Millega tegu ja kus neid kasutati?
#1

Koristamise käigus tulid sellised asjad välja:

1. tuled
   

2. mingi pump?
   

3. Reduktor, ülekanne umbes 1:6,5 -le

   
   

4. Millisele autole selline telefon lisati?

   
   
   

5. Kus kasutati sellist asja?

   
   

6. Mis 12 voldi süsteemi vidin see on, millel kasutati?

   
   

7. Sellega testiti akut?

   
   

8. Millega tegu?

   

9. Kas selline drell oli orginaalis 12 voldine?

   
Vasta
#2

1. pilt - kas need on ehk militaarse sõiduki ääretule klaasid?
2. pilt - mootori soojenduse seadme kütusepump?
. . . . . .
7. pilt - jah, see ta on.
. . . . . .
9. pilt - nii on raske otsustada, võib olla ja mitte olla, võimalik ka 36V või 220V, kui toitekaablil on sooni vähemalt kolm, siis ka 3x110V või 3x220V.
Variante on seega mitmeid.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#3

(18-11-2012, 23:18 PM)metsakohin Kirjutas:  1. pilt - kas need on ehk militaarse sõiduki ääretule klaasid?
2. pilt - mootori soojenduse seadme kütusepump?
. . . . . .
7. pilt - jah, see ta on.
. . . . . .
9. pilt - nii on raske otsustada, võib olla ja mitte olla, võimalik ka 36V või 220V, kui toitekaablil on sooni vähemalt kolm, siis ka 3x110V või 3x220V.
Variante on seega mitmeid.

2. Millise mootoril selline soojendusseade olemas on?

9. mulle tundub, et trellil on auto kojamehe mootor ajamiks.
Vasta
#4

Kui militaarsõiduki ääretule klaasid juhtuvad üle jääma, siis Mufff on huvitatud.

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta
#5

(18-11-2012, 23:50 PM)Mufff Kirjutas:  Kui militaarsõiduki ääretule klaasid juhtuvad üle jääma, siis Mufff on huvitatud.

Millele need ääretuled käivad? Vahetusvariandid on mõeldavad.
Vasta
#6

(19-11-2012, 08:40 AM)MANKS Kirjutas:  
(18-11-2012, 23:50 PM)Mufff Kirjutas:  Kui militaarsõiduki ääretule klaasid juhtuvad üle jääma, siis Mufff on huvitatud.

Millele need ääretuled käivad? Vahetusvariandid on mõeldavad.

Zil 157 erinevad modifikatsioonid. Tiibade äärde ja tõstuki platvormi servadesse. Ilmselt veel mujalegi, kuid minul on sellised variandid.

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta
#7

2. Millise mootoril selline soojendusseade olemas on?

Kraz-il olid ühe mootori otsas ventilaator ja veepump, vist. Militaarsetel mootoritel natuke teine lahendus. Võimalik, et on ka hüdropump (õlipump).

9. mulle tundub, et trellil on auto kojamehe mootor ajamiks.

Kuna kõik mõõdud on vaataja fantaasia vili, siis ei oska vastu vaielda, ega heaks kiita. Pealegi on neil jurakatel ka mingid kirjed kusagil.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#8

(18-11-2012, 21:07 PM)MANKS Kirjutas:  9. Kas selline drell oli orginaalis 12 voldine?

Pole kuulnud 12V-st . Küll olen peos hoidnud 3-faasilist 400Hz 36V erinevaid tööriistu. Oli ka umformer nende töölerakendamiseks. Nende pistikud olid erilise kujuga, et ei saaks mõnda üldiselt kasutusel olevasse pesasse toppida. Näiteks 220V või 380V.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#9

(20-11-2012, 10:10 AM)aavu Kirjutas:  Pole kuulnud 12V-st . Küll olen peos hoidnud 3-faasilist 400Hz 36V erinevaid tööriistu. Oli ka umformer nende töölerakendamiseks. Nende pistikud olid erilise kujuga, et ei saaks mõnda üldiselt kasutusel olevasse pesasse toppida. Näiteks 220V või 380V.

Olen ka noores eas igasugu riistu poes hoidnud, paraku pole mälu enam see..., 400Hz vist oli rohkem armee rida, rahuotstarbelised tsiviilriistad olid justkui 200 Hz?
Vasta
#10

Seda nr. 9 alumiiniumkorpusega drelli, on mul mingil põhjusel lausa kaks ja vähemasti ühte sai veel kuus-seitse aastat tagasi 220V pealt kasutatud. Lapsepõlvest mäletan, et esivanem kasutas seda igaks juhuks ainult kummikinnastega. Hea, et siit lugesin alternatiivsete toitepingete kohta, kuna teisel vist oli ilma pistikuta juhe taga Smile
Vasta
#11

1. Vene lahingumasinate esimeste gabariiditulede ГСТ-64 sisud.
2. Vene lahingumasinate mootori käivituseelse õlirõhu pump  (маслозакачивающий насос) МЗН-2.

Kui peaks veel alles olema, oleksin pumbast huvitatud.

Seal, kus lõpeb asfalt...seal lööme laagri ja Zillisauna püsti!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne