rämps osta.ee-s
#41

(15-07-2017, 00:11 AM)rein74 Kirjutas:  Õhtust foorumlased.Keegi kodanik opas-opas müüb ostas puurpinke puhas made in Germani nimi EUROTEK "tõsine tööriist" 1450w puur kuni 16mm ja puha.Tegelikult metalli puurides 10mm puuriga tahab ära surra .Pingi alus ja kruustangide alus on stantsitud paksemast plekist sammas on sama paks kui summuti toru kõik see kupatus  läheb puurimise ajal köveraks nagu indiaanlase vibu.Padrun on pool hambutu võtmega kinni ega lahtikeerata pole võimalik ja kruustangid ja korpus on tehtud materjalist mida meil kutsutakse hitleri s...,k.Niiet nagu keegi siin foorumis juba ütles et puhas kirvetöö mitte ühtegi peitli jälge.

Johhaidii, kulla inimene, õpi ükskord google kasutamine ja mõtlemine ära.

See on poolakate poolt hiinas teha lastud asi ja selle hinna eest (300 - 500 zl. = 70 - 120€) ei olegi ju võimalik teha asja, mis oleks töökindel ja kestab profikasutuses aastaid.

Vaata näiteks seda ja seda poola linki ja selle pingi pildiotsinguga ei leia google mitte ühtki muud lehte, kui vaid sellised, mille lõpp on .pl.
Arva ära, kas see on kuidagi saksa kvaliteediga seotud?
Kui sa järgmine kord ise hakkama ei saa, tee kasvõi siia foorumisse teema ja küsi nõu.

.
Vasta
#42

Maksin 126 ja pool rubla ,midagi taolist nagu alumine parempoolne pilt kuid nagu öeldakse pilt on ilustreeriv.
Vasta
#43

(15-07-2017, 08:23 AM)Naabrivana Kirjutas:  
(15-07-2017, 00:19 AM)impreza Kirjutas:  
(15-07-2017, 00:11 AM)rein74 Kirjutas:  Õhtust foorumlased.Keegi kodanik opas-opas müüb ostas puurpinke puhas made in Germani nimi EUROTEK "tõsine tööriist" 1450w puur kuni 16mm ja puha.Tegelikult metalli puurides 10mm puuriga tahab ära surra .Pingi alus ja kruustangide alus on stantsitud paksemast plekist sammas on sama paks kui summuti toru kõik see kupatus  läheb puurimise ajal köveraks nagu indiaanlase vibu.Padrun on pool hambutu võtmega kinni ega lahtikeerata pole võimalik ja kruustangid ja korpus on tehtud materjalist mida meil kutsutakse hitleri s...,k.Niiet nagu keegi siin foorumis juba ütles et puhas kirvetöö mitte ühtegi peitli jälge.

Mis oli asja hind????

see siis äkki https://osta-ee.postimees.ee/puurpink-95...=frontpage

Pildil öleva asja ostsin itlerite jebayst 62€koos transaga asja vöimsus400W
puurida on saand 10mm puuriga rauda ja köike aga kui kasutajal möistust pole
siis ei puuri 5mm puuriga kah...Minu käes on see asi puurind palju aga kui sa hakkad sellele
asjale juhmi näoga peale suruma siis läheb muidugi köveraks..
Imestan alati inimesi kes ostavad mingi sellise asja ja ootavad et see toimib nagu profi pink
kuskil tehases... Neid asju tuleb kasutada möistusega loll saab kallist profi riistast kah ruttu jagu ....

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#44

väga hea arutelu siin tekkinud. Ise vaatasin vahepeal osta.ee-st mingit punast puuri, oli tsehhis tehtud vist ja 550w mõtlen siiani vahest, et kas näiteks 400 spindli pöördega maksimaalselt 40mm augusaagi pööritab metalli lõikamisel või mitte. Praegu teen seda tööd makita 50nm akutrelliga kuid puurpingiga murduks hambaid vähem ning avad saaks ilusamad.... Lisaks palju puidutöid kus tarvis sirgelt ava sisse puurida või tappe teha.
Vasta
#45

Pilt kah asjast..            

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#46

(15-07-2017, 00:11 AM)rein74 Kirjutas:  Õhtust foorumlased.Keegi kodanik opas-opas müüb ostas puurpinke puhas made in Germani nimi EUROTEK "tõsine tööriist" 1450w puur kuni 16mm ja puha.Tegelikult metalli puurides 10mm puuriga tahab ära surra .Pingi alus ja kruustangide alus on stantsitud paksemast plekist sammas on sama paks kui summuti toru kõik see kupatus  läheb puurimise ajal köveraks nagu indiaanlase vibu.Padrun on pool hambutu võtmega kinni ega lahtikeerata pole võimalik ja kruustangid ja korpus on tehtud materjalist mida meil kutsutakse hitleri s...,k.Niiet nagu keegi siin foorumis juba ütles et puhas kirvetöö mitte ühtegi peitli jälge.

Ainult 1 küsimus:
Miks ei ole siis 29+25 neutraalse või negatiivse hinnangu seas ühtki (Teie) hinnangut konkreetse toote kohta?
Mina kui ostja loen esimese asjana hinnangut müüjale ja kui selle toote, müüja kohta midagi kahtlast ei ole, alles siis ostan.
Guugliga AM foorumist vaevalt keegi müüja kohta infot taipab otsida.
Sama teema käis siit läbi mingi aeg tagasi seoses "inverter"keevitusega ostas, mille kohta siiani midagi negatiivset kirjas pole.
Ja nii see rämps ostas jätkub...
Vasta
#47

ka feissis on mingi tüüp hr vend ving kes müüb puhast rämpsu ja oma nime alt müüa ei julge.

rämpsu saab seni müüa kui leidub lolle ostjaid kaubale.

ostsin ka mõni aasta tahgasi telfri  ja toimetab kenasti,noh lüliti sai vahetatud surunuppude vastu,aga muidu ok prohvitööl.eurotek tootja.samalt müüjalt ostsin ka inverteri ja ka see seni töötab,juhtmed ainult paru lühikesed.
Vasta
#48

Inimesed on mugavad, et ostavad seda rämpsu. Kunagi pakkusin vana vene puurpinki, vajas natuke korrastamist ehk uue padruni külge aretamist. Siinsest rahvast huvilisi polnud, ostavad ikka euro-asju. Õnneks leidis pink omaniku ja töötab.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#49

Mul samasugune puurpink tööriistamarketist 89.-eest ostetud, paindub läbi jah kui pressid kõvasti, aga mõistlikum võtta asja rahulikumalt ja terava puuriga. Alguses ajas närvi, aga praegu äraharjunud ja ei kurda. Hea kerge ka, kui õues toimetan siis saab kaasa vedada ja puurida objekti kõrval, mitte tuppa ja tagasi jooksma.
Vasta
#50

Mul neid puure ostetud suisa 2tk. Oli mingi töö kus oli vaja mitut puuri vahetada ühe detaili juures ja detaile oli palju. Ei viitsinud aega raisata ja ostsin igale puuri suurusele oma puurpingi. Seda siis krooni ajal veel. Pink maksis 800 krooni tol ajal (10a tagasi, töötavad siiani). Nüüd on mul kokku 4 puurpinki. 2tk suured vene omad ja 2tk need hiina nässakad. Enamus pisematest puurimistest möödub aga selle sama nässaka all, sest jube mugav on pisikest detaili lasta seal ja pink ise asub alati samas ruumis kus parasjagu töötad. Väga hea asi on selle raha eest. Julgen soovitada kui mõistusega kasutada asja.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#51

(15-07-2017, 09:59 AM)muska71 Kirjutas:  ka feissis on mingi tüüp hr vend ving kes müüb puhast rämpsu ja oma nime alt müüa ei julge.

Aga meil siinsamas automoto foorumis on mingi tüüp kes iniseb ja räägib teisi taga ning seda oma nime alt teha ei julge...  Pada sõimab katelt või mis?

Miks ma just siin sõna võtsin on sellepärast et selle sama kodaniku käest olen vist arvatavasti nende samade Fb kuulutuste kaudu nii mõndagi soetanud ja pole veel täheldanud et kaup ootustele ei vasta.  Kui asi maksab poole vähem kui bränditoode, siis seda põhjusega. Sellest peaks ju iga mõtlev inimene aru saama. 

Et ka minu jutt tühipaljas suusoe poleks siis toon paar näidet. 
Oli vaja paar suuremat kaubikut läikima lüüa, selleks otsatarbeks sai ostetud mingi suvaline champion vms poleerija tema käest. Hind vast oli 30€ kui sedagi. Kuna varasemast olen sama poleeriat kasutanud siis oli teada et jõudu on sel isendil piisaval, rohkem kui awd vms handymanni sarnase hinnaskaala pillidel. Käepide sai juba enne tööle alustamist ketaslõikuri oma pandud seda oli näha et kaua see vastu poleks pidanud. Aga masin iseenesest kestab küll või vähemalt senini on kestnud, ootuspärane tulemus minujaoks on igatahes saavutatud. Ei pidanud vajalikuks mõne päevase kasutuskorra jaoks aastas profitööriista osta mille hinnasilt ligi 10 korda suurem.

[Pilt: 1]

Teine ost oli 118cm pikk LEDBAR 240w. Poleerija järel käies sai vaadatud seda ja mõtlesin et eks me näe. Maksis mingi 100€ vist. 30 ja 60 kraadi ledidega. Kes kursis teavad mis analoogne asi "poes" maksab. Ahjaa mõlemad asjad sain kätte tüübi enda koduukselt mis teeb selle anunüümse kasutaja nime jutu täiesti tähtsusetuks.... või mis?

Igatahes nüüd eestisse minnes on plaan mõned LEdBAR'id veel juurde võtta sest esmamulje on ikka väga hea, puurmasina küljes olev IKH samaväärne toode jääb igatahes valgusvõimsuse poolest alla ning hind oli IKH's pea 300€...    Selle tartust ostetud LEDBAR'i kruvisin enda tunnelibussi kapotele ja seal vee ja pori sees töötab nalja. Senimaani vähemalt. Ise olen rahul.    

Kuivale jutule lisaks paar slaidi et näha millega tegu ja mis tingimustes see siis töötab, ei hoia asju vati sees.

[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]


Mida siis ksf muska tema käest ostnud on?

FB's näen suht tihti tema kuulutuste all kommentaare a'la stiilis et pask, fekaal, see läheb ju kohe katki jne...  Kui neid kommentaare lugeda siis jääb mulje et tüüp tegeleb lausa hulgimüügiga, et igal kommenteerijal selline kohver on... reaalsuses on neid aga müünud mees ise näpuotsatäie ja päris mitmeid minu tuttavatele kellest nii mõnigi neid igapäevaselt remonditöös kasutab. Kui võtmele meetrise varra taha pistad siis see peabki katki minema... IKH, Biltema, Geetee jms igasugused nimepoolest või lausa pärisbrändi võtmeid lähevad samamoodi katki või painduvad järele...maksavad aga... ??  Rolleyes

Täpselt seline võtmekomplekt on saadud tuttava rekkamehe käest, kes tõi selle saksapoolt kuskilt suvalisest ehituskaupade poest. Jah tõesti mõned detailid on katki läinud aga sealkohal on ikka hull aur taga ka olnud.
[Pilt: 1]
[Pilt: 1]

Selle komplekti eest küsib Vend Ving 150€ mis on minuarust täiesti mõistlik number, 150 euru eest on siin võtmeid küll ja veel. Just käisin eile biltemas ja ostsin kõrraga silmuseid juurde, nende eest juba küsiti seal ca 15€/tükk....  

Selline oli minu viis kopkat siia teemasse. 

Ahjaa selline väikse puurpink on ka kodus olemas, kuskilt nurgatagant ostetud ja maksis vist 50 euri.... Oli kord-kaks kasutatud. Mootor 250W. Hea ohutu, kui puuri kinni tõmbab siis jõuad käega kinni hoida...  Mootor muidugi lahja aga väiksema nokitsemise jaoks päris hea... 13mm puuriga huijaaritama ei lähekski sellise pingiga. Enamjaolt puidufrees küljes ja teen sellega liiste vms. 

IKH'st ostsin talvel ca 500 euri eest suure pingi 3faasilise mootoriga jne... kõik hea aga padrun käib koonusega külge ja ei taha seal püsida millegipärast? On kellegil on mõni nipp või soovitus selleks?

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#52

(15-07-2017, 14:24 PM)mlsluik Kirjutas:  aga padrun käib koonusega külge ja ei taha seal püsida millegipärast? On kellegil on mõni nipp või soovitus selleks?

Kõigepealt kontrolli, kas koonus istub kogu pinnaga pesas. St kas nurk on pesal ja koonusel sama. Parim viis on pesa sinega õrnalt kokku teha ja siis koonust seal pöörata ilma kinni surumata. Sinet võib mõnel vanakooli lukksepal sahtlipõhjas olla. Tänapäevast asendust ei tea.

PS võimalik veel seegi, et koonus jõuab enne põhja kui küljel vajalik ping tekib.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#53

Mul on samasuguseid silmusnare vötmeid firma BERGEN nagu seal Luige kohvris
maksid 40€ Garant maksab 180€ aga eriti parem ta pole...
Kasutanud praeguseks 5aastat pea iga päev,järgi andis ainult üks kui öpipoiss
poole meetrise toru järgi pani....

Impreza 2,5 07 chrysler 200 2.4 2013 gaz 51 rat rod Shineray 250 ATV
Vasta
#54

(15-07-2017, 14:24 PM)mlsluik Kirjutas:  
(15-07-2017, 09:59 AM)muska71 Kirjutas:  ka feissis on mingi tüüp hr vend ving kes müüb puhast rämpsu ja oma nime alt müüa ei julge.

Aga meil siinsamas automoto foorumis on mingi tüüp kes iniseb ja räägib teisi taga ning seda oma nime alt teha ei julge...  Pada sõimab katelt või mis?

Miks ma just siin sõna võtsin on sellepärast et selle sama kodaniku käest olen vist arvatavasti nende samade Fb kuulutuste kaudu nii mõndagi soetanud ja pole veel täheldanud et kaup ootustele ei vasta.  Kui asi maksab poole vähem kui bränditoode, siis seda põhjusega. Sellest peaks ju iga mõtlev inimene aru saama. 

Et ka minu jutt tühipaljas suusoe poleks siis toon paar näidet. 
Oli vaja paar suuremat kaubikut läikima lüüa, selleks otsatarbeks sai ostetud mingi suvaline champion vms poleerija tema käest. Hind vast oli 30€ kui sedagi. Kuna varasemast olen sama poleeriat kasutanud siis oli teada et jõudu on sel isendil piisaval, rohkem kui awd vms handymanni sarnase hinnaskaala pillidel. Käepide sai juba enne tööle alustamist ketaslõikuri oma pandud seda oli näha et kaua see vastu poleks pidanud. Aga masin iseenesest kestab küll või vähemalt senini on kestnud, ootuspärane tulemus minujaoks on igatahes saavutatud. Ei pidanud vajalikuks mõne päevase kasutuskorra jaoks aastas profitööriista osta mille hinnasilt ligi 10 korda suurem.



Teine ost oli 118cm pikk LEDBAR 240w. Poleerija järel käies sai vaadatud seda ja mõtlesin et eks me näe. Maksis mingi 100€ vist. 30 ja 60 kraadi ledidega. Kes kursis teavad mis analoogne asi "poes" maksab. Ahjaa mõlemad asjad sain kätte tüübi enda koduukselt mis teeb selle anunüümse kasutaja nime jutu täiesti tähtsusetuks.... või mis?

Igatahes nüüd eestisse minnes on plaan mõned LEdBAR'id veel juurde võtta sest esmamulje on ikka väga hea, puurmasina küljes olev IKH samaväärne toode jääb igatahes valgusvõimsuse poolest alla ning hind oli IKH's pea 300€...    Selle tartust ostetud LEDBAR'i kruvisin enda tunnelibussi kapotele ja seal vee ja pori sees töötab nalja. Senimaani vähemalt. Ise olen rahul.    

Kuivale jutule lisaks paar slaidi et näha millega tegu ja mis tingimustes see siis töötab, ei hoia asju vati sees.







Mida siis ksf muska tema käest ostnud on?

FB's näen suht tihti tema kuulutuste all kommentaare a'la stiilis et pask, fekaal, see läheb ju kohe katki jne...  Kui neid kommentaare lugeda siis jääb mulje et tüüp tegeleb lausa hulgimüügiga, et igal kommenteerijal selline kohver on... reaalsuses on neid aga müünud mees ise näpuotsatäie ja päris mitmeid minu tuttavatele kellest nii mõnigi neid igapäevaselt remonditöös kasutab. Kui võtmele meetrise varra taha pistad siis see peabki katki minema... IKH, Biltema, Geetee jms igasugused nimepoolest või lausa pärisbrändi võtmeid lähevad samamoodi katki või painduvad järele...maksavad aga... ??  Rolleyes

Täpselt seline võtmekomplekt on saadud tuttava rekkamehe käest, kes tõi selle saksapoolt kuskilt suvalisest ehituskaupade poest. Jah tõesti mõned detailid on katki läinud aga sealkohal on ikka hull aur taga ka olnud.



Selle komplekti eest küsib Vend Ving 150€ mis on minuarust täiesti mõistlik number, 150 euru eest on siin võtmeid küll ja veel. Just käisin eile biltemas ja ostsin kõrraga silmuseid juurde, nende eest juba küsiti seal ca 15€/tükk....  

Mina ostsin ostast  täpselt samasuguse komplekti nagu see tüüp enne müüs made in germani kirjad peal ja ausõna see ei kannatanud mingit kriitikat kunasealt pole enam suurt midagi alles,esimesena läks ilma jõuta 24 padrun ja siis järgemööda teised väiksemad padrunid.midagi remondid siis ei saa asju lahtigi keeratud ja töö jääb poolikuks.pole kordagi kasutanud pikendusi,et jõuõlga suurendada.teeb ikka hinge täis küll selline saast.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne