M1a esihargi kättesaamine
#1

Keerasin kõik poldid lahti aga sees on toru mis seda kinni hoiab kuidas selle saab kätte?
Vasta
#2

(24-11-2012, 11:39 AM)Tsistern Kirjutas:  Keerasin kõik poldid lahti aga sees on toru mis seda kinni hoiab kuidas selle saab kätte?

Ilus jutt! Väga minimalistlik stiil, ilma liigse sõnavahuta! Kuigi olen sellise tehnikaga isegi kokkupuutunud, siiski ei suuda oma piiratuses mõista, mida mille küljest tuleks kätte saada ja mis torudest ja poltidest tehnikamehed muljetavad. Sad
Iseenesest üks hea universaalne kuldreegel on siin foorumis ksf! Dadi poolt ühes teises teemas välja käidud - võta haamer ja peksa puruks! Arendab muskleid ja tekitab ka psüühilise rahulolu tunde! Cool
Vasta
#3

Davai! Siis aitab suur kuvalda,. Sad
Vasta
#4

(24-11-2012, 14:43 PM)Tsistern Kirjutas:  Davai! Siis aitab suur kuvalda,. Sad

Alati võib ka ühe terava meisli igasse prakku vahele pressida ja haamriga peale lajatada. Et liitepindasi ikka maksimaalselt rikkuda. Smile

Kui see tegevus meeltmööda pole, siis võib ju olla asi nn kinni jäänud, mille leevenduseks võiks kasutada roostevastast õli ja näiteks kuumaõhu puhurit/põletit.

vanamotopisiku ohver
Vasta
#5

(24-11-2012, 14:43 PM)Tsistern Kirjutas:  Davai! Siis aitab suur kuvalda,. Sad

Nagu juba märgit, ei ole see asi nii lihtne! Iseenesest võib kuvalda ja jop...mati abil imevigureid korda saata, aga nõks on selles, et kuhu ja kuidas lüüa.

http://i50.tinypic.com/ogigxk.jpg

Löömise asemel võib ka pressida või tõmmata. Ja nagu märgiti, siis igasugune leotamine tuleb asjale kasuks, soojapuhur on aga rohkem nõrkadele. (või siis just tugevatele, tugevate närvidega meestele, neile, kes peale pikka puhumist on võimwlised stoiliselt õlgu kehitama ning nentima, et "vähemalt sai proovitud, sit..emaks igatahes ei läinud!")

Ja ikka ma ei saa aru, mille küljest on vaja harki lahti saada, aga eks see on juba minu probleem?!
Vasta
#6

Sain korda võtain amorditorudelt mutrid pealt ja sain esihargi ilust kätte! Haamrit ei kasutanud Big Grin
Vasta
#7

Aru sain, aru sain! Teleskoop-esihargiga M1A!
Vasta
#8

(25-11-2012, 20:08 PM)kass Kirjutas:  Aru sain, aru sain! Teleskoop-esihargiga M1A!
Mina maalt ja mootorrattaga sain ka lõpuks aru et ei olegi trapets vaid teleskoop
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne