagarumm, kodarad (20,5cm ja 19,6cm) ...

Sa paikned Raplamaal... lihtsalt läbisõitmiseks liiga kaugel minu asukohast (Rakverest)
Vasta
#4

(11-08-2012, 16:45 PM)CHRhmm Kirjutas:  Vaatasin su sinist ämbrit natukene...
nägin, et selles ämbris on Školniku juppe - ehk saab need sealt kuidagi kätte - kogu 20L pole vaja...
nt Tagarumm, kodarad (20,5cm ja 19,6cm) ...

Sa paikned Raplamaal... lihtsalt läbisõitmiseks liiga kaugel minu asukohast (Rakverest)

Midagi veel huvitavat peale tagarummu ja kodarate silma jäi? Ma saan nad sealt välja noppida kui suurem huvi on olemas.
Vasta
#5

Vot nüüd, aeglane oled aga ega neid rumme ja kodaraid pole kunagi üleliia - eriti školniku omi.
Sul see pilt nii väike ega muud eriti silma jäänudki - no kui sa oskad kõik školniku jupid välja kookida siis nendest olekski huvitatud.
Muide pedaalidega ära näe vaeva, need sul nõnda ussitanud.
Vasta
#6

Kahjuks pole netile ligipääsu iga päev nagu paljudel teistel on. Ega ma väga Školniku ja teiste rataste juppidel vahet ei tee. Oskad näiteks öelda kodara pikkuse, otsin siis sellised välja. Ja ka midagi mille järgi ma rummu ära tunneks?
Vasta
#7

Siis on tiba aeganõudev suhtlus jah.. aga ega see sega.

Školniku jupid on hästi lahti pakitud siin teemas:
http://forum.jalgratas.ee/t269-1962#1029

Seal on olemas ka kodarate mõõdud, mid huvitavad just eriti 195(+/-3mm)mm kodarad

Rummust siis nii palju, et seda pole vaja, kui just sul üli heas korras (korralik kroom ja komplektsus) rumm olemas.

Kui sul on olemas korralikud torud - nii sadula kui lenksu siis need on huvipakkuvad asjad küll ning ka sadul - eriti needid
Vasta
#8

Teema võib sulgeda või kustutada, asjad on omanikku vahetanud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne