Kas t150 juppe ka veel liigub?
#1

Nagu pealkirjast aru võib saada, siis seisab mul õue peal aparaat tähistusega t150k, millel oleks vaja mõningaid juppe.
Esimese asjana oleks vaja jõuvõtuvõlli pikka kardaani, kuna endal see miskipärast kõver ja seetõttu väntab.
Hinnatundlik olen ka muidugiSmile
Vasta
#2

Natuke guugeldamist ja olemas http://www.akk.ee/index.php?page=63
Mõni päev tagasi otsisin hüdrasilindri tihendeid ja olin juba teemat tegemas kui leidsin guuglist vastused.
Vasta
#3

AKK meeste kohta liigub üksjagu negatiivset. Lõustameeldivuse koefitsent olevat tugev. Rolleyes Samas mul endal kogemus puudub...

Aga kataloogide kogu on neil hea Wink

Kui tegu pole kuluosadega (ülalmainit JSV kardaan seda ei ole) siis tasub ka KB jt. portaalidel silm peal hoida. Seda kaupa veel liigub.
Vasta
#4

Ega jah,telefoni söeldi,et remontkomplekt roolisilindrile olemas,aga kohapeal olles polnud neil pakkuda midagi.Kataloogist sain vähemalt mõõdud millede järgi alvest vajalikud rõngad kätte sain.
Vasta
#5

Meil majand just aasta aega tegasi pildus varuosadena praktiliselt mitu t150 vanarauda kuna vedelesid laoriiulis jalus ja keegi neid ei tahtnud
Vasta
#6

Paraku ta nii on jah, et seda teed need jupid lähevad. Enda lähikonnas viidi ka kümmekond aastat tagasi mitu isendit juppidena emexisse, enne seda oli endise majandi inimestel võimalik sealt nodi koju lohistada. Kahju ainult, et neid alles nüüd vaja läheb.
Seda kardaani on aga endiselt hädasti vaja, kellel kodus üle on võib pakkuda.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne