Uunikute 12.Talveralli Eelmäng
#81

Paar palvet korraldajatele( eelkõige pealik Priidule),-
1.tahaks võimalikult pea teada saada kogu selle verbaaljahvatuse tulemit elik siis milliste kriteeriumite alusel rajale pääseb (põhjus lihtsalt proosaline- ei oma soojustet garaazi kogu võimaliku sisustusega ja pean auto ettevalmistamiseks külasandina jõukamate meeste ukse taga koputama ning nendest vahel ülejäävat vaba pinda kasutama, seega ei saa viimasel hetkel võib-olla löögile)
2. ootaks ka ürituse kuupäeva (põhjus enam- vähem sama, lisaks asjaolu, et ei korraldaks ise mõnd külaüritust samal ajal- teistel küll võimalus valida, kus osalevad, aga kui ise oled miskit välja kuulutanud, ei saa alt ära hüpata.Samas Talveka-pisik küljes ja väga tahaks kohta kaitsta).
Edu!
Vasta
#82

Asi on ju igati loogiline, vähemalt kogenud kaadrile ja loogikale tuginedes:
1. kriteeriumid suures piires samad, mis läbi aastate. Kogu asi on jällel kord siingi läbi nämmutatud ja sõltumata muudkui "venivast" 30-aastase vanuse aastaarvust ei loe vähemalt Golf II'te mingil juhul ja uuemat/rääbakat Sierrat uunikumiks! Igasugune "plastmassstange" peab olema vähemalt 30 aastat vana ja väga heas originaalkonditsioonis. Või tõesti mingil moel eriline (või ka unikaalne) a'la 3-window XR4. Sooper/Russi "Sirje" on lõpuks jõudnud minu silmis Talveralli väärilisse staatusesse Wink aga kehvem ei tohi taoline auto olla!!!
Autod, mille reaalne sünniaasta on 70'dad, on tingimused juba "lõdvemad", mida vanemaks, seda "lõdvemaks" läheb. Muidugi ei tohi keegi neist olla tehniline romu ja ühiskonnale ohtlik aga reaalsete vanakeste puhul pole kunagi ka iga poldi-mutri originaalsust ja kõrgetasemelist restaureerimist taga aetud.
Iga uuema autoga, kui sünniaasta 1983, vaatame eraldi asjalood üle. Ei kehti tavapäraselt tagaveoliste nõukogude sõidu- ja veoautode/busside ning Uaazikute kohta. Ning veel mõned lääne analoogid, millest on ka enne juttu tehtud: R4, 2CV, vana Mini jms autod, mis on siiski väga vanakesed tehnoloogiliselt sõltumata "liiga uuest" tootmisaastast.
Muidugi pole probleeme ka nendel, kes on vanad tegijad ja ennegi antud konkreetse autoga Talverallil või Suverallil osalenud.
2. oleme teadlikult nihkunud algusaegadest kaugematele kuupäevadele, kus on päeva pikkus juba oluliselt pikem: nagu kõik viimased Talverallid, Wabariigi aastapäeva lähedal ehk 23.-24. veebruar.
Vasta
#83

suvel jäi minul küll rahalistel põhjustel osalemine ära kuid talverallil olen kindlalt enda kombiga stardis sest hoolimata eelmise aasta probleemidest oli kogemus väga positiivne.
Vasta
#84

Ühtlasi, kui juba läheb võistluse-eelsete soovide esitamiseks, siis võiks ka sellise lisapunkti sisse panna - kuna teadupärast pole teel lumekate ühtlane, saab lisapunkte meeskond, kes toob stardist finishisse lund /püsivalt, näit pagassis v salongis/ kaasa. JA JAGAB seda teistega tuvastatavalt Big Grin
Lisapunkti nimi - Libe, Aita!

http://www.youtube.com/watch?v=KvJwNvAwxz0&feature=related

[quote='moskiito' pid='295020' dateline='1353258148']
Vasta
#85

Tere.

Meie oleme siis üks neist ekipaažidest, kes juba viimased 4 aastat on Talverallil osalenud igaval vene tehnikal, mille vanus teps mitte „päris” uunikumi mõõtu välja ei anna. Eks meil ole endal ka veidi piinlik iga aasta stardiprotokolli vaadates nentida, et meie auto on jälle üks võistluse uuemaid liikureid. Aga see ei tähenda, et me vähem vaeva näeks sellel rallil osalemiseks, lihtsalt pole meil kummagil (minul ega piloodil) võimalik hetkel mõne uhkema autoga rajale tulla (töö muidugi selle nimel käib). Soov osaleda on aga suur! Kuna eelnevalt on siin kirjutatud „poolhullumeelsetest paarutajatest” siis tahtsin lihtsalt kinnitada, et ka igavate vene autodega võistlejate seas on inimesi kes võtavad Talverallil osalemist ja Talveralli ideed väga tõsiselt. Selle tõestuseks on ka meie eelmise ralli tulemus, meil läks päris hästi.

Muidugi loodame, et meid lubatakse ka see aasta rallile, kuid saaksime aru ka sellest, kui Uunikute Talveralli oleks tulevikus rohkem UUNIKUTE ja vähem lihtsalt Talveralli.

(14-11-2012, 19:31 PM)Jesper Kirjutas:  ...aga noh mina isiklikult ei viitsinud eelmine aasta hange pargitud mossede ja 80ndate opelite peale isegi kulmu kergitada, rääkimata peatumisest...

Big Grin Ma ei ütle midagi pahasti, lihtsalt võttis muhelema, kui meenutasin, et aitasime eelmine aasta su Escordit teele tagasi tõsta, kui sa olid selle peale lõuna pausi järgset täpsuslõiku suutnud sirgel teel valli parkida. Teine kord tasub ikka teisi aidata, ehk aidatakse siis vastu ka Wink


Kõige paremat teile oma autode ettevalmistamisel,

Siim Nõmme (navigaator)
Sander Ilves (piloot)
#82, Lada 2106
Vasta
#86

Nojah, minu kiirus valli (tegelt vist pigem kraavi) parkimise hetkel oli vast umbes 7km/h. Mingi kategooria veo-buss koosolek toimus keset teed (vist ristsõna teemaline, mida meil ju polnud) ja mõtlesime et mahume ikka mööda.

Ma tegelt ei öelnud et valli sõitmine kuidagi häbiväärt oleks, lihtsalt ryblik ja tema sõbrad minuarust tegid eelnevalt kõik endast oleneva et sinna valli jõuda - kui see oli inimeste soov ja tahtmine, siis mis neid ikka hakata sealt saavutatud eesmärgist välja "aitama". Ma ei mõelnud seda nii, et ma nüüd vaatan margi järgi, stiilis et Forde ja Jaguare aitan, Ladasid mitte Smile
Vasta
#87

osalenud juhina ja kaassõitjana 2 korda. Üritust tuleb võtta funnina siis on kõigil lõbus. eelnevatele teemadele lääne vs. ida:
selline venelane igati ok :http://www.auto24.ee/used/1166900
selline aga vist mitte:http://www.auto24.ee/used/1163252
selline läänekas oleks ok:http://www.auto24.ee/used/1190922
selline oleks aga igapäevane:http://www.auto24.ee/used/1170909

see on puhtalt minu subjektiivne arvamus. Ise tulen ASCONA B aastast 1980 mudel e. viimased mis liinilt tulid. Küsimus suurele ringile palju neid Eestis veel on?

Hundu

Edu kõigile
Vasta
#88

Üritan oma 79 aasta Datsuni sõidukorda saada ja sellega põristama tulla. Seni osalenud vaid Supp'il kaardilugejana juba päris mitmel rallil. Seekord aga sõitaks ise Wink

1987 Volvo 740 "kastikas"
2001 Volvo V70XC
Vasta
#89

see vist pole mitte harv juhus kui sturmanid oma liikuritega rajale tulevad, ka ksf enta luges mulle enne kaarti ja nüüd rallib ise juba ning ksf lamp sai ka mitu aastat koos ühes autos oldud ning ka tema on vähemalt korra oma masinaga rajal olnud
eks ma otsin uut, alfaga rallimisel ei tea kunagi kas ja millal lõpetad
Vasta
#90

On minulgi tekkinud huvi talverallil osalemise vastu. Foorumist ei ole aga suutnud välja lugeda seda millal registreerumine algab?
Aasta viimane kuu on kätte jõudnud ning auto renoveerimine hakkab lõpule jõudma. Ralli toimumisaeg ilmselt nagu alati - veebruar.
Vasta
#91

Regamise soovi leiab endagi soovikaevust - saaks selle tehtud, oleks põhjust rahulikult magada kuni ralli alguseni. Enne ju niiehknaa miskit asjalikku ei toimu. Ja pärast rallit võiks kohe +20 olla välistemperatuuriks, saaks midagi kasulikkugi kordasaata.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#92

Eks kõik kibelevad, et saaks juba nime registrisseBig Grin

Tavaliselt see protseduur vist kuskil aastavahetuse paiku on toimunud. Ehk siis natuke veel kannatada vaja.
Vasta
#93

Ei saa registreerimist ja üldse Talverallit väljak uulutada, sest ilma lõpp-punktita on see mõeldamatu. Käivad läbirääkimised, et hoida osalustasu ikka võimalikult madal. Näiteks ei ole ma nõus maksma õhtusöögi eest 15 euri, mille ma pean ju Teilt sisse kasseerima + ka kohtunike söögid. No ei ole vaja gurmee-menüüd, lööge siga maha, praadige ära ja kõik on rahul. Umbes nii. No ja ka ööbimisel ei ole vaja "veeprotseduure". Kes tahab, ostab ise juurde. Enamus seda ei vaja ja Talveralli ei ole ka päris gurmee-toitude ja spaa-külastuse ühisüritus, mida me siis peaksime korraldama. Ehk ma olen sunnitud panema asja paika põhimõttel "võta või jäta" ja hetkel veel "võtame" pole postkasti potsatanud.

Ning nagu kõik viimased rallid on olnud, tuleb igaks juhuks arvestada 400 näoga, mis piirab veelkord oluliselt kohtade valikut. Ööbijaid arvestada 300 juures on veel piiravam...
Hetkel "saen" summat pere peale, kus näiteks 3 liiget, suurusjärgus ~25 euri. Te võite ju öelda, et "mis see ~8 eur siis ära pole" aga asi on ka põhimõttes. Selge, et hinnatõus on kõiges olnud ja ka osalustasu tõuseb suure valulikkusega see aasta 35 euro peale ja siis teeb see juba 13 eur/võiduajaja suurema "minimaalse" summa. Aga see on 203 EEK, mis vanasti polnud üldse "mis seal vahet" summa.

Ning mis päris kindel: talverallitajad ehk Teie koos meiega ei ole "lollid lüpsilehmad", kes toovad ühe päevaga vastuvõtjale käivet 15000+ eurot/235 000+ eek (see siis söögid, magamised, baarist ostmised etc) ja siis pead "leidma" reklaamid "eripakkumistest", kus öö hind on odavam, söök on odavam jne. Et me kõik pingutame püksirihma, kombineerime ja mõtleme "odavalt" selleks, et keegi teeniks letihinnaga megakasumit?
Vasta
#94

Ehk siis: Olukord on si.t, aga see on meie tuleviku väetis. Lennart Meri.
Vasta
#95

Mina kes olen käinud vähestel rallidel,võrreldes müne muu ksf-iga,siis jäin eelmine lõpp punktiga väga rahule.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#96

Pole hullu midagi, lihtsalt "stardipauk" nihkub. Niipalju juba kogemust tekkinud, et "teeme-teeme, ärge muretsega" ja siis oled ise ilge jama sees Wink - seda ei taha lasta tekkida.
Praegu ka ilm juba selline, et saaks täiel määral raja ja korraldusega tegeleda. Eks lähipäevil selgub Wink
Vasta
#97

Kiitused Priidu suhtumisele.
Ei ole vaja asja kalliks kommertsiks keerata! Mosseliiga vist läks käest ära ja kommertsiks kus raha omaja sai omale lubada palju rohkem kui tavaline entusiast.

Entusiasm hoiabki ju seda Talverallit aastast aastasse elus ja miinimum eelarve juures.

Nagu Priit teab siis siinpool lõunaosariikides saame ka meie abistada omaltpoolt mõne ürituse korraldamisel.

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#98

Minu meelest ei ole ka vaja asja kalliks kommertsiks keerata ja soojas toas kükitamine on mingi tibiühiskonna rudiment. Eesti sellepärast vahepeal okupatsiooni ikkesse langeski, et Laidoner armastas soojas mõisas pikutada. Ma ei tea küll, mida ma sellega öelda tahtsin aga kuidagi sai öeldud.
Tegelikult võiks lõpu korraldada ka mõne sõbra heinamaal telklaagrina ja õdusa lõkkeõhtuga. Vajalikke kogemusi ja nippe saab ammutada kodulehelt http://www.jkalpiklubi.ee/ või läbi vigurjutu lugeda http://www.reeper.ee/koomaklubi/taktika.html Kui panustada veidi rohkemgi korralikku matkavarustusse, siis see jääb ju enesele järgmisteks ettevõtmisteks alles, ruumide rent aga läheb ja jääb.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#99

Lugupeetud ralliootajad jaanuaris lõunanaabrite juures treeninglaager.
http://youngtimerrally.lv/pieteiksanas-y...esis-2013/
Vasta

Kas kuskilt selle kohta rohkem infot ka leiab, kohe ei hammustanud läbi ,mis maksab ja mis tingimused.
Iseenesest võiks ju proovida?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne