veeautomaadi survelüliti reguleerimine
#21

rõhulüliti ei saa umbes olla sest see on paar päeva vana. Aga üritan mingid pildid teha manomeetri asetusest

ZAZ 968MG 1986; ZAZ 968M 1989; Volvo 340 1986;
Vasta
#22

Tere,
mul selline mure, et hüdrfooril ei ole survet, ja seda survenuppu reguleerides et teki ka survet.
Ühesõnaga teen üleval köögis kraani lahti ja vesi kõigub-tuleb ja jälle ei tule, ning nii koguaeg. soovikisn teada kas kellelgi on olnud sellist probleemi ja mida sellega ettevõtta. Hüdrofoor iseenesest on uus, alla 2 aasta vana.
Vasta
#23

Kas paagi sees olev kummikott on ikka terve? Meenuvad kunagised anomaaliad, kui see nimetatud kott katki läks.
Vasta
#24

(07-06-2013, 23:47 PM)privaatne Kirjutas:  Tere,
mul selline mure, et hüdrfooril ei ole survet, ja seda survenuppu reguleerides et teki ka survet.
Ühesõnaga teen üleval köögis kraani lahti ja vesi kõigub-tuleb ja jälle ei tule, ning nii koguaeg. soovikisn teada kas kellelgi on olnud sellist probleemi ja mida sellega ettevõtta. Hüdrofoor iseenesest on uus, alla 2 aasta vana.

Kust ta vett tõmbab? Kaevust või trassist? Kas siis, kui tarbimist pole, lülitab ennast sisse ja välja pidevalt? Kui nii, siis ei hoia tagasivoolu klapp kinni, või teda polegi.

Terv., IP
Vasta
#25

(08-06-2013, 02:16 AM)Isapull Kirjutas:  
(07-06-2013, 23:47 PM)privaatne Kirjutas:  Tere,
mul selline mure, et hüdrfooril ei ole survet, ja seda survenuppu reguleerides et teki ka survet.
Ühesõnaga teen üleval köögis kraani lahti ja vesi kõigub-tuleb ja jälle ei tule, ning nii koguaeg. soovikisn teada kas kellelgi on olnud sellist probleemi ja mida sellega ettevõtta. Hüdrofoor iseenesest on uus, alla 2 aasta vana.
lülitab ennast sisse ja välja pidevalt?

Terv., IP
Kui sisse välja lülitab pidevalt siis puudub eelrõhk hüdrofori tünnis(tünni ja kummikoti vahel),see rõhk peab olema 1,5 bar kui ma ei eksi.Lisaks rõhu puudumisel klõpsib tihedalt sise välja ja kondensaator võtab lõpparve üsna kiiresti ja kui too kutu siis järgmine pumba mootor mis lendab.
Kui põhjaklapp ebatihe siis ei tule üldse vett.
Vasta
#26

Küsimus järgmine. Milleks Nocchi AP1000M tüüpi veeautomaadil kaks sisselaset on? Manual kahjuks kadunud kuhugi.
Vasta
#27

Sinna otsa käib see imipea, mis imemiskõrgust suurendab.
Juhend:
http://www.aquatherm.ro/download/Nocchi%...e%20AP.pdf
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne