planets spordi veneversioonile japside väntvõlli sisse
#1

on keegi nii tark ja ütleb mulle kui ma paneksin planets spordi veneversioonile japside väntvõlli sisse õigemini laseksin panna kas see muudab minekut paremaks veelgi ja kui muudab siis kas kellelgi on sellist asja müüa. Olen kuulnud veel sellisest karbussist nagu mikuni oli vist see spordi originaal aga mul näe planets 5 oma peal kas peab paika et ka see olevat ikka asja julmemax muutnud kui kellelgi on infi selliste asjade kohta või on olemas siis ootan teie postitusi
Vasta
#2

Millise u 100.000 Jaapanis toodetud erineva mudeli mootorratta väntvõlli Sa plaanid sinna siis panna? Smile

Aga Mikunid oli varajastel PS-del tõesti peal. Ma ei oska väljendit \"see olevat ikka asja julmemax muutnud \" mingitesse konkreetsetesse mõõtühikutesse panna, seega pole ka võimalik Su küsimusele vastata. Tootmiskvaliteeti arvestades on see ehk tõesti parem valik.

Asp

Vasta
#3

ilmselt pead nende jaapani väntade all silmas esimesi jaapani juppidega sikleid. spordi vändad olid tehasest tulnuna vähemalt kahesugused. erinevust on niipalju, et alguses oli tasakaalustatud aukude puurimisega, hiljem tasakaalustati õhema põsega (kepsu ümbruses). pole küll tuhandeid väntasid lammutanud, aga umbes kümnekonna põhjal ei tundu nende kepsulaagrid erinevad olema. aga visuaalselt ju materjali ei määra ega täpsust ei mõõda. ilmselt ikkagi mingisugune kvaliteedivahe oli, aga võimsusele see vaevalt väga suurt mõju avaldas. aga nn jaapani väntvõllid võisid tasakaalustuse poolest küll paremad olla. need esimesed spordid olid kvaliteedilt veidi paremad jah. niikuinii tuleb ise ju üle teha, kui kvaliteeti taga ajad, seega suurt vahet pole. arvan ma.
Vasta
#4

ja neid mikunisid kiidetakse rohkem. ikkagi kvaliteetfirma.

ps uusi jaapani väntvõlle sa kuskilt vaevalt, et leiad. tuleb lihtsam ja odavam ise uus teha.
Vasta
#5

Mul on olnud kõrvuti laiali 1 vana mootor ja uuema variandi mootor. Juppides on ikka vahesid päris kõvasti. Jaapani jupid on viimistletud paremini ja nad on käe vahel kaaludes ka kergemad. Jaapani karterite kaantel olid isegi kruvide augud teistes kohtades kui uuemal venelasel. Nii et päris 1:1 vahetus ei lähe. Väntvõll oli kahjuks sellel mootoril juba laiali lastud mis minu käes oli, nii et selle omaduste kohta ei oska palju rääkida. Mikuni karpa tundus vähemalt minu meelest naca liiga väike nii hästi hingavale mootorile, niin et mina kasutan Jikovit.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne