Volga ja modimine

Mina panin oma autole lisalehed. Võtsin paki lahti, määrisin grafiidiga kokku ja tikkpoldid pidin uued panema. Kogu tegevus eeldab kruustangide olemasolu ja viitsimist mässata. Tulemus on aga asja väärt, auto istub väga ilusti ja ei ole üleupitamist nagu ladade puhul võib linnapeal trehvata. Mõni on tagumiku nii üles ajanud, et kardaan paistab, volgale selline tuuning aga kindlasti ei sobi ja näitab ainult tegija maitselagedust. Sellist võib aga rahulikult oodata meie idanaabritelt, kellel on hoopis teine maailmavaade ja stiilitunnetus:duh
Vasta

[quote]Niimoodi kirjutas: robi
Mina panin oma autole lisalehed. Võtsin paki lahti, määrisin grafiidiga kokku ja tikkpoldid pidin uued panema.
***************************************
Saab ka nii . Mina pistsin alla standard uued vedru pakid. Kõrgus sai piisav. Paistab välja isegi kenalt värvitud bensiinipaak.Tagantpoolt loomulikult.
Kes räägib et uued vedrud onkallid siis ma sain need 100-eek pakk Viljandi turult.
Lihtsalt küsisin ühe taadi käest kel Volga jupid letis.:bounce
Vasta

kas volga poes on 2410 plokikaant ja nukki ja palju ta maksab ,,või keegi ehk müüb,,,,,,,tahaks osta 24 universiaal varianti
Vasta

volga poes 24-10 komplektne plokikaas oli umbes 3500.- nukk ja klapid küljes
Vasta

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: robi
volga poes 24-10 komplektne plokikaas oli umbes 3500.- nukk ja klapid küljes
24-10 on ülanukkvõlliga (OHC)??? Või oli \"klaver\" küljes?

teet,
ainult 2402 kaane alla piilunud ning ei tea asjast suurt

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

Tuhandeid kroone odavam on vene tehnika puhul remontimine kui uue ostmine. Korraliku töö puhul on ka kvaliteet parem, nimelt kõrgete nõudmiste juures tuleks poest ostetav blokikaas ikkagi üle puurida. Milleks siis osta?
Kaante töödele on spetsialiseerunud Urmas Teearu 05087150, tulemus on tunduvalt parem ja odavam kui poest ostes. Samuti saan vana Volga mootoris ilma probleemideta kasutada 95 kraadist bensiini. Ja sõita originaaltehnikaga 100 kilti tunnis. Klapid ei põle läbi kui mootor on korras ja reguleeritud õigesti.

Jõudu!
Tõnu Piibur
Vasta

aga 2410 nukki üksikult ka on??
Vasta

nasa13 Kirjutas:Lihtsam on taha 15´ veljed panna ja ette 14 jätta, kui selline soov. Veel lihtsam ette madalama profiiliga rehvid, mul on katsemõttes olnud ees 14/185/65 mis tundusid küll väga madalad.

minu meelest on suurus 14/185/65 suht norm, mul enda omal on all 14/195/65 ja olen rahul kuigi tahax papud vähe veel laiemax ajada, mingi 14/205/65 olex meelepärane. Madalamax ei julge ajada rehvimõõtu, hakkab liiga tegema nii mulle kui autole.
Vasta

agaa Kirjutas:Saab ka nii . Mina pistsin alla standard uued vedru pakid. Kõrgus sai piisav. Paistab välja isegi kenalt värvitud bensiinipaak.Tagantpoolt loomulikult.
Kes räägib et uued vedrud onkallid siis ma sain need 100-eek pakk Viljandi turult.
Lihtsalt küsisin ühe taadi käest kel Volga jupid letis.:bounce

oi seda õnne mis sulle osaks sai Smile
oleksin õnnelik kui saaksin ka kuskilt nii odavalt uued tagavedrud!
kui Volga polest küsimas käisin siis oli vastu et 1500.- (ei mäleta kas see hind oli yhe paki kohta või kahe)
Olex seal viljandis veel sellise hinnaga uusi vedrupakke saadaval, ma võtaksin sinnasõidu kiiremas korras plaanidesse!
Vasta

To: fokzz
Kahjuks hakkab Volga pood taset minema, seda põhiliselt hinnakirjade osas, mida nad vist määravad nö. lambist. Aga ukse peal võib ju näiteks pilti teha, kunagi hea vaadata!
Soovitan sulle head kohta kesk Lasnamäed, Härma tn. 1, klassikaline keldripood. Eestvedaja on elupõline Kallavere Moskvitshi keskuse endine varustaja. Käib ca kord kuus Moskvas ja toob mõistliku hinna eest, mida siis parasjagu tellitakse. Ja Volga pood on ka tema klient........ Mina olen sealt soetanud enamvähem kõike, mis parasjagu aktuaalne. Viimati isegi näiteks Volga 3105 pildiga pirnilõhnalise salongilõhna ja nööpnõel kuulub komplekti!

Lugupidamisega
Sm. Tasku

Gaz-21, Gaz-24, Gaz-51
Vasta

Eelmine lugeda: Volga pood hakkab taset minetama!
Vasta

Tänud Sm. Taskule!!!
Võtan teadmiseks ja külastan seda asutust juba täna!
Vasta

olex veel selline kysimus et millal ka mingid laadad peax lähitulevikus aset leidma?
sealt saax ikka midagi meelepärast oma volgale. mul hakkab vaikselt mingi nimekiri juba tekkima mida kõike vaja olex.
Vasta

13piisab Kirjutas:24-10 on ülanukkvõlliga (OHC)??? Või oli \"klaver\" küljes?
24 ja 24-10 on sama lahendusega, ikka tõukuritega ja alanukvõlliga.
Vasta

robi Kirjutas:volga poes 24-10 komplektne plokikaas oli umbes 3500.- nukk ja klapid küljes
See on ikka liig.
Viimati nägin seal komplektset kaant u. 2000 EEK hinnaga (komplektis nukkvõlli polnud), ka see tundus ikka krõbe. (Polnud vajadust ka).



Vasta

oi seda õnne, et kevad tuli, minu volga sai ka lõpux liikvele. Nyid on võimalik ka teiste murelastega peale mootori tegelema hakata.

niisiis, kysimus selline, et kas kellelgi on veel esiklaasi esine tuulutus ribi all olen veel äravoolu kanal vett salongi hakand läbi laskma.
Et kui on kellegi veel nii juhtunud siis oskate äkki kõige sobilikumat parandamise viisi pakkuda.
Minu volga puhul oli keegi seda enne juba parandanud aga mitte just eriti hästi ja see mõra aina suureneb roostetamise tagajärjel Sad
Vasta

See viga juhtub siis kui autoga vähe sõidetakse ja tuul ei käi piisavalt läbi. Ühel Koeru Volgal nägin, et see koht oli sentimeetri paksuselt üle tõrvatud! Targem oleks ikka metalli metalliga parandada ja tõrv garaazi katusele jätta. Seda vahet peab ka tihedamalt okastest, lehtedest ja muust prahist puhastama.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta

Piibur Kirjutas:See viga juhtub siis kui autoga vähe sõidetakse ja tuul ei käi piisavalt läbi. Ühel Koeru Volgal nägin, et see koht oli sentimeetri paksuselt üle tõrvatud! Targem oleks ikka metalli metalliga parandada ja tõrv garaazi katusele jätta. Seda vahet peab ka tihedamalt okastest, lehtedest ja muust prahist puhastama.
Sellise asjaga ei soovita küll tihendada, mis kleebibSad või voolama jääbSad. Tegin endal sama koha mingi aerosooliga (lõpuks vedas täiesti tahkeks) üle- ei viitsind küll teist osandama ja keevitama hakata, selleks pead esimese otsa ikka täitsa pulkadeks võtma. Siiani peab väga hästi vett.Toungue
Vasta

nii, mul selline modimisestv2ga kaugel olev kysimus,et tahax saada GAZi v6tmehoidjat, aga ple kuskilt leidnud.
2kki oskate soovitada kust kohast otsida...
Vasta

To: fokzz

Soovitan jällegi seda keset Lasnamäed, aadressil Härma 1 paiknevat venekate varuosade keldripoodi. Paar-kolm kuud tagasi ostsin sealt küll kõik ära aga ühtlasi palusin neil ka uusi juurde hankida. Siis Kadaka turul, näiteks laupäeviti müüb üks venekeelne onu ford transitist igasugust pudipadijama aga sealt võib leida ka Volga logoga salongilõhnakuuski (pirniaroomiga). Ja kui üldse ei leia, siis minult saad!

Lugupidamisega
Sm. Tasku
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne