kas gaz 51 käigukast sobib gaz 53 le
#1

Ja see ongi mu küsimus. Kui vale koht küsimiseks siis söimu ma ei karda.
Vasta
#2

Smile Sobib.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#3

(19-09-2012, 20:42 PM)enta Kirjutas:  ... söimu ma ei karda.

Sa hakkad ise sõimama, kui käigud suure ragina saatel sisse hakkavad minema...! Big Grin
Sul tuleb topeltsidurdamist nüüd harjutama hakata. Nii üles, kui allapoole vahetades. Jõudu! Cool
Vasta
#4

Isegi GAZ 52 küljes on 53 kast mugavam kui 51 kast.


Vasta
#5

(19-09-2012, 22:00 PM)samodelkin Kirjutas:  
(19-09-2012, 20:42 PM)enta Kirjutas:  ... söimu ma ei karda.

Sa hakkad ise sõimama, kui käigud suure ragina saatel sisse hakkavad minema...! Big Grin
Sul tuleb topeltsidurdamist nüüd harjutama hakata. Nii üles, kui allapoole vahetades. Jõudu! Cool
Gaz 53 esimesed käigukastid tulid sünkronisaatoritega...pärast loobuti, kuna hammasrataste sünkronisaatorid ja kutsikad ei pidanud vastu. Lihtsam oli teha ilma. Nii,et topelt sidur ka Gaz 53 kastiga,kui pole nii vilunud et tunnetad mootori pöördeid ja ilma sidurita vahetad käikusi üles ja alla. Rolleyes

Kui tahad käigukastist väljavõtteks pumpa panna siis väljavõtted on erinevad ja ei sobi ka kinnituselt. 51 on sirgete hammastega ...53 aga viltuste hammasatega

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#6

51-e kast on lühem, kui 53-e kast ja kardaan jääb lühikeseks. Lahendati vaheplaadi ja pikemate kardaanipoltidega.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne