Tundmatu ese
#1

Sooviks teada mis asjandusele kuulus selline logo.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#2

Kas kellelgi võib olla mingisugust infot antud eseme kohta. Leitud maaseest koos mingite auto osadega.

Ette tänades Pedro...
Vasta
#3

Äkki akna kremooni juhtija või kinniti või kuidas seda iganes nimetada
Vasta
#4

See on küll kohe väga aknakremooni jupstüki moodi aga...
Kõigil, seni minu nähtud sellistel jupstükkidel, on kruviaugud süvisega puidukruvi jaoks. Siiski olen ka ise neid aukusid suuremaks puurinud, et polt läbi panna ja kasutada mittesihipäraselt.
Vasta
#5

Pistik nt. antennile.
Vasta
#6

Selles mängus oleks suureks abiks mõõt ja materjal.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#7

Trossilukk, ehk fiksaator? analoogne sellele: http://www.autokaubad24.ee/images_produc...a9e65d.jpg

Kui jämmem, siis ehk sama asi torule vms.


Vasta
#8

Akna kremooni juht klamber ! Neid ikka aegajalt küsitakse ... Kui sul on üks või mõnikümmend , siis huvitatuid minu kaudu leiab ikka !
Parimat soovides , Kolla ....
Vasta
#9

Ilma mõõtudetta pole küll kindel,et kremooni küljest.Neil peaks olema kruvipea jaoks süvis ja need reeglina plekist või mingist malmi sulamist.See jubin äkki mingi võllile peale käib ja seda paigal hoiab(nukkvõll)
Vasta
#10

Tundub olevat täismaterjalist valudetail? Pakun OHC nukkvõlli laagrikaela pealmine laagrikaas. Mis põlvkonna mootorile ülejäänud jupid viitavad?

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne