freesimisteenust vaja
#1

Tere.
Olen paljudes foorumites ja kodulehtedel kolanud aga oma freesimurele pole lahendust leidnud. Nimelt oleks vaja freesida pikki detaile. Alumiiniumist liistud, 2100mm pikad ja oleks vaja pisut nendel kuju muuta. Põhiline probleem erinevate firmadega on see, et enamusel ulmekallid CNC masinad ja pikim mõõt, mis sisse mahub, on nõks üle meetri.

Kui keegi teab mõnda kohta, firmat või imemeest siis oleks suur huvi asja vastu. Ja kui veel riigikeelega asjad aetud saab siis .....

Tervitused

O.

Reisiliftid, kaubaliftid, invatõstukid
--------------------------------
Liftiteenused OÜ
www.liftiteenused.ee
Vasta
#2

Tere!
No olen ise siin pikka aega juba vaikselt maadelnud enda cnc pingiga, mis mõeldud pehme metalli ja puidu jaoks. Täpsusklass on praegu laisk, aga puidule sobiv, ~0,1mm. Töölaud sai just nimelt valitud mul suurem, y-1250mm, x-2500mm ja z on ~ 160mm. Plaanis on tegelema hakata komposiitidega ja nende vormide tarvis saigi cnc ehitatud.
Aga praegu pole mul kahjuks veel võimalik lõikamisega aidata, kuna inverter andis saba ja see tuleb uus tellida. Selle postituse teema ongi pigem selles, et Kui tulevikus on mure, siis teate kust võib abi leida Smile

Aga tean, et Tallinnas, Kalda tänaval, seal mingis vanas laohoones tegutseb ka üks cnc ettevõte, kel peaks olema samuti suure töölauaga pink. Nime ei mäleta, kuid selle firma logo on teele hästi näha "CNC lõikus ja puurimine".

Argo
Vasta
#3

see vana ladu seal kalda tn-l on esimene Maksimarket
ja seal peaks olema firma kelle web aadress on a-pro.ee
jäi kah ükspäev just silma ja rohkem ei tea midagi
Vasta
#4

Laserstuudios on ka 2060*3090*150mm tööpinnaga CNC freespink. Link
Vasta
#5

www.metek.ee Tabasalus. töölaud 6 m pikk, aluprofiilide freesimiseks. tööpea liikumine 3 telje suhtes.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne